Fima & Elmova vs Vėjų linija & Garliavos duona (35:58)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“

2015 vasario 02 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 908

Pirmadienio vakarą KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Fima & Elmova" (šeimininkai) ir "Vėjų linija & Garliavos duona" ( svečiai). Nuo pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Antrajame ketvirtyje abi komandos sugebėjo pelnyti tik devynis taškus, tačiau antroje pusėje rungtynių "Vėjų linija & Garliavos duona" įjungė aukštesnę pavarą ir užtikrintai nugalėjo varžovus – 35:58.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, tačiau pirmieji pranašumą susikrovė "Fima & Elmova" ekipa ( 6;3), tačiau Andriaus Railos pastangomis rezultatas tapo lygus ( 7:7). Besibaigiant kėlinukui šeimininkai užpuolė keletą greitų atakų ir įgijo keturių taškų pranašumą. Po taiklaus P.Bartuškos dvitaškio komandas skyrė tik du taškai – 11:9.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai. Nė vienai komandai nesisekė pelnyti taškų ir sužaidus devynias minutes abi komandos pelnė penkis taškus ( 13:12). Likus mažiau nei minutei "Vėjų linija & Garliavos duona" sugebėjo persverti rezultatą ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse įsiveržti į priekį -- 13:16.

Po ilgosios pertraukos abiem komandom atsirišo krepšys ir pradėjo rinkti taškus. Pusė kėlinuko tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 22:24), tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" įjungė aukštesnę pavarą ir sugebėjo kėlinuko pabaigą laimėti 13:0 atkarpa, kur leido padidinti pranašumą iki penkiolikos taškų - 22:37.

Ketvirtam kėlinukui prasidėjus "Vėjų linija & Garliavos duona" toliau nestabdė apsukų ir didino savo atotrūkį ( 28:49). "Fima & Elmova" ekipai pavyko atsigauti ir sušvelninti skirtumą. Vis dėlto, "Vėjų linija & Garliavos duona" nežadėjo taip lengvai paleisti sukaupto pranašumą ir per likusias dvi minutes atstatė turėtą pranašumą – 35:58.

V.Merkelis "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipos treneris:" Komanda žaidė neužtikrintai, nepasitikėjo savo jėgomis, o antroje pusėje perlaužė savo priešininkus ir pradėjo tikėti savo jėgomis, todėl laimėjome."

Fima & Elmova: Andrius Rimavičius – 8 tšk., Arnas Gilius – 7 tšk. (10 atk. kam.), Rimantas Žilinskis – 7 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 18 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Paulius Bartuška – 12 tšk., Giedrius Kaubrys – 11 tšk. (10 atk. kam.), Benas Mockus – 10 tšk. (5 išpr. praž.)

„Vėjų linija & Garliavos duona“ išvargo pergalę prieš „Fima & Elmova“ (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 22:22 val.)Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)Užpulti nesugebėję „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai neišvengė sutriuškinimo (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 21:32 val.)Paskutiniame kėlinyje „Vėjų linija & Garliavos duona“ palaužė „LESTO“ ekipą (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 21:23 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ rungtynių pabaigoje palaužė „ASU & NMA „AgroVIS“ (2015 sausio 19 d., pirmadienis, 21:12 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)