BEST 4 YOU vs KAUNO STUMBRAS (60:55)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 16:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

"Best 4 You" šventė pergalę po atkaklios kovos

2013 vasario 24 d., Sekmadienis, 22:00 val., peržiūros: 1472

Sekmadienį, Vasario 24 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno įmonių krepšinio lygos "Sporto fėja" pirmenybių rungtynės, tarp dviejų „Iššūkio“ taurės H pogrupio komandų: „Best 4 You“ (šeimininkai) ir Kauno „Stumbras“ (svečiai) ekipų. Šiose rungtynėse šeimininkai pirmavo beveik visą laiką, tačiau svečių komanda mynės jiems ant kulnų. Deja, bet persverti rezultato savo naudai svečiai nesugebėjo ir leido pergalę švęsti savo varžovams. Rungtynių rezultatas – 60:55 (17:16, 21:10, 16:18, 6:11).

Pirmą ketvirtį komandos pradėjo nerezultatyviu žaidimu, tačiau kėliniu jau įpusėjus šeimininkai sugebėjo įgyti keturių taškų pranašumą. Deja, svečiai netrukus atsakė spurtu 0:10 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Šeimininkai kėlinį užbaigė sužaisdami atkarpą 9:2 ir susigražino pranašumą į savo pusę. Rezultatas po kėlinio – 17:16.

Antro ketvirčio pradžioje vyko atkakli kova, bet persvarą savo pusėje laikė šeimininkai. O kėlinio antroje pusėje svečiai tarsi sustojo žaidę ir leido savo varžovams pelnyti keturiolika taškų be atsako. Tai leido šeimininkams įgyti dviženklį pranašumą. Daugiausiai prie to prisidėjo keturis taškus pelnę L.Čekavičius. Rezultatas po dviejų kėlinių – 38:26.

Trečią kėlinuką sėkmingiau pradėjo svečiai ir kėliniui jau įpusėjus jie sumažino skirtumą iki septynių taškų. Deja, kėlinio pabaigoje šeimininkai pelnė penkis taškus ir vėl padidino pranašumą iki dviženklio. Rezultatas po trijų kėlinių – 54:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo keturiais iš eilės svečių taškais. Po vieno taiklaus šeimininkų baudos metimo, sekė dar keturi svečių taškai ir skirtumas sumažėjo iki trijų taškų. Artėjant lemiamam rungtynių laikui šeimininkų komandos žaidėjas R.Kulikauskas smeigė tritaškį ir padidino skirtumą iki šešių taškų. Tačiau jau kitos atakos metu R.Lenkus vėl sumažino skirtumą iki trijų. Deja, daugiau nieko nuveikti svečiai nesugebėjo. Rezultatas po keturių kėlinių – 60:55.

Šeimininkų komandos treneris V.Lincevičius sakė: „Tikėjomės atkaklios kovos, nes keli mūsų pagrindiniai žaidėjai yra traumuoti ir mums trūksta jėgų. Nieko per daug sezone nesitikime, tik norime smagiai pažaisti.“

Svečių komandos treneris R.Lenkus sakė: „Paleidom juos į priekį pirmoje pusėje. O ketvirtam kėlinį pradėjom žaisti ir turėjom šansų, bet pritrūko jėgų.“

"Best 4 You" - Liudas Čekavičius ir Karolis Klimas po 18 taškų, Remigijus Kulikauskas 10 taškų.

Kauno "Stumbras" - Rimgaudas Remenčius 18 taškų, Vaidas Piešinas 13 taškų, Edmundas Blauzdžiūnas 9 taškai.

"Best 4 You" tik po atkaklios kovos įveikė "Vijorą" (2013 kovo 03 d., sekmadienis, 20:41 val.)"Best 4 You" vos nepaleido pergalės iš savo rankų (2013 sausio 20 d., sekmadienis, 18:35 val.)"Best 4 You" nugalėjo "Chemcentrą" (2013 sausio 27 d., sekmadienis, 22:41 val.)"Best 4 You" sunkioje kovoje palaužė "Kauno Energiją" (2012 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:37 val.)"Best 4 You" neprilygo "Krasta Aunto Kaunas" ekipai (2012 gruodžio 16 d., sekmadienis, 23:38 val.)Kauno Tiltai po atkaklios kovos palaužė Kauno Stumbrą (2012 lapkričio 28 d., trečiadienis, 23:50 val.)"Eoltas" iškovojo sunkią pergalę (2013 sausio 18 d., penktadienis, 22:09 val.)"Best 4 You" po nesėkmingo trečio kėlinio, sugebėjo iškovoti pergalę (2013 sausio 16 d., trečiadienis, 01:23 val.)"Kauno stumbras" iškovojo saldžią pergalę (2013 sausio 29 d., antradienis, 00:17 val.)"Autotoja & Ekodora" pasiekė užtikrintą pergalę (2013 kovo 19 d., antradienis, 22:10 val.)