VĖJŲ LINIJA & GARLIAVOS DUONA vs KRASTA AUTO KAUNAS (62:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kovo 11-osios vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 50, Kaunas, LT-51289

"Krasta Auto Kaunas" antroje rungtynių pusėje palaužė "Vėjų Liniją & Garliavos Duoną"

2013 vasario 06 d., Trečiadienis, 21:45 val., peržiūros: 2409

Trečiadienio vakarą KKL "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybėse susitiko "Vėjų Linija & Garliavos Duona" bei "Krasta Auto Kaunas". Šeimininkai gana ilgą susitikimo dalį turėjo iniciatyvą, tačiau neženklią. Ketvirtojo kėlinio leimiamu metu svečių ekipa varžovams primetė savo žaidimą, pataikė keletą itin svarbių metimų, kurie padėjo persverti rungtynių rezultatą. Nors šeimininkai bandė reabilituotis ir išgelbėti susitikimą, tačiau "Krasta Auto Kaunas" neleido to padaryti ir iškovojo sunkią pergalę rezultatu (62:67).

Susitikimą kiek sėkmingiau pradėjo svečiai kurie nežymiai atitrūko (4:7). Tačiau puikus "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" spurtas 14:4 leido jiems persverti rungtynių svarstykles savo pusėn (18:11). Paskutinėmis kėlinio minutėmis kiek tiksliau sužaidė "Krasta Auto Kaunas" ir savo deficitą sumažino iki penkių taškų (22:17).

Antrojo kėlinio metu svečiai savo varžovus ėmė vytis dar intensyviau ir greitai skirtumas sumažėjo iki minimumo (24:23), o galiausiai pirmaujanti komanda pasikeitė (26:28). Klaidas Jankaitis dvitaškiu išlygino rezultatą, tačiau čia pat svečiai pelnė keturis taškus be atsako ir vėl įgijo pranašumą (28:32). Vėliau žaidimas išsilygino ir komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o prieš ilgąją pertrauką "Krasta Auto Kaunas" turėjo trijų taškų pranašumą (35:38).

Trečiasis kėlinukas prasidėjo "Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" spurtu 9:2 ir šeimininkai vėl susigrąžino sau persvarą (44:40). Po taiklaus Mato Narbuto dvitaškio svečiai ir vėl išsiveržė į priekį (45:46), tačiau neilgam. Per likusį ketvirčio laiką šeimininkai spurtavo 7:2 ir prieš lemiamą ketvirtį įgijo keturių taškų pranašumą (52:48).

Ketvirtojo kėlinio metu "Vėjų Linijai & Garliavos Duonai" pavyko įgyti šioms rungtynėms gan nemažą persvarą (58:52). Tačiau "Krasta Auto Kaunas" parodė, kad tokia persvara net ir nerezultatyviose rungtynėse nieko nereiškia. Svečiai spurtavo net 0:13 ir dabar jau jie tapo padėties šeimininkais (58:65). "Vėjų Linija & Garliavos Duona" sugebėjo pelnyti keturis taškus iš eilės ir rungtynėse vėl atgimė intriga (62:65). Tačiau šeimininkų sumanyta pražangų taktika nepasiteisino ir svečiai iškovojo pergalę rezultatu (62:67).

Po susitikimo "Krastos Auto Kauno" komandos treneris Justinas Leitanas kalbėjo: "Pačioje pradžioje, kaip ir praėjusiame susitikime, kuomet buvome susirinkę penkiese, nusprendėme, kad pradžioje reikia stengtis nesibauduoti, todėl gynyba buvo kiek skylėta. Gerai, kad varžovas nesugebėjo pernelyg pabėgti. Antroje pusėje susiėmėme, nusprendėme, kad reikia gintis kiečiau, tas ir gavosi. Geresnė gynyba, ketvirtame kėlinuke įmetėme porą tritaškių, taip pavyko atitrūkti. Varžovai bandė pasivyti, bet turėjome šiokią tokią persvarą, todėl juos slėgė nervinė įtampa, o mums reikėjo tik išlaikyti pranašumą. Šiaip varžovai paliko neblogą įspūdį, kiek suprantu, jų gretose nebuvo vieno ar dviejų neblogų žaidėjų. Jie žaidė kaip visada – gynėsi kietai, agresyviai, buvo sunku žaisti. Praėjusiame sezone su jais dviejuose susitikimuose prireikė pratęsimų – rimtas varžovas, tiesiog mums šiandien kažkaip geriau sekėsi".

"Vėjų Linijos & Garliavos Duonos" gretose išsiskyrė: Giedrius Kaubrys 17 taškų (6 atk. kam), Martynas Varnas 14 taškų (6 atk. kam, 4 rez. perd), Klaidas Jankaitis 13 taškų (9 atk. kam, 5 rez. perd, 6 perimti kam)

"Krastą Auto Kauną" į pergalę vedė: Šarūnas Petraitis (6 atk. kam) ir Matas Narbutas po 21 tašką, Justinas Leitanas 18 taškų (16 atk. kam, 4 blokai)

"Sabonio KC Admin" neturėjo problemų su "Vėjų Linija & Garliavos Duona" (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 23:29 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)"Kauno orouostas & Lana lecta" įrodė savo pranašumą prieš "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 23 d., trečiadienis, 21:13 val.)"Hidraulinės sistemos & Kompiutera - PLŽMMC" nesunkiai įveikė "Vėjų liniją & Garliavos duoną" (2013 sausio 15 d., antradienis, 22:38 val.)Antroje rungtynių pusėje "Kauno grūdai" įveikė "Krasta Auto Kauną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 22:34 val.)"Krasta Auto Kaunas" nesunkiai įveikė "Elektromontuotoją" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:25 val.)"Krasta Auto Kaunas" palaužė "Topo Centro" pasipriešinimą (2012 lapkričio 25 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Krasta auto Kaunas" įveikė "Kauno orouostą & Lana lecta" (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:52 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Kauno Grūdai" vargo su "Vėjų Linijos - Garliavos Duonos" penketuku iki paskutinių sekundžių (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 21:38 val.)