CHEMCENTRAS vs VIJORA (42:51)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 09 d., Šeštadienis, 14:00 val. @ Milikonių vidurinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą

2013 vasario 09 d., Šeštadienis, 19:39 val., peržiūros: 1417

Šiandien, vasario 9d., vyko KKL ''Įmonių'' lygios ''Iššūkio'' taurės ''H'' pogrupio rungtynės. Jose susitiko ''Chemcentras'' (šeimininkai) ir ''Vijora'' (svečiai). Nerezultatyviose rungtynėse nuo pat pradžių ''Chemcentrui'' teko vytis savo varžovus. Po dviejų kėlinių ''Vijora'' buvo susikrovusi keturiolikos taškų pranašumą 15-29. Trečiajame kėlinyje šeimininkai pradėjo agresyviai gintis. Tai šiek tiek išmušė iš vėžių svečius, bet ketvirtajam ketvirty ''Vijora'' sėkmingai įveikė varžovų gynybą ir išsaugojo savo pranašumą. Rungtynes laimėjo ''Vijora'' 42-51.

''Vijoros'' ekipa energingai pradėjo rungtynes ir po dviejų taiklių tritaškių buvo priekyje (6:0). Tačiau per kitas 5min. tik vienas taiklus tritaškis buvo taiklus, tuo tarpu ''Chemcentras'' pelnė keturis taškus. Kėlinio pabaiga buvo nerezultatyvi abiems ekipoms ''Chemcentras'' pelnė vos du taškus, tuo tarpu ''Vijora'' – keturis. Po pirmojo kėlinio ''Vijora'' buvo priekyje septyniais taškais 6-13.

Svečiai antrąjį ketvirtį pradėjo keturiais iš eilės taškais. Po vienos realizuotos šeimininkų baudos skirtumas tarp komandų buvo dešimt taškų (7-17). Beveik visą ketvirtį skirtumas tarp komandų nekito, vis tie patys dešimt taškų skyrė ekipas (13-23). Kėlinio pabaiga vėl sėkmingesnė buvo ''Vijoros'' ekipai, kurie kėlinį užbaigė atkarpa 6-2 ir po dviejų kėlinių buvo priekyje 15-29.

Nors dviem taškais trečajį ketvirtį pradėjo ''Vijoros'' ekipa, bet pradėtas naudoti ''Chemcentro'' spaudimas pasiteisino. ''Vijoros'' ekipa kiek sutriko ir porą kart klydo aikštės viduryje, bet nekrito metimai iš dėkingų padėčių, to pasekoje sekė sėkminga ''Chemcentro'' atkarpa 9-0 ir skirtumas aptirpo iki septynių taškų (24-31). Tuomet dar viena sėkminga atkarpa 6-2 ir komandas skyrė vos trys taškai (30-33). Sėkminga kėlinio pabaiga leido ''Vijorai'' po trijų kėlinių buti priekyje aštuoniais taškais 31-39.

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai, dar bandė ''kabintis'', pirmomis kėlinio minutėmis tarp ekipų buvo keturi taškai (35-39). Iki kėlinio vidurio savo skirtumą šiek tiek padidino svečiai iki šešių taškų (39-45). Rungtynių pabaigoje šaltakraujiškai baudas metė ''Vijoros'' ekipa, kuri pasiekė pergalę rezultatu 42-51.

Po pralaimėtų rungtynių ''Chemcentro'' ekipos treneris T.Jonkus sakė: „ Tiesiog vėl pradžią blogai pradėjom, daug klaidų darėm, išsimetam elementarių situacijų. Iš pradžių nepataikėm iš patogių padėčių ir varžovai pabėgo į priekį. Paskui vienu metu užspaudėm, atkarpa pavyko, bet pabaigoj vėl neišsimetėm, gal psichologiniai dalykai mums šiandien pakišo koją. Norėčiau palinkėt komandai, kad atsigautume ir toliau geriau sektus.“

''Vijoros'' treneris V.Baziulis teigė, jog nesitikėjo šiandien laimėt. Sakė, kad mažiau klaidų padarė, šiek tiek pataikė ir džiaugiasi pergale.

''Chemcentro'' ekipoje išsiskyrė M.Montvydas ( 10 tšk. 10 atk.kam.) J.Eitmanavičius ( 10 tšk.) Ž.Jablonskis ( 6 tšk.)

''Vijoros'' ekipoje naudingiausi buvo: R.Žilinskis ( 12 tšk.) P.Antanaitis ( 9 tšk.) A.Karlikauskas ( 9 tšk.)

''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 14:30 val.)''Vijora'' nugalėjo ''Ekskomisarų biuras'' ekipą (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 00:24 val.) ''Vijora'' nepajėgė pasipriešinti ''Detas Hoptransa & BRGroup - D'' ekipai (2013 vasario 25 d., pirmadienis, 23:55 val.)''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą (2012 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)Kauno Stumbras antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą (2013 vasario 01 d., penktadienis, 21:52 val.)''Kauno Stumbras'' lengvai nugalėjo ''Vijoros'' ekipą (2013 kovo 02 d., šeštadienis, 18:24 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" lengvai įveikė ''Vijoros'' ekipą (2012 gruodžio 23 d., sekmadienis, 01:54 val.)"Kauno Švarai" teko pavargti su "Chemcentru" (2012 spalio 30 d., antradienis, 22:46 val.)"Eoltas" įveikė "Chemcentrą" (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:03 val.)