RAPALA vs EKSKOMISARŲ BIURAS (72:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

"Rapala" šventė pergalę

2013 sausio 24 d., Ketvirtadienis, 23:51 val., peržiūros: 1749

Ketvirtadienį, Sausio 24 dieną, Kauno Kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp „Rapalos“ (šeimininkai) ir „Ekskomisarų Biuro“ (svečiai) ekipų. Beveik visų rungtynių metu pirmavę aikštelės šeimininkai rungtynių pabaigoje vos nepaleido pergalės iš savo rankų, tačiau jiems pavyko ją išsaugoti. Rungtynių rezultatas – 72:67 (14:18, 28:16, 10:10, 20:23).

Pirmą kėlinuką taškais pradėjo svečių komanda. Vėliau svečiai kurį laiką pirmavo kelių taškų skirtumu, tačiau netrukus D.Ilkinas tritaškiu metimu išlygino rezultatą. Tada komandos kovojo taškas į tašką, bet kėlinio pabaigoje svečiai pelnė dar keturis taškus iš eilės ir atitrūko nuo savo varžovų. Rezultatas po kėlinio – 14:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo M. Pažėros tritaškiu sumažinusiu skirtumą iki minimumo, o tada sekė dar ir R. Mickevičiaus dvitaškis persvėręs rezultatą šeimininkų naudai. Tačiau svečiai į tai atsakė šešias taškais iš eilės ir vėl atitrūko. Daugiausiai prie to prisidėjo R.Grigaliūnas pelnęs keturis taškus. Deja, kėlinį sėkmingiau užbaigė šeimininkai, jie sužaidė atkarpą 14:4 ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 42:34.

Trečiasis kėlinukas buvo pats nerezultatyviausias, o komandos jį sužaidė lygiosiomis. Tai viena tai kita komanda surengdavo po kelias tikslias ataks iš eilės, tačiau skirtumas išliko nepakitęs. Šeimininkams M.Pažėra šiame ketvirtyje pelnė šešis taškus, o svečiams A.Sokolovskis pridėjo keturis. Rezultatas po trijų kėlinių – 52:44.

Ketvirtasis kėlinukas prasidėjo dar vienu šeimininkų spurtu, inicijuoti M. Pažėros ir R. Mickevičiaus. Jis leido šeimininkams įgyti dvidešimt vieno taško persvarą. Tada šeimininkai išleido mažiau laiko aikštelėje praleidusius žaidėjus. Tuo pasinaudoję svečiai ėmė sparčiai mažinti deficitą, o likus žaisti minutę, po M .Lenkaičio tritaškio komandas skyrė tik trys taškai. Tačiau tada šeimininkai sugebėjo pelnyti du taškus ir užtvirtinti savo pergalę . Rezultatas po keturių kėlinių – 72:67.

Šeimininkų komandos žaidėjas V.Miškinis sakė: „Šiandien komanda pasirodė gerai, visi žaidėjai gavo pažaisti. Antroje rungtynių pusėje išryškėjo mūsų pranašumas ir pasimatė, kad mes turime laimėti šias rungtynes ir mes tai padarėme.“

Svečių komandos treneris L.Vaitkevičius sakė: Labai prastai žaidėme. Jie žaidė prastai, bet mes dar prasčiau.“

"Rapala" - Raimundas Mickevičius 24 tšk., Mindaugas Pažėra 21 tšk., Lukas Kotvickis 11 tšk.

"Ekskomisarų Biuras" - Ričardas Grigaliūnas 17 tšk. (20 atkovotų kamuolių), Aurimas Sokolovskis 15 tšk., Eimantas Belskis 13 tšk.

"Vėjų Linija & Garliavos Duona" šventė pergalę išvykoje (2012 lapkričio 22 d., ketvirtadienis, 23:56 val.)Po atkaklios kovos "Rapala" iškovojo pirmąją pergalę (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 23:21 val.)"Kauno Švara" pasiekė sudėtingą pergalę (2013 sausio 22 d., antradienis, 23:23 val.)"Elektromontuotojas" pasiekė labai svarbią pergalę (2013 kovo 05 d., antradienis, 22:23 val.)"Rapala" su kaupu atsirevanšavo "Dentist team" ekipai (2013 vasario 28 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)"Rapala" išlygino serijos rezultatą (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 19:51 val.)"IT - Taškas.lt" žengė į kitą etapą (2013 kovo 21 d., ketvirtadienis, 23:53 val.)"Elektromontuotojas" iškovojo pergalę solidžia persvara (2013 sausio 10 d., ketvirtadienis, 22:44 val.)"Rapala" po atkaklios kovos palaužė "IT-Taškas.lt" (2012 lapkričio 15 d., ketvirtadienis, 22:39 val.)"Rapala" be gailesčio susidorojo su "Ekskomisarų biuru" (2013 vasario 14 d., ketvirtadienis, 22:11 val.)