KAUTRA & CURRUS IR DARIAUS BALDAI vs KAUNO ENERGIJA (97:67)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo užtikrintą pergalę

2013 sausio 09 d., Trečiadienis, 23:38 val., peržiūros: 2489

Trečiadienį, Sausio 9 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių, "Iššūkio" taurės J pogrupio, rungtynės tarp "Kautros & Currus ir Dariaus Baldų" (šeimininkai) ir "Kauno Energijos" (svečiai) ekipų. Rungtynės prasidėjo gan atkaklia kova, tačiau vėliau užtikrintą savo pranašumą įrodė aikštelės šeimininkai. Rungtynių rezultatas – 97:67 (17:19, 27:13, 24:28, 29:7).

Pirmą kėlinuką tritaškiu metimu pradėjo svečių komanda. Šeimininkai pirmuosius taškus pelnė baudų metimais. Po kelių sėkmingų atakų šeimininkai išlygino rezultatą, o po dar keturių taškų iš eilės jie įgijo pranašumą. Tačiau kėlinį sėkmingiau pabaigė svečiai ir po taiklaus dvitaškio kėlinio pabaigoje jie įgijo dviejų taškų pranašumą. Rezultatas po kėlinio – 17:19.

Antrąjį kėlinuką sėkmingiau pradėjo šeimininkai ir po keturių iš eilės M. Kenstavičiaus taškų jie vėl persvėrė rezultatą savo naudai. O kėlinį jie užbaigė dar sėkmingiau. Šeimininkai spurtavo 16:2 ir prieš didžiąją pertrauką sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą. Rezultatas po dviejų kėlinių – 44:32.

Trečią kėlinuką A.Vaivada pradėjo taikliu tritaškiu su pražanga, vėliau jis pataikė dar du tritaškius leidusius šiek tiek sumažinti skirtumą. Nors ir svečiai sugebėjo laimėti šį ketvirtį, tačiau aštuonių taškų persvarą vis tiek išsaugojo šeimininkai. Rezultatas po trijų kėlinių – 68:60.

Ketvirtasis kėlinukas buvo tiesiog tragiškas svečių komandai. Jie sugebėjo sukrapštyti tik septynis taškus. O šeimininkai savo ruožtu sužaidė rezultatyviausią savo kėlinį. Atkarpą jie laimėjo 25:2 ir rungtynes laimėjo jau triuškinančiu rezultatu. Rezultatas po keturių kėlinių – 97:67.

Šeimininkų komandos treneris Robertas Turskis sakė: „Pradžioje labai darėme daug klaidų, taip pat varžovai pataikydavo labai sunkius metimus. O paskui šiek tiek paspaudėm varžovus, jaunimas šiek tiek palakstė ir laimėjom.“

Svečių komandos treneris Saulius Buknys sakė: „Kol dar darėme kažkokius derinius žaidimas lyg ir gavosi, o paskui pasidarė kažkoks chaosas, visai nebepataikėme.“

Šeimininkus į pergalę vedė Mantas Čipas 28 tšk. ( 10 atkovotų kamuolių, 10 išprovokuotų pražangų, 41 nadu. balas), Audrius Labanauskas 20 tšk., Tadas Vaitkunas 18 tšk.

Svečių komandoje geriausiai pasirodė Rimantas Kišonas 22 tšk., Audrius Vaivada 19 tšk., Karolis Zoluba 8 tšk.

"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo antrą pergalę (2012 lapkričio 04 d., sekmadienis, 19:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" iškovojo dramatišką pergalę (2013 kovo 28 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" iškovojo nesunkią pergalę (2013 vasario 10 d., sekmadienis, 17:07 val.)Puiki "Kautros & Currus ir Dariaus baldų" pergalė (2013 vasario 27 d., trečiadienis, 22:40 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" išardė bėgius "Lietuvos Geležinkeliams" (2013 vasario 13 d., trečiadienis, 22:35 val.)"Kautra&Cukrus ir Dariaus Baldai" po sunkios kovos palaužė "Vijora" ekipą (2012 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:20 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be vargo įveikė "Viči" ekipą (2013 kovo 06 d., trečiadienis, 22:04 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus Baldai" palaužė penkiese kovojusius "Lietuvos Geležinkelius" (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 23:27 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" be didesnio vargo įveikė "Viči" (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 22:06 val.)"Kautra & Currus ir Dariaus baldai" sezoną pradėjo lengva pergale prieš "Ekskomisarų biurą" (2012 spalio 31 d., trečiadienis, 22:36 val.)