KAUNO STUMBRAS vs EOLTAS (53:55)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 18 d., Penktadienis, 18:30 val. @ Atžalyno vidurinė mokykla, Partizanų g. 46, Kaunas, LT-49460

"Eoltas" iškovojo sunkią pergalę

Su kamuoliu vienas iš "Eoltas" komandos lyderių Edgaras Zaidelis
2013 sausio 18 d., Penktadienis, 22:09 val., peržiūros: 2506

Penktadienį, Sausio 18 dieną, Atžalyno vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, "Iššūkio" taurės H pogrupio, rungtynės, tarp Kauno "Stumbro" (šeimininkai) ir "Eolto" (svečiai) ekipų. Visų rungtynių metu vyko atkakli, tačiau rungtynių pabaigą užtikrinčiau sužaidė ir pergalę šventė svečių komanda. Rungtynių rezultatas – 53:55 (17:15, 14:16, 9:16, 13:8).

Primą kėlinuką šešias taškais be atsako pradėjo aikštelės šeimininkai. Keturis iš jų pelnė V.Piešinas. Viso šio kėlinio metu šeimininkai sugebėjo primauti, o po R. Remenčiaus tritaškio skirtumas buvo išaugęs ir iki šešių taškų. Tačiau svečiai kėlinį užbaigė keturiais taškais iš eilės ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų. Rezultatas po kėlinio – 17:15.

Antrajame ketvirtyje vėl vyko atkakli kova. Geriau jį pradėjo svečių komandos žaidėjai ir po septynių E. Zaidelio taškų jie persvėrė rezultatą savo naudai. Tačiau šeimininkai nenuleido rankų, keturis taškus iš eilės pelnė V.Piešinas ir vėl sugražino pranašumą savo komandai. Taip pirmaujanti komanda keitėsi dar kelis kartus. Kėliniui artėjant į pabaigą šeimininkai vis dar turėjo dviejų taškų pranašumą, tačiau E. Zaidelio du baudos metimai rezultatą išlygino, o E.Blauzdžiūnas, galėjęs vėl sugražinti pranašumą šeimininkų komandai, nepataikė baudų ir rezultatas išliko lygus. Rezultatas po dviejų kėlinių – 31:31.

Trečią kėlinį geriau pradėjo šeimininkai. Po V. Giedraičio taiklaus dvitaškio, jie įgijo keturių taškų persvarą. Tačiau tada svečiai laimėjo atkarpą 2:15 ir įgijo devynių taškų pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo E . Zaidelis pelnęs penkis taškus. Kėlinio pabaigoje V.Piešinas dar sugebėjo pelnyti du taškus ir sumažino atsilikimą. Rezultatas po trijų kėlinių – 40:47.

Ketvirtą kėlinuką vėl geriau pradėjo šeimininkai. Jie pelnė keturis taškus iš eilės ir sumažino skirtumą. Tačiau svečiai kurį laiką sugebėjo išlaikyti persvarą savo pusėje. Kėliniui jau artėjant į pabaigą šeimininkų komandos žaidėjas V.Giedraitis pelnė keturis taškus ir išlygino rezultatą. Deja, vėliau šeimininkai nors ir turėjo progų išplėšti pergalę, jomis nepasinaudojo. Svečiai, nors ir neužtikrintai, iškovojo pergalę. Pabaigoje jie pataikė tik du baudų metimus iš aštuonių. Rezultatas po keturių kėlinių – 53:55.

Šeimininkų komandos treneris Ramūnas Lenkus sakė: „Eilinis apmaudus pralaimėjimas. Šį kartą po mano klaidos.“

Svečių komandos treneris Artūras Pakrosnis sakė: „Tokių rungtynių ir tikėjomės, bet galbūt žaidėjai šiek tiek perdegė. Tačiau vis tiek iškovojome svarbią pergalę.“

"Stumbro" komandoje geriausiai pasirodė Vaidas Piešinas 18 tšk., Rimgaudas Remenčius 15 tšk., Vytautas Giedraitis 8 tšk.

"Eolto" komandą į pergalę vedė Edgaras Zaidelis 21 tšk., Karolis Matukaitis 15 tšk., Paulius Bartuška 7 tšk.

"Eoltas" iškovojo triuškinančią pergalę (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 23:30 val.)"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę (2013 sausio 29 d., antradienis, 00:17 val.)"Chemcentras" iškovojo antąją pergalę (2013 vasario 05 d., antradienis, 22:34 val.)"Eoltas" iškovojo pergalę prieš "Vijorą" (2013 sausio 24 d., ketvirtadienis, 23:01 val.)"Eoltas" įveikė "Kauno stumbro" ekipą (2013 kovo 08 d., penktadienis, 00:35 val.)Po pratęsimo sunkią pergalę iškovojo "Eoltas" (2012 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:42 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)"Eoltas" įveikė "Chemcentrą" (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:03 val.)"Eoltas" nesunkiai įveikė "Vijorą" (2012 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Best 4 You" šventė pergalę po atkaklios kovos (2013 vasario 24 d., sekmadienis, 22:00 val.)