Baltic Logistic Solutions vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (67:60)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 20:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto „Rasos“ gimnazija, P. Lukšio g. 40, Kaunas, LT-49297

„Baltic Logistic Solutions“ po sunkios kovos nugalėjo Sporto Asociaciją „Persvarą-2“

2015 sausio 20 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 919

Antradienį (01.20) VDU Rasos gimnazijos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Mažosios" taurės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai "Baltic Logistic Solutions" ir "Persvara-2". Po sunkios kovos pergalę iškovojo šeimininkai – 67:60 (18:14, 14:14, 16:18, 19:14).

Nuo pat pirmųjų minučių įsižiebė atkakli kova. Visgi rungtynių pradžioje vedami Justino Pilecko, "Persvaros-2" krepšininkai išsiveržė į priekį (3:7). Vėliau po krepšiais dominavę šeimininkai, o ypač O.Ročius, kuris atkovojo net devynis kamuolius vien pirmajame kėlinyje, pelnė penkis taškus be atsako ir persvėrė rezultatą (11:9). Svečiai vėl buvo susigrąžinę pranašumą, tačiau prasčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir pralaimėjo kėlinį – 18:14.

Antrajame kėlinyje šeimininkai, laimėjo atkarpą (8:2) ir buvo padidinę skirtumą iki dešimties taškų (26:16), tačiau aštuoni iš eilės M.Pocio taškai leido "Persvarai" sumažinti skirtumą iki 5 taškų (29:24). Kėlinuko pabaigoje "Persvara-2" minimaliai sumažino atsilikimą ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo 4 taškų deficitą – 32:28.

Po ilgosios pertraukos svečiai ir toliau bandė dvigubinti ginybą prieš varžovus aikštės kampuose ir persvėrė rezultatą (36:37), tačiau vėliau atsisėdus M.Kaštalianovui ir J.Pileckui, šeimininkai spurtavo ir susigrąžino pranašumą (45:39). Per likusį kėlinio laiką "Persvara-2" šiek tiek sumažino skirtumą ir po trijų kėlinių turėjo dviejų taškų deficitą (48:46).

Ketvirtajame kėlinyje ir toliau vyko kova taškas į tašką. Svečiai sumažino skirtumą iki minimumo (52:51), tačiau vėliau pradėjo klysti ir nebesusikalbėti gynyboje. Laikui vis tirpstant skirtumas padidėjo iki septynių taškų (62:55), tačiau per paskutiniąsias minutes "Persvara-2" vis dažniau klydo ir nebesugebėjo pasivyti varžovų bei pralaimėjo – 67:60.

Baltic Logistic Solutions: Ovidijus Ročius – 24 tšk. (18 atk. kam., 6 išpr. praž.), Denas Kabutavičius – 15 tšk. (7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Darius Lukšys – 13 tšk. (5 išpr. praž.), Mindaugas Lukšys – 10 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Justinas Pileckas – 24 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Pocys – 20 tšk., Vilius Narbutas – 9 tšk.

„Baltic Logistic Solutions“ tik po atkaklios kovos palaužė „Dentist team“ ekipą (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Baltic Logistic Solutions“ nerezultatyviame mače palaužė „Best 4 you“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 22:03 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)„Dentist team“ neturėjo vargo rungtynėse su „Sporto asociacija „Persvara“ –2 „ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 13:17 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)Antroje rungtynių rungtynių pusėje „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 01:04 val.)„Kauno Švara“ paskutiniame kėlinyje nepaliko vilčių be keitimų likusiai Sporto Asociacijai „Persvarai ‒ 2“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:07 val.)Atkakliose rungtynėse „Baltic Logistic Solutions“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ komandą (2015 vasario 10 d., antradienis, 22:19 val.)