Celsis vs Autotoja (74:63)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Garliavos Jonučių vidurinė mokykla, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 22:56 val., peržiūros: 1196

2014 sausio 13 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybių 2 etapo, L pogrupyje susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Autotoja" (svečiai). Galingai pirmą ketvirtį pradėję "Celsio" vyrai spurtavo 13:0, tačiau antroje kėlinio pusėje kiek sustojo ir po pirmo kėlinio "Autotoja" atsilikinėjo – 12:19. Antrą kėlinį puikiai sužaidė šeimininkai ir po jo turėjo penkiolikos taškų pranašumą – 42:27. Trečiasis kėlinys klostėsi taškas į tašką ir po jo skirtumas padidėjo dar vienu tašku – 58:42. Ketvirtame kėlinyje intrigos nebuvo ir lengvai bei užtikrintai pergalę iškovojo "Celsis" rezultatu – 74:63. "Autotoja" su keturiom pergalėm ir dviem pralaimėjimais užima pirmą vietą, o "Celsis" su keturiom pergalėm ir vienu pralaimėjimu, trečią.

Pirmasis kėlinys prasidėjo galingu "Celsio" žaidimu ir sužaidus keturias minutes jie buvo priekyje – 13:0. Keturis taškus pelnė "Autotoja", o tritaškiu atsakė Ignas Krukonis ir rezultatas – 16:4. Dar du baudos metimus pridėjo Ignas Krukonis, o keturiais taškais atsakė svečiai ir skirtumą kiek apmažino – 18:8. Vieną baudos metimą išdviejų pataikė Ignas Krukonis, o dar keturis taškus pelnė "Autotoja" ir po pirmo kėlinio – 19:12.

Antrasis ketvirtis prasidėjo komandoms apsikeitus po du taškus, o tuomet sekė "Celsio" atkarpa 13:0 ir rezultatas tapo – 34:14. Toliau komandos žaidė taškas į tašką ir skirtumas išliko stabilus, tik kėlinio pabaigą kiek geriau sužaidė svečiai ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo – 42:27.

Trečiasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviai ir komandoms sunkiai sekėsi rinkti taškus – 45:31 sužaidus tris minutes. Keturis taškus pelnė šeimininkai, penkiais atsakė svečiai ir skirtumas sumažėjo dar vienu tašku – 49:36. Aštuonis taškus pelnė "Celsis" ir skirtumas pasiekė rekordinę žymą – 57:36. Kėlinio pabaigą vėl kiek geriau sužaidė svečiai ir po trijų ketvirčių – 58:42.

Ketvirtasis kėlinys jau nieko nepakeitė, skirtumas visą laiką laikėsi ties penkiolikos taškų riba ir tik kėlinio pabaigoje "Autotoja" trumpam buvo sumažinusi atsilikimą iki vienženklio skaičiaus, o galutinis rungtynių rezultatas - 74:63.

"Celsis": Ignas Krukonis – 27 tšk. (6 išpr. praž.), Gediminas Pečkaitis – 17 tšk., Žilvinas Balynas – 9 tšk. (11 atk. kam.)

"Autotoja": Žydrūnas Kaminskas – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Arvydas Račkus – 16 tšk., Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.)

„Celsis“ nesunkiai įveikė „KAMS“ ekipą. (2014 spalio 22 d., trečiadienis, 23:21 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“ (2014 lapkričio 03 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:26 val.)Paskutinėse ketvirtfinalio rungtynėse, „Celsis“ iškovojo sunkią pergalę ir keliauja į kitą etapą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 20:42 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Celsis“ įrodė pranašumą prieš nepilnos sudėties rungtyniavusią „ACME“ (2015 kovo 03 d., antradienis, 22:03 val.)Puikiai antrą pusę sužaidusi Sporto Asociacija „Persvara“ nugalėjo „Celsio“ ekipą (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 01:03 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)„Celsis“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Agava ASS & E+H“ (2014 gruodžio 02 d., antradienis, 23:59 val.)