KAUNO OROUOSTAS & LANA LECTA vs CHEMCENTRAS (91:39)Įmonių lyga, "Sporto fėja" pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

''Kauno orouostas & Lana Lecta'' lengvai nugalėjo ''Chemcentras'' ekipą

2012 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 23:55 val., peržiūros: 3230

Lapkričio 18 dieną Kauno švaros sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Sporto fėjos" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno orouostas & Lana Lecta" priėmė svečius "Chemcentras" ekipą. Pirmame ketvirtyje gerai gynėsi aikštės šeimininkai, o tai padėjo įgyti 21 taškų persvarą (25:4). Antrame ketvirtyje "Kauno orouosto & Lana Lecta" persvara toliau augo. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė 30 taškų (47:17). Trečiame ketvirtyje šeimininkų persvara sumažėjo iki 28 taškų (61:33). Ketvirtame kėlinyje "Kauno orouostas & Lana Lecta" sutriuškino svečius ir iškovojo pergalę rezultatu 91:39. Tai buvo antra jų pergalė iš eilės, o "Chemcentras" patyrė penktą pralaimėjimą iš eilės.

Pirmas dvi rungtynių minutes be klaidų gynėsi šeimininkai, o patys pelnė keturis taškus (4:0). Penktą minutę "Chemcentras" taškų sąskaitą atidarė Ž.Jablonskis, kada jo dvitaškis metimas su pražangą pasiekė tikslą (4:3). Sužaidus likusias penkias minutes "Kauno orouostas & Lana Lecta" surengė įspūdingą spurtą (21:1) ir šeimininkų persvara išaugo iki dvidešimt vieno taško (25:4).

Antros kėlinio pirmas dvi minutes patikimai gynėsi "šeimininkai, patys pelnė aštuonis taškus be atsako (32:4). Trečią minutę "Chemcentras" taškų sąskaitą atidarė A.Pugancev pataikęs tritaškį metimą (32:7). Ketvirtą minutę "Chemcentras" persvarą dar labiau sumažino A.Murauskas (32:10). Sekančias tris minutes komandos žaidė rezultatyviai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 27 taškų (40:13). Ketvirčio pabaigoje "Kauno orouostas & Lana Lecta" taikliai atakavo varžovų krepšį, o jų pranašumas išaugo iki 30 taškų (47:17).

Trečią kėlinį, kaip ir du prieš tai buvusius, geriau pradėjo šeimininkai (52:21). Trečią minutę A.Pugancev pelnė tris taškus (52:24). Po šio metimo "Chemcentras" puolimas atsirišo, o tuo nepasinaudoję "Kauno orouostas & Lana Lecta" leido svečiams sumažinti atsilikimą (52:30) Septintą minutę tritaškį pataikė M.Gelažnikas (55:30). Įpusėjus devintai minutei komandas skyrė 25 taškai (55:30). Kėlinio galą geriau sužaidę šeimininkai pelnė šešis taškus , o svečiais sugebėjo pelnyti tik tris.Po trečiojo kėlinio rezultatu (61:33) pirmavo ''Kauno orouostas & Lana Lecta'' ekipa.

Ketvirto kėlinio pradžioje septynis taškus be atsako pelnė šeimininkai (68:33). Įpusėjus trečiai minutei "Chemcentras" paprašė minutės pertraukėlės (72:35). Po jos šeimininkams pavyko surengti spurtą ir rezultatą padidinti iki 40 taškų persvaros (75:35). Likus dviems minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė 45 taškai (80:35). Per paskutines dvi minutes šeimininkams pavyko padidinti persvarą iki 54 taškų (91:37) , tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms svečiai sugebėjo pataikyti dvitaškį metimą. Rungtynes rezultatu (91:39) laimėjo ''Kauno orouostas & Lana Lecta'' ekipa sutriuškinę varžovus net 52 taškų skirtumu!

Po laimėtų rungtynių „Kauno orouostas & Lana Lecta“ komandos treneris Tomas Ananka kalbėjo: „Lengvai sekėsi žaisti , gerai pataikėme , apsigynėme ir šiandien parodėme , kad esam stipresni''.

Po pralaimėtų rungtynių ''Chemcentras“ komandos treneris Tomas Jonkus kalbėjo: „Šiandien varžovai buvo stipresni ir pelnytai laimėjo,mūsų komanda yra žemesnio lygio nei priešininkų. Galiu pasidžiaugti nebent laimėtu trečiu kėliniu'' juokavo treneris.

''Kauno orouostas & Lana Lecta'' : Mantas Gelažnikas (22 tšk. 14 atk.kam.) , Karolis Čepononis (18 tšk. 7 atk.kam.) , Henrikas Butkus (13 tšk. 5 atk.kam. 5 rez.per. 6 per.kam.)

''Chemcentras'' : Alvydas Murauskas (14 tšk. 6 atk.kam.) , Andrej Pugancev (10 tšk.) , Mindaugas Montvydas (6 tšk.)

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2012 lapkričio 19 d., 08:56 val.

Nu tevai pavarei kaip jaunuolis :D

''Dentist Team'' sutriuškino ''Chemcentras'' ekipą (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 14:30 val.)''Ryterna'' nugalėjo ''Chemcentras" ekipą (2012 lapkričio 08 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)''Vijora'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Chemcentro'' ekipą (2013 vasario 09 d., šeštadienis, 19:39 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta'' antrą kart įrodė savo pranašumą prieš ''Omegą'' (2013 vasario 15 d., penktadienis, 19:52 val.)"Kauno orouostas & Lana Lecta" lengvai įveikė "Kauno švarą" (2012 gruodžio 11 d., antradienis, 22:34 val.)Karingose rungtynėse "Kauno orouostas & Lana Lecta'' šventė pergalę (2013 sausio 28 d., pirmadienis, 02:05 val.)Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes laimėjo ''Kauno Orouostas & Lana Lecta'' (2013 kovo 17 d., sekmadienis, 23:57 val.)Kauno Oro Uostas & Lana Lecta nesunkiai susitvarkė su Dentist Team (2012 gruodžio 02 d., sekmadienis, 23:43 val.)"Kauno Orouostas & Lana Lecta" be didesnių pastangų susitvarkė su "Viči" (2012 gruodžio 17 d., pirmadienis, 22:20 val.)"Kauno oro uostas - Lana Lecta" įveikė "Vėjų liniją - Garliavos duoną" (2013 kovo 13 d., trečiadienis, 23:05 val.)