Vėjų linija & Garliavos duona vs KMT (61:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Pilėnų vidurinė mokykla (Aukuro vid. m-klos patalpos), Ašigalio g. 23, Kaunas, LT-49151

"KMT" pergalei prireikė pratęsimo

2015 kovo 09 d., Pirmadienis, 21:14 val., peržiūros: 869

Kovo 9 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose ginklus surėmė šeimininkai „Vėjų linija & Garliavos duona“ ir jų oponentai „KMT“. Pirmasis kėlinys kaip ir visos rungtynės vyko labai banguotai, geriau pradėję šeimininkai, kėlinį pralaimėjo rezultatu 16:20. Antrajame kėlinyje po spurto 8:0 keturių taškų persvarą jau buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ rankose (32:28). Trečiajame kėlinyje abi komandos apsikeitė rezultatyviomis atkarpomis, visgi skirtumas išaugo (52:45) Per lemiamą kėlinį daug agresyviau žaidę svečiai išplėšė pratęsimą. (56:56). Pratęsimo metu šeimininkai turėjo verstis keturiese, kadangi dėl pražangų limito išnaudojimo jie prarado keturis žaidėjus, žaidėjų persvara pasinaudoję svečiai gana įtikinamai laimėjo rezultatu 61:72.

Nors pirmąjį kėlinį ir geriau pradėjo šeimininkai, labiausiai dėka G.Kaubrio pelnytų 10 taškų, svečiai žaidę labiau komandiniais veiksmais paremtą krepšinį besibaigiant kėliniui persvėrė rezultatą į savo pusę. Pagrindinė priežastis kodėl „KMT“ laimėjo šį kėlinį, nors svečiai pataikė puikiai yra ta, kad komanda padarė tik vieną klaidą, kuomet šeimininkai per 10 minučių suklydo 5 kartus. (16:20)

Antrojo kėlinio pradžia taip pat buvo sėkmingesnė šeimininkams, jie pirmas 5 minutes laimėjo rezultatu 13:3, taip iki pat kėlinio pabaigos nebeiššvaistė pranašumo ir po pirmosios dalies pirmavo rezultatu 32:28.

Trečiajame kėlinyje savo šou surengė svečiai, laimėję atkarpą 0:9 jie susigrąžino lyderystę, visgi „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjas V.Vaškevičius vienas per likūsią dalį įmetė 10 taškų, kurie leido ne tik persverti rezultatą bet padidinti pranašumą turėtą prieš kėlinį. Vienintelė problema besibaigiant šiam kėliniui buvo prasidėjęs pavojus šeimininkų žaidėjų pražangų grafose. Po trečiojo kėlinio komandas skyrė 7 taškai.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai pradėjo žaisti daug agresyviau, tiek gynyboje tiek puolime ir tai davė daug vaisių, visų pirma oponentai juos turėjo dažniau stabdyti pražangomis, po kurių net 4 žaidėjai surinko 5ąją asmeninę pražangą, taip pat agresyvumas gynyboje leido šeimininkams įmesti tik 4 taškus ir intriga grįžo. Per paskutinę minutę abi komandos turėjo po progą išplėšti pergalę, tačiau metimai buvo netaiklūs ir teko žaisti papildomas 5 minutes. (56:56)

Dėl patirtos traumos iš šeimininkų komandos gretų turėjo pasitraukti dar vienas žaidėjas, tad didžiąją dalį pratęsimo laiko šeimininkai žaidė keturiese, įvertinę situacija, bei protingai sužaidę svečiai greitai įgijo saugų pranašumą ir užbaigė rungtynes pergalingai. Galutinis rungtynių rezultatas 61:72.

Po rungtynių nugalėtojų treneris M.Zapalis sakė: Labai smagu kad pagaliau laimėjome įtemptas rungtynes, nes dažniausiai tokios rungtynės mums baigiasi liūdnai. Žinoma, šiandien turėjome kozerį, tai ilgesnį suolelį.

„Vėjų linija & Garliavos duona“ treneris V.Merkelis sakė: Puiki kova, gaila pritrūko žaidėjų, taip pat rungtynių pabaigoje galbūt per anksti patikėjome pergalę.

Vėjų linija & Garliavos duona: Giedrius Kaubrys – 21 tšk., Vytautas Vaškevičius – 12 tšk., Laurynas Varnas – 11 tšk.

KMT: Darius Vaitkevičius – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Raimondas Savulis – 12 tšk., Marius Zapalis – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Omega“ sunkia pergale pradėjo aštunfinalį (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 21:14 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)„KMT“ nespėjo paskui uraganiškai bėgusius „Baubilo“ žaidėjus. (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 18:01 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Fima & Elmova“ turėjo dar kartą pripažinti varžovų pranašumą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:39 val.)