Krepsiniofanai.lt 1 vs Krepsiniofanai.lt 2 (71:32)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 20:30 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

3 lygoje ‒ „Krepsiniofanai.lt“ derbyje užtikrintai pergalę iškovojo pirmoji komanda.

2024 sausio 28 d., Sekmadienis, 21:36 val., peržiūros: 145

Sekmadienį, sausio 28 dieną, Kauno technologijų mokymo centre vyko 3 lygos susitikimas tarp „Krepsiniofanai.lt 1“ ir „Krepšiniofanai.lt 2“.

Pirmajame rungtynių kėlinyje pirmoji komanda pradėjo varžybas 13-0 ir neliko kitos išeities kaip imti minutės pertraukėlės. Vos tris taškus sukrapštę antroji komanda pirmajame kėlinyje 25:3 neprilygo pirmajai.

Antrajame kėlinyje antroji komanda kažkiek įsibėgėjo ir puolime pradėjo rinkti taškus. Vis gi pirmoji komanda toliau rodė savo pranašumus krepšinio aikštelėje ir triuškino savo varžovus. Po dviejų kėlinių 41:15 saugiai pirmavo pirmoji komanda.

Antroje pusėje R.Kozlovski bandė užvesti antrą komandą ir pats rinko taškus. Tačiau, kad ir kaip antroji komanda stengėsi grįžti, antra komanda buvo triuškinama rezultatu 56:24.

Paskutiniame kėlinyje krepšinio fanų derbyje klausimo dėl nugalėtojo nebeliko, tačiau ketvirtajame kėlinyje komandos toliau iš visų jėgų žaidė krepinį. Galutinis rezultatas:71:32 (25:3, 16:12, 15:9, 15:8).

„Krepsiniofanai.lt 1“ po atkaklios kovos iškovojo pergalę (2024 vasario 06 d., antradienis, 21:55 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ užtikrintai įveikė ketvirtfinalio barjerą (2024 balandžio 02 d., antradienis, 22:05 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 sausio 30 d., antradienis, 22:05 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)III lygoje po pratęsimo pergalę iškovojo „Consolius“ (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 17:07 val.)Krepsiniofanai.lt 2 ketvirtfinalį pradėjo sunkia pergale prieš BC „Rhino“ ‒ 2 (2024 kovo 27 d., trečiadienis, 23:39 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)Antroje rungtynių pusėje „Krepšiniofanai.lt“ 1 įveikė „Meistro kodas“ ekipą (2024 vasario 25 d., sekmadienis, 14:33 val.)