RYTERNA vs KAUNO ENERGIJA (54:62)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2013 kovo 21 d., Ketvirtadienis, 17:30 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

''Kauno Energija'' užtikrintai pradėjo aštuntfinalį įveikdami ''Ryternos'' ekipą

2013 kovo 22 d., Penktadienis, 02:56 val., peržiūros: 1603

Kovo 21 dieną Santaros gimnazijos mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių pirmos aštunfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Ryternai" priemė svečius "Kauno Energija". Rungtynių pradžioje komandos žaidė apylygiai, o antrą pirmo kėlinio pusė susiklostė vėl gi apylygiai, tačiau "Ryterna'' įgijo minimalų pranašumą. Sužaidus 10 minučių komandas skyrė vienas taškas (10:9). Antrame kėlinyje "Kauno Energija" pamažu įsivažiavo į ritmą. Geriau sužaistas antrasis kėlinys leido įsiveržti svečiams į priekį ir net gi solidžiai susikrauti 5 taškų pranašumą (28:33). Trečiame kėlinyje 21 taškų pranašumą buvo įgiję "Kauno Energijos" ekipa, šeimininkai atsilikimą sugebėjo sumažinti tik iki 18-taškų (34:52). Ketvirtame kėlinyje komandos žaidė lygiai, o rungtynių pabaigoje "Ryternai" pavyko prisivyti varžovus iki 10-ties taškų ribos,tačiau užtikrintai ir tiksliai sužaidę ''Kauno Energijos'' žaidėjai šventė pergalę rezultatu 54:62.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu abiejų ekipų žaidimu, sužaidus tris minutes ''Ryterna'' buvo įsiveržusi į priekį 4 taškų skirtumu (8:4). Likusią kėlinio dalį ekipos žaidė labai nerezultatyviai, tiesa kėlinio pabaigoje ''Kauno Energija'' sužaidė sėkmingą atkarpą 5:2, po kurios rezultatas ištirpo iki minimumo. Rezultatu 10:9 po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo ''Ryterna''.

Antrasis kėlinys prasidėjo ''Kauno Energijos'' spurtu 7:0, po kurio svečiai įsiveržė į priekį 6 taškų skirtumu (10:16). Prabėgus kelioms minutėms kėlinyje, susikaupę šeimininkai smeigė du tritaškius iš eilės ir išlygino rungtynių rezultatą (16:16). Antroje kėlinio pusėje geriau sužaidusi ''Kauno Energija'' susikrovė 5 taškų skirtumą. Rezultatas po kėlinio 28:33.

Po ilgosios pertraukos scenarijus nepasikeitė ir tik prasidėjus kėliniui ''Kauno Energija'' dar kartą smogė įspūdinga atkarpa 8:0, po kurios rezultatas išaugo iki dviženklio 13-kos taškų pranašumo (28:41). ''Ryternos'' ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo vis pasinaudodami svečiai sparčiai bėgo į priekį, Likusią kėlinio dalį tiksliai sužaidę ''Kauno Energijos'' krepšininkai susikrovė jau 18 taškų pranašumą 34:52.

Ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas. ''Kauno Energija'' didžiają kėlinio dalį neleido varžovams priartėti, tačiau kėlinio pabaigoje spurtas 10:0, ''Ryternai'' padėjo rezultatą aptirpdyti per puse, bet jau buvo per vėlu ir ''Kauno Energija'' po atkaklios ir gražios kovos iškovojo pergalę rezultatu 54:62.

Po rungtynių ''Kauno Energijos'' ekipos treneris Gediminas Vasiliauskas paklaustas kas lėmė pergalę šiandienos varžybose atsakė : ''Ko gero, komandinis žaidimas, žaidėjai klausė mano nurodymų ir tiksliai įvykdė užduotis. Su ''Ryternos'' ekipa turėjome senų saskaitų, tai šį kartą reikėjo tiesiog atsilyginti''.

''Ryterna'' : G.Rinkevičius (8 tšk. 17 atk.kam. 2 per.kam. 3 blok.metim. 6 išpr.praž.) , D.Karosas (11 tšk. 4 rez.perd.) , D.Špakauskas (10 tšk. 8 atk.kam.)

''Kauno Energija'' : J.Sarapas (16 tšk. 4 rez.perd. 4 per.kam.) , M.Šimkevičius (9 tšk.) , K.Zoluba (5 tšk. 13 atk.kam.)

''Kauno Energijai'' pritūko energijos kovoje su ''Ryterna'' (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 19:59 val.)''Ryterna'' užtikrintai nugalėjo ''Eolto'' ekipą ir keliauja į pusfinalį (2013 balandžio 11 d., ketvirtadienis, 20:35 val.)''IT - Taškas.lt'' po įnirtingos kovos nugalėjo ''Ryternos'' ekipą (2013 sausio 18 d., penktadienis, 03:22 val.)''Kauno Energijai'' pritrūko energijos kovoje su ''IT-Taškas.lt'' (2013 sausio 25 d., penktadienis, 23:02 val.)''Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalionas'' po įtemptos kovos nugalėjo ''Ryterna'' ekipą (2012 lapkričio 23 d., penktadienis, 02:30 val.)''Ryterna'' išlygino serijos rezultatą (2013 balandžio 22 d., pirmadienis, 23:36 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)''Ryterna'' po atkaklios kovos nugalėjo ''Dentist Team'' ekipą (2012 lapkričio 29 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)Po įspūdingai sužaisto trečio ketvirčio Kauno energija sutriuškino Ryterna ekipą (2013 kovo 09 d., šeštadienis, 00:28 val.)