Kauno grūdai vs Vilmista (67:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Vilmista“ vos nepaleido pergalės iš rankų

2015 vasario 25 d., Trečiadienis, 23:12 val., peržiūros: 901

Trečiadienį, vasario 25 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo dvikova tarp I pogrupio komandų – vietos „Kauno grūdų“ ir svečių „Vilmistos“. Kur kas sėkmingiau rungtynes pradėję šeimininkai antrajame kėlinyje krito į didžiulę duobę iš kurios išlipo tik ketvirtajame kėlinyje bei grąžino intrigą į rungtynes. Visgi, rungtynių pabaigoje sėkmė šypsojosi svečių ekipai, kuri ir išsaugojo iš rankų slystančią pergalę.

Pirmąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, jie įsiveržė į priekį 9:4. Vėliau „Vilmistos“ ekipa pelnė du taškus, bet kėlinį 9:2 spurtu užbaigė „Kauno grūdai“, kurie po pirmojo kėlinuko turėjo jau dviženklį pranašumą. Verta pažymėti, jog jie per šį kėlinį pataikė visus mestus dvitaškius metimus. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo 18:8. Antrąjį ketvirtį šįkart geriau pradėjo svečiai, kurie pelnė septynis taškus be atsako. Tuomet komandos į savo taškų kraitį pridėjo dar po septynis taškus, bet kėlinį „Vilmista“ užbaigė 11:2 spurtu ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo persvarą savo rankose – 27:33.

Trečiąjį ketvirtį kiek sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie netrukus išlygino rezultatą. Vis tik, svečiai sukūrė 17:2 spurtą po kurio įgavo jau 15 taškų pranašumą. Kėlinuką komandos užbaigė apylygiu žaidimu, tad svečiai po trijų kėlinių turėjo įtikinamą pranašumą – 43:60. Lemiamą rungtynių ketvirtį kur kas geriau pradėjo šeimininkai, kurie spurtavo 15:4 ir sumažino atsilikimą iki šešių taškų. „Vilmistos“ ekipai pavyko pelnyti penkis taškus be atsako bei vėl susigrąžinti dviženklį pranašumą, bet tuomet jie krito į duobę. „Kauno grūdai“ griebėsi už šiaudo ir vėl pradėjo artėti prie varžovų. Jie pelnė septynis taškus paeiliui, bet svarbiausia, kad jiems pavyko tuo pačiu ir apsiginti. Lemiamu rungtynių metu, šeimininkų ekipos žaidėjas T.Lukauskas galėjo išlyginti rezultatą, tačiau jo ranka sudrebėdavo prie baudų metimo linijos, o tuo pasinaudoję „Vilmistos“ krepšininkai pergalę įtvirtino dviems taikliais baudų metimais. Galutinis rungtynių rezultatas 67:71.

Kauno grūdai: Tadas Lukauskas – 32 tšk. (11 atk. kam., 9 išpr. praž.), Rytis Vainikevičius – 13 tšk. (18 atk. kam.), Andrius Praninskas – 12 tšk.

Vilmista: Šarūnas Petraitis – 23 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Raulušavičius – 13 tšk., Šarūnas Orlovas – 12 tšk. (13 atk. kam.), Gytis Mikėnas – 10 tšk. (10 atk. kam.)

Nugalėtojų trenerio paklausus kas atsitiko, kad jie vos nepaleido pergalės iš rankų, šis atsakė: „Iš tikrųjų ketvirtajame kėlinyje mums nepasisekė visai užpult. Įmetėm apie 10 taškų per visą ketvirtą kėlinį, o varžovai, iš tikrųjų, gerai užpuolė, ganėtinai gerai pataikė, to pasekoje atlošė praktiškai visą skirtumą, pabaigoje liko tik vieno metimo skirtumas. Mūsų lygio varžovai, sveikinam, tik mums šiandien labiau pasisekė, galbūt labiau norėjom laimėt“.

„Vilmista“ pasiekė triuškinamą pergalę (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:51 val.)„Vilmista“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Lesto“ (2014 spalio 26 d., sekmadienis, 22:28 val.)Po atkaklios kovos, „Vilmista“ iškovojo antrąją pergalę (2014 lapkričio 14 d., penktadienis, 20:40 val.)„Vilmista“ po pratęsimo įveikė „Chemcentrą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 01:23 val.)„Vilmista“ po permainingos kovos palaužė „Kautra & Mesoderma -DB“ komandą (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 23:26 val.)„Vilmista“ sėkmingai užbaigė sezoną rungtynėse su „Baubilu“. (2015 kovo 12 d., ketvirtadienis, 13:46 val.)„Kauno grūdai“ pademonstravo kovingumą ir išplėšė pergalę paskutinėmis sekundėmis (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:06 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)Po krepšiu karaliavusi „KAMS“ ekipa, po ilgosios pertraukos sutriuškino varžovus. (2015 sausio 22 d., ketvirtadienis, 00:19 val.)