KTU vs Autotoja (47:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą

2015 kovo 01 d., Sekmadienis, 16:28 val., peržiūros: 1009

Kovo 1 dieną, Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakulteto sporto salėje, įvyko Įmonių lygos „Rind“ reguliariojo sezono rungtynės. Savo jėgas išbandė „KTU“ (šeimininkai) ir „AUTOTOJOS“ ekipos. „Autotoja“ jau nuo pirmų minučių išsiveržė į priekį ir pirmavo praktiškai visas rungtynes, o ketvirtam kėlinyje spurtuodami visiškai padėjo tašką ir nugalėjo „KTU“ krepšininkus rezultatu (47 – 64).

Pirmą kėlinuką kiek geriau pradėjo šeimininkai. „KTU“ krepšininkai išsiveržė į priekį (9-5), tačiau „Autotoja“ visiškai dominavo likusią kėlinio dalį. Jie užbaigė pirmą kėlinuką spurtuodami (2-13) ir pasibaigus pirmam kėliniui pirmavo rezultatu (11 – 18).

Antrąjį kėlinuką vėlgi, kiek geriau pradėjo šeimininkai. Kur kas geriau sužaidę kėlinio pradžią, „KTU“ krepšininkai sumažino deficitą iki 2 taškų (21-23). Tačiau kaip ir pirmajame kėlinyje, antroji kėlinuko dalis priklausė svečiams. Sužaidę atkarpą (0-8) jie išsiveržė į priekį dviženkliu skirtumu (21-31). Visgi, šeimininkams pavyko užbaigti kėlinuką pelnant 5 taškus be atsako ir ilgosios pertraukos metu rezultatas buvo (26 – 31).

Po ilgosios pertraukos niekas pernelyg nepasikeitė. Kėlinuką vėl geriau pradėję šeimininkai, išsiveržė į priekį (33-31). Tačiau kaip ir per pirmuosius 2 ketvirčius, antrą kėlinuko pusę kur kas geriau sužaidė „Autotoja“. Užbaigę kėlinuką (5-13), svečiai po trijų kėlinių buvo priekyje rezultatu (38 – 44).

Paskutinį rungtynių kėlinuką „Autotoja“ iškarto pradėjo agresyviai. Šįkart svečiai dominavo varžovus nuo pat kėlinuko pradžios ir tik didino savo pranašumą. Taigi, laimėję paskutinį kėlinuką (9-20), „Autotojos“ krepšininkai laimėjo šias rungtynės rezultatu (47 – 64).

KTU: Vytautas Pliauga – 16 tšk., Vytautas Barkauskas – 10 tšk., Rytis Krušinskas – 6 tšk. (10 atk. kam.)

Autotoja: Žydrūnas Kaminskas – 14 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Marius Neščiokas – 13 tšk. (5 rezult. perd.), Renatas Issak – 12 tšk., Aurimas Dervinskas – 11 tšk.

„Autotojos“ ekipos treneris Remigijus Kulikauskas:

„Na pirmoje pusėje buvome kiek atsipalaidavę ir vis leisdavom varžovams mus prisivyti. Na o antroje pusėje susiėmėm, geriau pataikėm, perėmėm nemažai kamuolių ir laimėjom.“

„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)