VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 vs BC „Rhino“ ‒ 2 (46:111)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 21:40 val. @ Kauno technologijų mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą

2024 kovo 04 d., Pirmadienis, 23:11 val., peržiūros: 87

Kovo 4 d., pirmadienį, Kauno TMC sporto salėje buvo sužaistos III lygos rungtynės tarp VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (0-5) ir BC „Rhino“ ‒ 2 (4-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje BC „Rhino“ ‒ 2 ekipą į priekį patraukė keturis tolimus metimus pataikęs A.Navickas, 10 taškų pridėjo ir M.Maslennikovas, o po pirmo kėlinio svečiai jau buvo įgiję dviženklį pranašumą 19:32.

Antrajame kėlinyje BC „Rhino“ ‒ 2 pridėjo dar keturis tritaškius metimus, kas leido svečiams dar labiau tolti ir įpusėjus susitikimui pirmauti 30:52.

Trečiasis kėlinys prasidėjo BC „Rhino“ ‒ 2 ekipos spurtu, dar du tritaškius pridėjo A.Navickas, o svečiai tolo iki 30:64. Šiame kėlinyje šeimininkai įmetė vos aštuonis taškus, o tuo naudojęsi BC „Rhino“ ‒ 2 krepšininkai po trijų kėlinių triuškino varžovus 38:84.

Ketvirtame kėlinuke ir toliau svečiai karaliavo aikštelėje, metė vieną metimą po kito ir užtikrintai laimėjo šį susitikimą. Galutinis susitikimo rezultatas 46:111 (19:32, 11:20, 8:32, 8:27).

Edvinas Karpavičius

III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Ežerietis“ įtikinamai nugalėjo VŠĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 12 d., antradienis, 20:29 val.)„Meistro kodas“ nesudėtingai palaužė VŠĮ „Gatvės vaikai“-2 (2024 kovo 05 d., antradienis, 20:30 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“ (2024 vasario 29 d., ketvirtadienis, 22:59 val.)„Meistro kodas“ susitvarkė su „VšĮ „Gatvės vaikai“ – 2” ekipa (2024 sausio 25 d., ketvirtadienis, 22:07 val.)„Consolius“ sutriuškino tragišką puolimą pademonstravusius VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 krepšininkus (2024 vasario 11 d., sekmadienis, 19:32 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)