Baubilas vs ACME (110:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Baubilas“ be vargo įveikė „ACME“

2014 lapkričio 09 d., Sekmadienis, 22:27 val., peržiūros: 1299

Lapkričio 9 dieną V. Kuprevičiaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai "Baubilas" priemė svečius "ACME". "Baubilas" buvo iškovojęs vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėjęs. "ACME" komandai tai buvo pirmos rungtynės.

Rungtynių pradžioje keturis taškus be atsako pelnė "Baubilas" (4:0). Antrą minutę pirmus taškus pelnė "ACME" (4:2). "Baubilas" patikimai gynėsi ir įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 12:2. Prasidėjus antrai kėlinio pusei D.Arlauskas pataikė baudos metimą, o vėliau taškus rinko tik "Baubilas". Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 23 taškai (26:3). Per likusį laiką "Baubilo" persvara padidėjo iki 31 taško (35:4).

Prasidėjus antram kėliniui keturis taškus be atsako pelnė "ACME" (35:8). Vėliau komandos žaidė apylygiai, "ACME" neleido varžovams didinti persvaros. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė 32 taškai (47:15). Prasidėjus antrai kėlinio pusei septynis taškus be atsako pelnė "ACME" (47:22). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos minutės pertraukėlės paprašė "Baubilas". Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai (51:25).

Prasidėjus trečiam ketvirčiui "ACME" sumažino varžovų persvarą iki 22 taškų (51:29). Antrą minutę "ACME" puolimas užstrigo, o tuo pasinaudojęs "Baubilas" pelnė 15 taškų be atsako (66:29). Penktą minutę, po ilgesnės pertraukos, taškus pelnė "ACME" (66:31). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 30 taškų (69:39). Paskutines ketvirčio minutes geriau sužaidė "Baubilas", kurio pranašumas išaugo iki 37 taškų (78:41).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos žaidė apylygiai. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 38 taškai (87:49). Prasidėjus aštuntai minutei D.Pocevičius pelnė šimtąjį "Baubilo" tašką, o tuo pačiu pradėjo ir spurtą, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (107:59). Rungtynės baigėsi rezultatu 110:63.

"Baubilas" iškovojo antrą pergalę, o "ACME" pralaimėjo pirmą kartą.

"Baubilo" treneris Rokas Kabašinskas: "Aišku, šiandien pergalės tikėjomės. Šiemet vėl planuojame nueiti iki finalinio ketverto mažiausiai. Nebuvau pirmus du kėlinius, bet manau, viskas gerai. Grįžo traumuotas mūsų aukštas žaidėjas ir manau viskas labai gerai gavosi." Paklaustas, ar nenaudojo rungtynių derinių praktikavimuisi, treneris atsakė: "Kolkas dar ne. Bandome įsivažiuoti po vasaros alkoholio."

"ACME" treneris Audrius Kmita: "Varžovai buvo ne to lygio komanda. Šiandien buvo pirmos rungtynės, turime jauną naują žaidėją. Tiesiog laukiame antro rato, kur mums žaisti ir reikia.."

Baubilas: Donatas Pocevičius – 25 tšk. (12 atk. kam.), Justinas Kalnutis – 23 tšk. (10 atk. kam.), Edvardas Jašinskas – 16 tšk. (11 atk. kam.), Rokas Kabašinskas – 15 tšk., Dmitrij Kvitka – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

ACME: Darius Arlauskas – 24 tšk., Ignas Plečkaitis – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 12 tšk.

„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Best 4 You“ (2014 gruodžio 05 d., penktadienis, 00:15 val.)„Baubilas“ įveikė „Vilmistą“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:18 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Baubilas“ paskutinėmis rungtynių sekundėmis įveikė „Rapalą“ (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Baubilas“ smogė atsaką „KAMS“ ir išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 23:46 val.)Atkakliose rungtynėse „ACME“ įveikė „KMT“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 23:02 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)„Baubilas“ pasiekė nesunkią pergalę (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 22:22 val.)