ESS SANTERMITA & ĮSP DNC vs SWECO HIDROPROJEKTAS & GeoNT PROJEKTAI (65:98)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 19:30 val. @ Ąžuolo katalikiška vidurinė mokykla, Baltų pr. 103, Kaunas, LT-48211

"Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš "ESS Santermita & ĮSP DNC"

2012 lapkričio 22 d., Ketvirtadienis, 21:50 val., peržiūros: 4081

Ketvirtadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse "ESS Santermita & ĮSP DNC" savo aikštėje egzaminavo "Sweco Hidroprojekto & GeoNT Projektų" komandą. Pirmieji du kėliniai buvo pakankamai atkaklūs ir kovingi. Tačiau antroje rungtynių pusėje ėmė ryškėti svečių komandos priekinės linijos pranašumas. Daugiausiai aukštaūgių indėlio dėka "Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" ėmė sparčiai tolti nuo savo varžovų, kol galiausiai pasiekė įtikinamą pergalę rezultatu (65:98).

Susitikimui prasidėjus pirmieji į priekį išsiveržė "ESS Santermitos & ĮSP DNC" vyrai (5:2). Tačiau neilgai trukus svečiai surengė galingą spurtą 3:14 ir pirmaujanti komanda pasikeitė (8:16). Tačiau kėlinio antroje pusėje solidžiai sužaidė šeimininkų komandos žaidėjas Tomas Každailis, kuris truktelėjo savo ekipą priekin ir padėjo jau sušvelninti skirtumą iki penkių taškų (14:19). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žengė koja kojon ir skirtumas tarp ekipų išliko nepakitęs (18:23).

Antrojo kėlinio pradžioje ėmė ryškėti "Sweco Hidroprojekto & GeoNT Projektų" pranašumas, o skirtumas šoktelėjo iki dešimties taškų (18:28), vėliau (20:30). Po dar dviejų Tomo Každailio taškų skirtumas tarp komandų buvo sumažėjęs iki vienženklio (22:30), tačiau svečiai ir vėl šovė priekin, o po pastarosios ekipos spurto 0:8 (22:38). Rezultatui esant (26:30) savo komandą traukti paskui save ėmėsi Esmiraldas Sliežauskas. Pastarojo krepšininko trys fantastiški tritaškiai iš eilės neleido varžovams dar labiau nutolti, bei paliko gyvas viltis "ESS Santermitai & ĮSP DNC" jei ne pakovoti dėl pergalės, tai bent garbingai sukovoti (35:46).

Trečiojo kėlinuko pradžia "ESS Santermitos & ĮSP DNC" komandai nieko gero nežadėjo. Šeimininkai leido savo varžovams spurtuoti 2:14, o skirtumas žaibiškai šoktelėjo iki 23 taškų (37:60). Neilgai trukus jau šeimininkai surengė trumpą spurtą 8:2 ir skirtumas tarp komandų kiek sumažėjo (45:62). Su tuo nenorėdami taikstytis "Sweco Hidroprojekto & GeoNT Projektų" vyrai sušaukė trumpą komandos pasitarimą, kuris davė norimų vaisių. Po minutės pertraukėlės svečiai sugebėjo laimėti "sausą" atkarpą rezultatu 0:13 ir skirtumas išaugo iki 30 taškų (45:75). Kėliniui baigiantis komandos apsikeitė sėkmingomis atakomis ir skirtumas tapo nepakitęs (47:77).

Nors paskutinį kėlinuką Esmiraldas Sliežauskas pradėjo dar vienu tritaškiu, tačiau svečiai nepanikavo ir puikiai suprato, kad susitikime visi nežinomieji jau yra aiškūs. Sužaidus porą minučių komandas skyrė tie patys 30 taškų (32:82). Donato Budgino tritaškių dėka šeimininkams dar buvo pavykę kiek sumažinti savo deficitą (60:87). Tačiau ir vėl "Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" surengė trumpą spurtą, šį kartą 2:9, o skirtumas tarp ekipų išaugo iki 34-ių (62:96). Per paskutiniąsias kėlinio sekundės Donatas Budginas "įsūdė" dar vieną tritaškį, o Rimantas Undraitis atsakė dvitaškiu (65:98).

Po rungtynių "Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" nebuvo nusiteikę dalinti interviu, o pralaimėjusiųjų treneris Esmiraldas Sliežauskas susitikimą komentavo: "Šiandien labai stipriai pralaimėjome kovą dėl atšokusių kamuolių. Paprasčiausiai nebuvo susikaupimo ir trūko jėgos po krepšiu. Varžovai stipresni, pataikė iš įvairių distancijų. Jie šiai dienai buvo stipresni, tačiau jei būtume turėję dar porą aukštų žmonių gal būtume sužaidę kitaip".

"ESS Santermitos & ĮSP DNC" gretose išsiskyrė: Donatas Budginas 21 taškas (5 atk. kam, 7 rez. perd), Esmiraldas Sliežauskas 14 taškų, Tomas Každailis 12 taškų (11 atk. kam)

"Sweco Hidroprojektą & GeoNT Projektus" į pergalę vedė: Marius Šumlinskas 22 taškai (11 atk. kam), Arunas Giedraitis 21 taškas (15 atk. kam, 5 rez. perd), Vytautas Bunikis 20 taškų (4 rez. perd), Julius Jasaitis 16 taškų (5 atk. kam, 11 rez. perd)

Paskutiniai komentarai (3 iš 3)

dnc2012 lapkričio 23 d., 15:28 val.

tj kad nepataikiau kodel tada duoda? :D

Anonimas2012 lapkričio 23 d., 13:09 val.

Ten penketuka duoda ore o ne i ranka trenkia :)

dnc2012 lapkričio 23 d., 09:13 val.

net dviejuose nuotraukose matos kai trenkia per ranka metant trajaka :)

"Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektas" sutriuškino "ESS Santermita & ĮSP DNC" (2013 vasario 04 d., pirmadienis, 22:58 val.)"Sweco hidroprojekto & GeoNT projektų" gerai sužaistas trečias kėlinys lėmė pergalę prieš "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2013 kovo 04 d., pirmadienis, 22:37 val.)"Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" laimėjo seriją (2:1) ir peržengė aštuntfinalio barjerą (2013 balandžio 04 d., ketvirtadienis, 01:10 val.)"Sweco Hidroprojektas - GEONT Projektai" palaužė "Agava - Automatinių sistemų servisas" krepšininkų pasipriešinimą (2013 vasario 19 d., antradienis, 03:17 val.)"Sweco hidroprojektas & GeoNT Projektai" po atkaklios kovos nugalėjo "Kauno tiltus" (2013 vasario 07 d., ketvirtadienis, 00:54 val.)"Kauno Grūdai" be vargo įveikė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 23:21 val.)"Agava - Automatinių sistemų servisas" po pratęsimo palaužę "ESS Santermita - ĮSP DNC" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 23:50 val.)Rungtynių pabaigoje "Lietuvos dujos" palaužė "ESS Santermitą & ĮSP DNC" (2013 sausio 14 d., pirmadienis, 23:24 val.)J.Jasaičio 17 rezultatyvių perdavimų padėjo "Sweco Hidroprojektas & GeoNT Projektai" ekipai iškovoti nesunkią pergalę (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 21:10 val.)"Celsis" nesunkiai susidorojo su "ESS Santermita - ĮSP DNC" (2012 gruodžio 18 d., antradienis, 00:49 val.)