SABONIO KC ADMIN vs LIETUVOS GELEŽINKELIAI (69:57)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras, Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC pranoko Lietuvos Geležinkelius

Andriaus Sabonio "kabliai" niekuo nenusileido brolio Arvydo "kabliams" :)
2012 lapkričio 08 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 3206

Lapkričio 7 dienos vakarą, Sabonio KC salėje vyko įmonių lygos dvikova kurioje susitiko Sabonio KC (šeimininkai) ir Lietuvos Geležinkeliai (svečiai). Rungtynes lengvai nutolę nuo pat rungtynių pradžios laimėjo šeimininkai rezultatu – 69:57.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir sužaidus keturias minutes 8:2 priekyje buvo Geležinkeliečiai. Tačiau tai buvo paskutiniai jų taškai pirmame ketvirtyje, o Sabonio KC komanda gynesi puikiai, o atakavo dar geriau ir sumetė keturiolika taškų be atsako ir po pirmo kėlinio jau pirmavo – 16:8.

Antrasis ketvirtis prasidėjo abiems komandoms pelnius po šešis taškus. Tuomet atkarpa 15:0 laimėjo šeimininkai ir susikrovė solidžią persvarą. Po du taškus apsikeitė komandos, dar dvitaškį pridėjo Geležinkeliai, o taip pat atsakė ir šeimininkai ir po dviejų kėlinių persvara daugiau nei įtikinanti – 41:18.

Trečiasis kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir sužaidus pora minučių – 46:23. Kitas tris minutes dar 6:3 laimėjo šeimininkai ir dar padidino ir taip solidų pranašumą. Kėlinį jau 5:3 laimėjo Geležinkeliai, tačiau po trijų ketvirčių – 55:31.

Ketvirtasis kėlinys jau niekam nekėlė abejonių dėl šio vakaro nugalėtojų. Jį dar šešiais taškais paeiliui pradėjo Sabonio KC ekipa ir skirtumas tapo jau trisdešimt taškų – 61:31. Aštuonis taškus be atsako pelnė svečiai, o dviem baudos mtimais atsakė Šeimininkai ir skirtumas kiek aptirpo – 63:39. Dar viena atkarpa 9:0 ir Geležinkeliai sumažino deficitą iki 15 taškų. Dvi baudas pelnė šeimininkai, o svečiai atsakė keturiais taškais ir skirtumas jau tik keturiolika taškų. Tačiau svečiams pritrūko ir laiko ir jėgų pavyti varžovus ir galutinis rungtynių rezultatas – 69:57.

Lietuvos Geležinkeliams tai buvo antrasis pralaimėjimas per tris susitikimus, o šeiminikams pirmoji pergalė per vieną susitikimą.

Po rungtynių nugalėtojų atsovas G.Krugelevičius teigė, kad pergalė buvo skirta gimtadienį šventusiam Irmantui Birbalui.

Geriausiai šeiminikų gretose rungtyniavo – Irmantas Birbalas (15, 32 naud. bal., 17 atk. kam., 5 išpr. pr.), Dalius Lubys (12), Mantas Masilionis (12) taškų.

Svečiams – Tomas Žvirblis (20, 5 rez. perd.), Martynas Vengalis (16), Andrius Grabauskas (10, 12 atk. kam.) taškų.

Įspūdingame trileryje Ryterna po pratęsimo palaužė Lietuvos Geležinkelius (2013 sausio 13 d., sekmadienis, 23:14 val.)Įtikinama "Lietuvos geležinkelių" pergalė (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:37 val.)Tik antroje rungtynių pusėje"IT-taškas.lt" įveikė "Lietuvos geležinkelius" (2013 sausio 06 d., sekmadienis, 23:01 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)"Kauno energija" be didesnio vargo įveikė "Lietuvos geležinkelių" komandą (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 21:22 val.)"Sabonio KC Admin" atsirevanšavo "Celsiui" (2013 vasario 20 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Rapala“ sezono starte neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 22:27 val.)Visas rungtynes buvę žingsniu priekyje Vėjų Linija & Garliavos Duona nugalėjo Lietuvos Geležinkelius (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 22:42 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas palaužė "Juozo Vitkaus Inžinerijos Batalioną" (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 00:16 val.)"Sabonio KC Admin" penketukas įveikė "Detus H & Freolitus - Doremus" ekipą (2012 lapkričio 20 d., antradienis, 00:06 val.)