LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA vs KAUNO STUMBRAS (100:60)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 09 d., Sekmadienis, 17:00 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas - Veterinarijos akademija, Tilžės g. 18, Kaunas, LT-47181

''LSMU VA - Statybų Vizija'' sutriuškino ''Kauno Stumbras'' ekipą

2012 gruodžio 10 d., Pirmadienis, 00:19 val., peržiūros: 1799

2012 metų Gruodžio 9d. "Lietuvos sveikatos mokslų universiteto" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėja", varžybos, kuriose susikovė "Lsmu Va – Statybų Vizija" (Šeimininkai) ir "Kauno Stumbras" (Svečiai), šį susitikimą be didesnio vargo laimėjo šeimininkai "Lsmu Va – Statybų Vizija" rezultatu 100:60.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė šeimininkams , kurie varžybas pradėjo spurtu 10:0.Svečiai pirmus taškus pelnė tik praėjus kėlinyje 3 minutes.Įpusėjus ketvirčiui rezultatas buvo (18:4) ''Lsmu Va – Statybų Vizija'' ekipos naudai.Likusią kėlinio dalį vyko panašus scenarijus , šeimininkai nenustojo žaisti įspūdingai , o svečiai vis dar ieškojo savojo žaidimo.Pasibaigus pirmajam ketvirčiui rezultatu 24:6 pirmavo šeimininkai.

Antrąjį kėlinį susiėmę svečiai įmetė du tritaškius iš eilės ir sumažino atsilikimą savo naudai,po abiejų komandų taiklių metimų, sekė šeimininkų spurtas 7:0, bet svečiai atsakė spurtu 8:2 ir vėl sumažino deficitą, bet šiame ketvirtyje viskas buvo kitaip, pabaigoje šeimininkai surengė dar vieną įspūdingą spurtą 16:1 ir pademonstravo gražų , įspūdingą krepšini abiejuose aikštelės pusėse , tiek gynyboje , tiek puolime.Po dviejų sužaistų kėlinukų rezultatu 47:21 ženkliai pirmavo ''Lsmu Va – Statybų Vizija'' komanda.

Trečiame ketvirtyje vyko atkakli kova ir jį laimėjo "Kauno Stumbras" komanda. Abi ekipos pelnė atitinkamai 18 ir 19 taškų.Kėlinį geriau pradėjo svečiai kurie surengė spurtą 0:8 ir sumažino savo ekipos atsilikimą iki 18 taškų , bet ilgai laukti nereikėjo , nes šeimininkai atsakė lygiai tokiu pačiu spurtu 8:0 ir skirtumas išliko tas pats.Kėlinio gale komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis , bet ''Kauno Stumbras'' pataikė du tritaškius metimus ir vėl sumažino savo komandos atsilikimą.Likus žaisti kiek daugiau negu 2 minutes kėlinyje šeimininkai eilinį kartą surengė spurtą 8:0 ir vėl atitrūko labai solidžiu skirtumu.Rezultatas po kėlinio 65:40.

Paskutinis ketvirtis tebuvo formalumas.Verta paminėti , kad per šį kėlinuką ''Lsmu Va – Statybų Vizija'' ekipa pelnė net 35 taškus , o svečiai 20 taškų.Galutinis rungtynių rezultatas 100:60 ''Lsmu Va – Statybų Vizija'' ekipos pergale.

Po pralaimėtų rungtynių ''Kauno Stumbras'' ekipos treneris Povilas Kvederys kalbėjo : ''Šiandien mūsų komandai buvo visiškai juoda diena,varžovai fantastiškai gynėsi , prametėm daug laisvų metimų , neapsigynėm nuo priešininkų atakų ir tiek.Varžovų ekipa yra labai stipri , matosi vyrukai gerai susižaidę ir labai gerai ginasi''.

Po laimėtų rungtynių ''Lsmu Va – Statybų Vizija'' komandos treneris Dainius Bakanas teigė : ''Norime šią pergalę skirti mūsų komandos draugui Virgilijui Lapėnui , kuris vakar šventė savo 40-tajį gimtadienį , todėl mes jam šiandien padovanojom 40-ties taškų pergalę'' – juokavo šeimininkų ekipos treneris , bei žaidėjas.

''Lsmu Va – Statybų Vizija'' : Tomas Žvaliauskas (27 tšk. 10 rez.perd.) , Audrius Bartusevičius (22 tšk. 15 atk.kam.) , Dainius Bakanas (17 tšk. 14 atk.kam.) , Vaidas Babrauskas (16 tšk.).

''Kauno Stumbras'' : Rimgaudas Remenčius (23 tšk. 9 atk.kam.) , Mindaugas Stankus ir Vaidas Piešinas po (12 tšk.) , Vytautas Giedraitis (10 tšk. 10 atk.kam.)

''LSMU VA - STATYBŲ VIZIJA'' įveikė ''KRASTA AUTO KAUNAS'' (2012 lapkričio 05 d., pirmadienis, 00:22 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" užtikrintai įveikė "Baubilą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 22:02 val.)''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 18:24 val.) "LSMU VA - Statybų vizija" iškopė į ''Įmonių'' lygos finalą (2013 balandžio 25 d., ketvirtadienis, 23:14 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" iškovojo sunkią pergalę prieš "Baubilą" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:53 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" po atkaklios kovos pranoko "Baubilą" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 21:51 val.)"LSMU VA - Statybų vizija" iškovojo nesunkią pergalę prieš "Topo centrą" (2012 lapkričio 19 d., pirmadienis, 00:25 val.)"LSMU VA – Statybų Vizija" iškovojo dar vieną pergalę (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 19:42 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" žengė į pusfinalį (2013 balandžio 10 d., trečiadienis, 23:34 val.)"LSMU VA - Statybų Vizija" atsilaikė prieš "Juozo Vitkaus Inžinerinį Batalioną" (2013 vasario 03 d., sekmadienis, 22:24 val.)