BC „Rhino“ ‒ 2 vs Ežerietis (97:69)III lyga » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2024 vasario 29 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrintai įveikė „Ežerietį“

2024 vasario 29 d., Ketvirtadienis, 22:59 val., peržiūros: 105

Vasario 29 dieną, 20:40 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje, susitiko "III" lygos komandos BC „Rhino“ ‒ 2 (šeimininkai) ir "Ežerietis" (svečiai). Komandos susirinko labai gausiai, o anksti atitrūkę BC „Rhino“ ‒ 2 žaidėjai užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu, bei pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu 97:69 (28:16, 29:20, 16:18, 24:15).

Rungtynių starte geriau atrodė BC „Rhino“ ‒ 2 ekipa, kurių rezultatyvus puolimas leido greitai nutolti ir dar pirmojo kėlinuko metu skirtumas tapo dviženklis. "Ežerietis" niekaip nesugebėjo sulaikyti varžovų puolimo ir būtent prasta gynyba skandino svečių ekipą. BC „Rhino“ ‒ 2 prasidedant ilgajai pertraukai jau galėjo jaustis saugiai, nes jų pranašumas buvo daugiau nei solidus 57:36.

Antroje rungtynių dalyje žaidimas buvo kur kas lygesnis. Varžybos buvo nepaprastai ilgos, daug keitimų, pražangų ir kietos kovos. Tačiau, kad ir kaip stengėsi svečiai, bet viskas ką jiems pavyko pasiekti, tai trumpam priartėti iki 12 taškų, o galiausiai komanda vėl leido varžovams tolti ir taip nebeliko jokios intrigos. Susitikimas baigėsi rezultatu 97:69.

Dainius Bliujus

3 lygoje ‒ BC „Rhino“ ‒ 2 užtikrinta pergalė prieš „Consolius“ (2024 kovo 10 d., sekmadienis, 16:55 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 lengvai susitvarkė su „Meistro kodu“ (2024 kovo 12 d., antradienis, 21:16 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 keliauja į „III“ lygos finalą (2024 balandžio 16 d., antradienis, 22:49 val.)III lygoje: BC „Rhino“ ‒ 2 po pratęsimo įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 (2024 kovo 17 d., sekmadienis, 18:09 val.)BC „Rhino“ ‒ 2 atsirevanšavo „Krepsiniofanai.lt 2“ ekipai (2024 vasario 20 d., antradienis, 21:56 val.)Puikiai puolime atrodę BC „Rhino“ ‒ 2 nesunkiai įveikė VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 ekipą (2024 kovo 04 d., pirmadienis, 23:11 val.)Klaidose skendę VšĮ „Gatvės vaikai“ ‒ 2 nusileido „Ežeriečiui“ (2024 vasario 06 d., antradienis, 22:06 val.)„Consolius“ ekipa turėjo pripažinti „Ežerietis“ pranašumą (2024 sausio 30 d., antradienis, 20:38 val.)„Ežerietis“ po atkaklios kovos įveikė „Consolius“ (2024 vasario 18 d., sekmadienis, 17:02 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Ežerietis“  (2024 vasario 27 d., antradienis, 21:38 val.)