Ryterna vs Kauno tiltai (70:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ antroje rungtynių pusėje palaužė Kauno „Tiltus“

2015 sausio 28 d., Trečiadienis, 23:16 val., peržiūros: 1150

2015 sausio 28 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse Kauno energijos sporto salėje susitiko "Ryterna" (šeimininkai) ir Kauno "Tiltai" (svečiai). Pirmasis kėlinys klostėsi atkakliai, tačiau nerezultatyviai ir po pirmo kėlinio rezultatas buvo – 11:17. Antras kėlinys klostėsi taškas į tašką ir jo pabaigoje šeimininkai priartėjo iki trijų taškų – 28:31. Trečias kėlinys vyko apylygiai, tačiau kėlinio antroje pusėje "Ryterna" spurtavo ir po trijų kėlinių turėjo devynių taškų pranašumą – 49:40. Ketvirtame kėlinyje šeimininkai atlaikė visus svečių bandymus perlaužti rungtynes ir laimėjo jas rezultatu – 70:59.

Rungtynes šešiais taškais iš eilės pradėjo Mindaugas Mažeika, o į tai šešiais atsakė ir "Ryterna" – 6:6. Du taškus pelnė svečiai, tritaškiu atsakė šeimininkai ir jie išsiveržė į priekį vienu tašku – 9:8. Devynis taškus be atsako surinko "Tiltai" ir pirmavo aštuoniais taškais – 9:17. Kėlinį dvitaškiu užbaigė Gintaras Rinkevičius ir po pirmų dešimties minučių - 11:17.

Antras kėlinys prasidėjo taškas į tašką ir komandoms apsikeitus po keturis taškus, skirtumas nepakito – 15:21. Atkarpą 9:2 laimėjo "Ryterna" ir išsiveržė į priekį – 24:23. Du tritaškius iš eilės pataikė Danielius Pranskevičius ir svečiai vėl priekyje – 24:29. Iki kėlinio pabaigos "Ryterna" sumažino deficitą dviem taškais – 28:31.

Trečią kėlinį atkarpa 5:2 pradėjo šeimininkai ir išlygino rezultatą – 33:33. Dar po keturis taškus apsikeitė komandos, o tada "Ryterna" spurtavo 12:0 ir pabėgo į priekį – 49:37. Kėlinį trimis taškais užbaigė Kauno "Tiltai" ir po trijų kėlinių – 49:40.

Ketvirtą kėlinį "Ryterna" pradėjo keturiais taškais, tačiau svečiai į tai atsakė tritaškiu ir skirtumas dešimt taškų – 53:43. Per kitas keturias minutes "Tiltams" neikaip nepavyko priartėti – 60:49. Iki rungtynių pabaigos skirtumas išliko toks pat ir "Ryterna iškovojo pergalę rezultatu – 70:59.

"Ryterna": Aurimas Milūnas – 19 tšk., Modestas Šidlauskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Gintaras Rinkevičius – 10 tšk.

Kauno "Tiltai": Tomas Kmitas – 22 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Evaldas Jančauskas – 13 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Danielius Pranskevičius – 9 tšk.

„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Ryterna“ rungtynių pabaigoje atsilaikė prieš „Sweco“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Kauno tiltai“ rungtynių pabaigoje palaužė „Restauratorius & Hausa“ (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 00:10 val.)„Sweco“ nesunkiai įveikė „Kauno tiltus“ (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 00:05 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)„Ryterna“ solidžiu žaidimu palaužė „Best 4 U“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 22:07 val.)„Ryterna“ gana nesunkiai įveikė „Baubilą“ (2014 lapkričio 19 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)Puiki pirma rungtynių pusė leido pergalę išsaugoti „Ryternos“ ekipai (2015 vasario 11 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo su „KMT“ krepšininkais (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 20:58 val.)