Kauno tiltai vs Rapala (73:82)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 20 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą

2015 sausio 20 d., Antradienis, 23:09 val., peržiūros: 1164

Antradienio vakarą Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" (šeimininkai) ir "Rapala" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų užvirė atkakli kova ir nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumo. Vis dėlto, ketvirto kėlinio pabaigą užtikrinčiau sužaidė "Rapala", kuri iškovojo sunkią pergalę, rezultatu - 73:82.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ( 9:9). Pirmieji spurtą surengė "Rapala" žaidėjai, kur įgijo šešių taškų pranašumą. Toliau tarp ekipų vyko nuožmi kova ( 17:23). M.Latkausko realizuoti du baudos metimai leido "Kauno tiltai" sušvelninti rezultatą iki keturių taškų – 19:23.

Antrąjį ketvirtį užtikrinčiau pradėjo "Rapala" , kuri tolimų metimų dėka įgijo 9 taškų pranašumą ( 24:33). Po minutės pertraukėlės "Kauno tiltai" susitvarkė su savo gynyba, kuriose dėka laimėjo atkarpą 10:0 ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įgijo minimalų pranašumą ( 35:34). "Kauno tiltai" nepaleido iniciatyvos iš savų rankų ir išlaikė vieno taško pranašumą – 39:38.

Trečiam kėlinukui prasidėjus V.Adomaičio ir V.Kalėdos pastangomis "Rapala" sugebėjo persverti rezultatą į savas ir įgyti šešių taškų pranašumą ( 46:52). Po minutės pertraukėlės "Kauno tiltai" vėl pademonstravo kovingumą ir atstatė vieno taško pranašumo, tačiau iki kėlinuko pabaigos nepavyko išlaikyti persvaros savo rankose. Rezultatas po trijų kėlinių – 58:59.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus toliau ekipos žaidė taškas į tašką ir nė viena neįrodė didesnio savo pranašumo ( 67:67), tačiau "Rapala" sugebėjo pademonstruoti puikią gynybą, kurios dėka sugebėjo svarbių momentu laimėti atkarpą net 13:2. Likus žaisti apie vieną minutę "Rapala" pirmavo 11 taškų ( 71:82). Per likusį laiką "Kauno tiltai" sušvelnino skirtumą iki 9 taškų – 73:82.

Gediminas Mickevičius "Rapala" treneris kalbėjo:" Varžovai šiandien tik penkiese susirinko, tad tikėjomės lengvesnės kovos, tačiau varžovai kovojo iš peties. Svarbu , kad viskas gerai baigėsi ir iškovojome pergalę."

Kauno tiltai: Mindaugas Mažeika – 26 tšk. (10 atk. kam., 5 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 25 tšk., Modestas Latkauskas – 11 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Rapala: Laurynas Kalėda – 24 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Pažėra – 16 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Vilius Adomaitis – 15 tšk., Raimundas Mickevičius – 13 tšk.

„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)Tik po atkaklios kovos „Kauno tiltai“ įveikė „Sanitex“ ekipą (2015 sausio 06 d., antradienis, 23:27 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Rapala“ atlaikė „Sweco“ spurtą (2014 gruodžio 08 d., pirmadienis, 22:42 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Rapala“ po įnirtingos kovos įveikė savo varžovus (2014 gruodžio 03 d., trečiadienis, 01:27 val.)Po atkaklios kovos „Kauno švara“ nugalėjo „Rapalą“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 00:15 val.)„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 23:16 val.)Po įnirtingos kovos „Ryterna“ palaužė „Rapalos“ šešetuką (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:47 val.)