Krepsiniofanai.lt 1 vs VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (69:56)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Ketvirtfinalį Krepsiniofanai.lt pradėjo pergale prieš VŠĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2

2024 kovo 27 d., Trečiadienis, 21:59 val., peržiūros: 93

Kovo 27 dieną įvyko III lygos pirmos ketvirtfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai Krepsiniofanai.lt 1 priemė svečius VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai, o pirmus taškus pelnė VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 prasidėjus trečiai minutei (0:3). VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2 taškus rinko tritaškiais, prasidėjus šeštai minutei pirmavo rezultatu 2:9. Antroje kėlinio pusėje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus pirmą kėlinį rezultatu 13:21 pirmavo VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2.

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes Krepsiniofanai.lt 1 sumažino varžovų persvarą iki šešių taškų (15:21). Baigiantis pirmai kėlinio pusei Krepsiniofanai.lt 1 sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (19:23), o minutės pertraukėlės paprašė VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2. Kėlinio antroje pusėje geriau žaidė šeimininkai, kuriems pavyko persverti rezultatą savo naudai (28:27).

Sužaidus pirmas dvi trečio kėlinio minutes komandas skyrė septyni taškai (27:34), netrukus dar du taškus perlnė Krepsiniofanai.lt 1, o minutės pertraukėlės paprašė VŠĮ "Gatvės vaikai" – 2. Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė tik penki taškai (35:40). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė Krepsiniofanai 1, kurie padidino persvarą iki aštuonių taškų (48:40).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė devyni taškai (51:42). Baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė aštuoni taškai (53:45). Antroje kėlinio pusėje Krepsiniofanai.lt 1 neleido varžovams atkurti intrigos ir laimėjo rungtynes rezultatu 69:56.

11 atk. kam.

„Krepšiniofanai.lt 2“ iškovojo pergalę prieš VšĮ „Gatvės vaikus“ ‒ 2. (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 15:49 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ įrodė savo pranašumą prieš „Consolius“ (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 20:49 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Krepsiniofanai.lt 1“ nepasigailėjo „Consolius“ ekipos (2024 vasario 04 d., sekmadienis, 19:35 val.)Derbyje užtikrintai rungtynes kontroliavę „Krepsiniofanai.lt“ susitvarkė su „Krepsiniofanai.lt“ 2 (2024 vasario 20 d., antradienis, 00:25 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)