KAUNO GRŪDAI vs AGAVA & AUTOMATINIŲ SISTEMŲ SERVISAS (64:59)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

"Kauno Grūdai" turėjo nemažai vargo su "Agava & Automatinių sistemų servisu"

2012 lapkričio 07 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 2332

Trečiadienį, lapkričio 7 dieną, J.Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos "Sporto Fėjos" pirmenybių rungtynės tarp vietos "Kauno Grūdai" ir svečių "Agava & Automatinių sistemų servisas" ekipų. Rungtynių pradžioje svečiai pabėgo į priekį, tačiau ilgai netrukus šeimininkai išlygino žaidimą ir po pirmojo kėlinuko turėjo dviejų taškų pranašumą. Antrasis ketvirtis kiek sėkmingesnis buvo svečiams ir šiems pavyko rezultatą išlyginti. Po ilgosios pertraukos, kiek pagerinę savo gynybą, "Kauno Grūdų" krepšininkai įgijo penkių taškų pranašumą, kurį, nors ir sunkiai, tačiau pavyko išlaikyti iki rungtynių pabaigos. 64:59 (16:14, 14:16, 20:25, 14:14).

Rungtynių pradžioje svečių krepšininkai pelnė šešis taškus iš eilės, taip šiek tiek atitoldami nuo varžovų, tačiau netrukus "Kauno Grūdų" žaidėjai atsakė sausa atkarpa 10:0 ir persvėrę rezultatą įgijo keturių taškų pranašumą, taip perimdami iniciatyvą į savo rankas. Į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu, sumažinusiu skirtumą tarp komandų iki minimumo. Kiek vėliau komandos žaidė panašiai ir apsikeitė rezultatyviomis atakomis, po kurių sekė keturi iš eilės T.Barščio taškai, suteikę jo komandai penkių taškų pranašumą, tačiau "Agava & Automatinių sistemų serviso" krepšininkas A.Sutkus pelnė du taškus su pražanga ir realizavęs baudos metimą sumažino svečių deficitą iki dviejų taškų. 16:14.

Antrojo kėlinuko pradžia buvo kiek vangoka, tačiau ją trimis taškais pradėjo šeimininkai, taip padidindami skirtumą tarp komandų iki penkių taškų. Į tai svečiai atsakė penkiais taškais iš eilės, kurių dėka rezultatas tapo lygus. Toliau abi komandos apsikeitė rezultatyviais išpuoliais ir trumpomis atkarpomis, po kurių rezultatas tarp komandų vis dar buvo lygus. Kiek vėliau, po šiokio tokio taškų bado šeimininkų krepšininkai pelnė keturis taškus iš eilės ir įgijo keturių taškų pranašumą, tačiau "Agava & Automatinių sistemų servisas" neliko pėsti ir netrukus, kėlinuko pabaigoje, atsakė tais pačiais keturiais taškais iš eilės ir rezultatas po dviejų kėlinukų tapo lygus. 30:30.

Trečiojo ketvirčio pradžioje svečių krepšininkai sužaidė sausą atkarpą 6:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą, tačiau, panašiai kaip ir pirmame kėlinuke, ilgai netrukus šeimininkai surengė spurtą, tik šį kartą 6:0 ir rezultatą išlygino. Toliau svečiai dar pelnė du taškus, tačiau po to sekė keturi iš eilės "Kauno Grūdų" taškai, suteikę jiems dviejų taškų persvarą. Vėliau žaidimas klostėsi beveik vienodai, komandos viena po kitos keitėsi rezulatyviomis atakomis iki tol, kol šeimininkai pelnė penkis taškus iš eilės ir įgijo septynių taškų pranašumą. Iki trečiojo kėlinuko pabaigos svečių žaidėjams pavyko aptirpdyti atsilikimą iki penkių taškų. 50:45.

Paskutinioji ir lemiama rungtynių dalis buvo itin atkakli. Pačioje kėlinuko pradžioje A.Sutkaus pastangomis "Agava & Automatinių sistemų servisui" pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų, tačiau po to sekė T.Barščio labai reikalingas taiklus tritaškis metimas, leidę šeimininkams susigrąžinti penkių taškų persvarą. Jau sekančios atakos metu svečiai taip pat pataikė tolimą metimą ir viską sugrąžino į savo vėžias. "Kauno Grūdų" krepšininkai nesiruošė snausti ir netrukus pelnė penkis taškus iš eilės, kurių dėka skirtumas tarp komandų išaugo iki septynių taškų, tačiau ilgai netrukus skirtumas buvo sumažintas iki penkių taškų. Toliau sekė šeimininkų spurtas 6:0 lėmęs jų pergalę rezultatu 64:59.

Po rungtynių nugalėtojai kalbėjo : " Rungtynes pradėjome atsipalaidavę, tačiau antroje pusėje susikaupėme ir pasiekėme pergalę. Rinksimės taip pat ir toliau, tai, manau, pretenduojam į pirmą trejetuką ".

Pralaimėtojų treneris Vacys Žabas sakė : " Nevisi susirinkome. Pirmus du kėlinukus apylygiai sužaidėme, trečiame paleidome, o ketvirtame truputį pasivijome. Suolas truputį per trumpas, nevisi susirinko, trūko poros žmonių, tai tas ir lėmė, kad jų suolas ilgesnis ir šiaip, jie jauni, gerai bėga ".

"Kauno Grūdai" : T.Barštys 29 (10 atk.kam.), P.Gasiūnas 10, N.Dunčikas 9 (11 atk.kam.) taškai.

"Agava & Automatinių sistemų servisas" : A.Sutkus 15, G.Prabulis 12, A.Vanagas 9 taškai.

Andriaus Šukio vedami "Celsi" nugalėjo "Agavą & Automatinių sistemų servisą" (2012 gruodžio 05 d., trečiadienis, 00:36 val.)"Jaunalietuvių Sporto Organizacijai" neprilygo ir "AGAVA & Automatinių Sistemų Servisas" (2013 sausio 21 d., pirmadienis, 00:21 val.)"ESS Santermita & ĮSP DNC" šventė svarbią pergalę prieš "Agava & Automatinių Sistemų Servisas" ekipą (2012 gruodžio 09 d., sekmadienis, 23:25 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse "ESS Santermita & ĮSP DNC" pralaimėjo "Agavai & Automatinių sistemų servisui" (2013 kovo 11 d., pirmadienis, 23:11 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" rungtynių pabaigoje palaužė "Agavą & Automatinių sistemų servisą" ir žengė į ketvirtfinalį (2013 kovo 18 d., pirmadienis, 23:27 val.)Agava & automatinių sistemų servisas nesunkiai sudorojo Eoltą (2012 spalio 25 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)"Kauno grūdai" nutraukė "Celsio" pergalių seriją (2012 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:26 val.)"Sweco Hidroprojektas - GEONT Projektai" palaužė "Agava - Automatinių sistemų servisas" krepšininkų pasipriešinimą (2013 vasario 19 d., antradienis, 03:17 val.)"Agava & Automatinių sistemų servisas" neturėjo vargo su "Ekskomisarų biuru" (2012 gruodžio 19 d., trečiadienis, 20:36 val.)Agava & Automatinių sistemų servisas" po pratesimo palaužė "Kauno Tiltus" (2013 vasario 21 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)