ACME vs Best 4 You (58:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2014 kovo 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Rungtynių pabaigoje „Acme“ krepšininkams pavyko atkurti intrigą, tačiau pergalė buvo per toli

2014 kovo 26 d., Trečiadienis, 00:03 val., peržiūros: 653

Antradienį, kovo 25 dieną, KTK sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių "Mažosios" taurės aštuntfinalio rungtynės tarp vietos "Acme" ir svečių "Best 4 You" ekipų. Jau nuo pat susitikimo pradžios į priekį išsiveržė svečių krepšininkai ir įgijo aštuonių taškų persvarą, kurią "Best 4 You" per antrą kėlinuką dar labiau padidino. Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkų žaidimas kiek atsigavo, todėl trečiasis kėlinukas baigėsi lygiai. Paskutinėje rungtynių dalyje "Acme" spurtavo ir sugrąžino intrigą į rungtynes, tačiau svečiai sugebėjo atsilaikyti ir iškovoti pergalę bei išsiveržti serijoje iki dviejų pergalių 1:0. 58:64 (10:18, 10:16, 18:18, 20:12).

Pačioje susitikimo pradžioje abi komandos dar apsikeitė keliais rezultatyviais išpuoliais, tačiau jau ilgai netrukus svečių krepšininkai surengė spurtą 0:7 ir šiek tiek atitrūko nuo varžovų. Į tai "Acme" atsakė taikliu tolimu metimu, o kiek vėliau surinko dar kelis taškelius, kurių dėka skirtumas tarp komandų sumažėjo iki keturių taškų. Vis tik pačioje pirmojo kėlinuko pabaigoje "Best 4 You" pelnė dar keturis taškus iš eilės ir įgijo aštuonių taškų pranašumą. 10:18.

Antrojo ketvirčio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais tolimais, metimais, tačiau po to sekė dar du aikštės šeimininkų taškai, leidę jiems šiek tiek sušvelninti savo atsilikimą. Į tai "Best 4 You" ekipos krepšininkai atsakė spurtu 2:10, kurio dėka skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki keturiolikos taškų. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios abi komandos dar spėjo apsikeisti taikliais tolimais metimais, todėl skirtumas tarp jų nepakito. 20:34.

Po pertraukos pirmieji taškus tolimu metimu pelnė aikštės šeimininkai, tačiau netrukus sekė "Best 4 You" ekipos spurtas 0:9, padidinęs skirtumą tarp komandų iki dvidešimties taškų. Į tai "Acme" atsakė dviem taikliais baudos metimais, po kurių sekė dar pora rezultatyvių svečių atakų. Kiek vėliau šeimininkų puolimas atsigavo ir šie surengė spurtą 8:0, taip šiek tiek sušvelnindami atsilikimą. Nors svečių krepšininkai dar spėjo surinkti penkis taškus iš eilės, tačiau pačioje kėlinio pabaigoje šeimininkai dar kartelį spurtavo ir sumažino savo deficitą iki keturiolikos taškų. 38:52.

Paskutinėje rungtynių dalyje aikštės šeimininkai pateikė šiokią tokią staigmeną. Nors pačioje pradžioje pirmieji taškus pelnė svečiai, taip dar labiau padidindami savo atotrūkį, tačiau jau netrukus "Acme" ekipos žaidėjai surengė spurtą 9:0 ir sumažino skirtumą tarp komandų iki septynių taškų. Į tai svečiai atsakė taikliu tolimu metimu, po kurio sekė dar du taiklūs tritaškiai šeimininkų metimai, sumažinę jų deficitą iki keturių taškų. Po minutės pertraukėlės "Best 4 You" susiėmė ir keliais sėkmingais išpuoliais įtvirtino savo pergalę rezultatu 58:64.

"ACME": Ignas Plečkaitis – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Darius Arlauskas – 15 tšk., Paulius Katkevičius – 14 tšk. (13 atk. kam.)

"Best 4 You": Liudas Čekavičius – 25 tšk. (10 atk. kam.), Lukas Balasevičius – 11 tšk., Karolis Klimas – 11 tšk.

Po pergalės nugalėtojų ekipos treneris Vilius Lincevičius kalbėjo: "Ištempėme pergalę. Mes kai į kitą krepšį žaisti pradedam, tai mums nelabai krenta, čia toks salės sindromas yra. O šiaip viskas gerai yra, lygios komandos, silpniausi jau iškrito".

Nesustabdomai žaidę „Sabonio krepšinio centras“ nugalėjo „Best 4 you“ (2013 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)Chaotiškai žaidę „Best 4 You“ krepšininkai parklupdė „Autotoją & Ekodorą“ (2014 kovo 13 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Visas rungtynes dominavusi „Acme“ sutriuškino „Eoltą“ (2013 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 23:17 val.)„Best 4 You“ atsirevanšavo „Dentist Team“ krepšininkams (2014 balandžio 13 d., sekmadienis, 20:44 val.)Pratęsime „Acme“ įrodė pranašumą prieš „Eoltą“ (2014 kovo 18 d., antradienis, 22:57 val.)Po permainingos kovos pergalė atiteko „Best 4 You“ komandai (2013 gruodžio 07 d., šeštadienis, 15:24 val.)Užtikrinta „Best 4 You“ komandos pergalė (2014 sausio 12 d., sekmadienis, 20:05 val.)„Best 4 You“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Stumbrą“ (2014 vasario 14 d., penktadienis, 21:00 val.)„Dentist Team“ pergalę pasiekė tik po pratęsimo (2014 balandžio 08 d., antradienis, 00:01 val.)Topo Centras išvargo pergalę prieš Best 4 you (2013 lapkričio 03 d., sekmadienis, 23:16 val.)