DENTIST TEAM vs CHEMCENTRAS (81:50)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 gruodžio 16 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Lapių pagrindinė mokykla, M. Merkio g. 3, Lapės, Kauno raj., LT-54435

''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą

2012 gruodžio 17 d., Pirmadienis, 14:30 val., peržiūros: 1776

Sekmadienio vakarą Lapių pagrindinėje mokykloje susitiko "Sporto Fėjos'' , Įmonių lygos" ekipos "Dentist Team" (šeimininkai) ir "Chemcentras". Jau nuo pirmųjų susitikimo minučių tritaškiais metimais apšaudę varžovus "Dentist Team" krepšinininkai išsiveržė į priekį dviženkliu taškų skirtumu ir, išlaikydami iniciatyvą iki pat rungtynių pabaigos, iškovojo pergalę rezultatu 81:50.

Pirmas kėlinys prasidėjo "Dentist Team" krepšininkų spurtu, nors ir neišnaudoję baudos metimų, greit išsiveržė į priekį 11:2. "Chemcentras" atsakė serija 7:2, sumažindami skirtumą iki keturių taškų (13:9). Antroje kėlinuko pusėje šeimininkai sužaidė dar vieną atkarpą 6:0, po kurios skirtumas tapo dviženklis (21:11) , tačiau ''Chemcentro'' ekipos žaidėjas J.Eitmanavičius pataikė du tritaškius metimus. Rezultatas po kėlinio 21:17.

Antrajį kėlinį šeimininkai pradėjo įspūdingu spurtu 15:0 , svečiai pirmus kėlinio taškus pelnė praėjus tik keturiom minutėm. Likusią kėlinio dalį dominavo ''Dentist Team'' komanda , kuri po antrojo kėlinuko jau susikrovė dvidešimties taškų pranašumą 45:25

Antrąją rungtynių dalį "Chemcentras" pradėjo sėkmingomis atakomis nuo tritaškio linijos, sumažindami atsilikimą iki vienuolikos taškų (45:34), tačiau antroje kėlinuko dalyje šeimininkai visiškai sustabdė varžovų puolimą ir užbaigė ketvirtį įspūdingu spurtu 16:2, po kurio komandas skyrė jau dvidešimt penki taškai – 61:36.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. Komandos per ketvirtąjį kėlinį pelnė atitinkamai po dvidešimt vieną tašką ir keturiolika taškų. ''Dentist Team'' ekipa laimėjo mačą sutriuškindami dar nei vienos pergalės nepatyrusią ''Chemcentras'' ekipą. Rezultatu 81:60

"Pradžia jau parodė, koks bus "grajus" , susirinko mūsų geriausias penketas , nors ir penkiese , bet sugebėjom laimėti dideliu skirtumu – kalbėjo "Dentist Team" ekipos žaidėjas Ramūnas Bačiunas.

''Blogai sužaidėme , blogos nuotaikos. Pergalė būtų lėmusi pakilimą y aštuntąją vietą grupėje , bet nepavyko įgyvendinti šito. Liekam šiuos metus be pergalių , o kalbant apie rungtynes sakyčiau , kad buvom blogai pasiruošę šiomis rungtynėmis , nepataikėm daug metimų tiek iš toliau , tiek iš po krepšio kurių neturėjom pramesti , pirmąjį kėlinį dar kovojom , o poto leidom priešininkams atitrūkti ir pralaimėjom'' – teigė ''Chemcentras'' ekipos strategas Tomas Jonkus.

''Dentist Team'' : Arūnas Žotkevičius (29 tšk.) , Arvydas Kunčius (17 tšk. 15 atk.kam.) , Ramūnas Bačiūnas (14 tšk. 16 atk.kam.) , Vaidas Stalerūnas (13 tšk.)

''Chemcentras'' : Justas Eitmanavičius (25 tšk. 13 atk.kam. 7 per.kam. 37 naud.bal.) , Žydrūnas Jablonskis (9 tšk.) , Ramūnas Kynas (5 tšk.)

''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)'Dentist team" sutrypė "Ekskomisarų biurą" (2013 sausio 07 d., pirmadienis, 09:08 val.)''Autotoja & Ekodora'' vos išnešė sveiką kailį iš ''Dentist team'' gniaužtų (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 21:20 val.)"Dentist Team" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:48 val.)"Dentist Team" patyrė šeštą nesėkmę (2012 gruodžio 10 d., pirmadienis, 02:20 val.)"Dentist Team" paskutinėmis sekundėmis pralaimėjo "Kauno Švarai" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 22:37 val.)"Dentist Team" nesunkiai įveikė "Ekskomisarų Biurą" (2013 kovo 10 d., sekmadienis, 20:52 val.)