Krepsiniofanai.lt 2 vs BC „Rhino“ ‒ 2 (46:70)III lyga » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2024 balandžio 02 d., Antradienis, 19:10 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino-2“ pasiekė revanšą prieš „Krepšiniofainai.lt 2“ ekipą

2024 balandžio 02 d., Antradienis, 20:25 val., peržiūros: 107

Antradienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko III lygos atkrintamosios rungtynės, kuriose susitiko "Krepšiniofanai.lt 2" ir BC "Rhino-2". Pirmose rungtynėse "Krepšiniofanai.lt 2" tik dviejų taškų pranašumu įveikė varžovus.

Rungtynės prasidėjo "Krepšiniofanai.lt 2" naudai, kur nuo rungtynių pradžios susikrovė minimalų pranašumą. Svečiai statė puolimą ant tritaškių metimų, tačiau skriejo pro šalį ir šeimininkai išlaikė pranašumą ( 19:16). Antrame kėlinyje BC "Rhino-2" ėmė lipti varžovams ant kulnų, kur persvėrė rezultatą į savas rankas, o šeimininkų lyderis, P.Čiuikinas, gavo trečią asmeninę pražangą. Per likusį laiką svečiai išsaugojo persvarą savose rankose – 31:35

Po ilgosios pertraukos BC "Rhino-2" toliau nestabdė apsukų ir tolo nuo varžovų ( 39:48). Lemiamame kėlinyje "Krepšiniofanai.lt 2" dar kilo į šturmą, tačiau BC "Rhino-2" puikiai susitvarkė su varžovais ir išlygino serijos rezultatą – 46:70 (19:16, 12:19, 8:13, 7:22)

10 atk. kam.

BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)„Ežerietis“ nugalėjo „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:33 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 vasario 13 d., antradienis, 19:58 val.)Po atkaklios kovos „Meistro kodas“ įveikė „Krepšiniofanai.lt 2“ ekipą (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 13:35 val.)„Ežerietis“ lengvai susitvarkė su beviltiškai žaidusiais „Krepsiniofanai.lt 2“ (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 15:50 val.)Antroje pusėje užstrigę BC „Rhino“ ‒ 2 iššvaistė dviženklį pranašumą ir nusileido „Krepsiniofanai.lt 1“ (2024 kovo 03 d., sekmadienis, 20:30 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)