ASU & NMA „AgroVIS“ vs LESTO (82:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 16:30 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

ASU & NMA ,,AgroVIS“ komanda apgynė savo namų tvirtovę ir įveikė ,,Lesto“ ekipą (82:65)

2015 sausio 24 d., Šeštadienis, 20:07 val., peržiūros: 750

Sausio 24 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto sporto salėje susitiko dvi įmonių lygos ,,Rind“ komandos. ASU & NMA ,,AgroVIS“ šeimininkai priėmė svečių komandą ,,Lesto“. Paskutinė šių komandų akistata baigėsi ASU & NMA ,,AgroVIS“ komandos pergale, tačiau ,,Lesto‘ į šios dienos varžybas atvažiavo tik kovoti dėl pergalės ir tai parodė nuo pirmųjų minučių, tačiau šeimininkai nesiruošė suklupti savų sirgalių akivaizdoje. Rungtynės vyko taškas į tašką, o po dviejų kėlinių šeimininkai buvo priekyje neženklia persvara (37:33). Po ilgosios pertraukos ,,Lesto“ sunkiai sekėsi pataikyti ir tai leido ASU & NMA ,,AgroVIS“ komandai įgyti dviženkli pranašumą ir šią persvarą išlaikyti iki rungtynių pabaigos.

Pirmajame kėlinyje laiminti komanda keitėsi begalę kartų. Nei vienai komandai nepavykdavo atitolti toliau nuo oponentų. Kėlinio pabaigoje ,,Lesto“ komandai niekaip nepavykdavo užpulti, bet tuo šeimininkai nepasinaudojo ir po 10 minučių žaidimo buvo priekyje tik (22:19).

Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo agresyviai nusiteikė ir įsiveržė į priekį (24:26). Tačiau šeimininkai supratę, kad šiandien pasiekti pergalę bus sunku, susikaupė ir padarė spurtą (10:0) po kurio ,,Lesto” komanda paprašė minutės pertraukėles. Rungtynių pabaigą geriau sužaidė svečiai, tačiau jie vis dar atsilikinėjo (37:33).

Po ilgosios pertraukos ,,Lesto“ komanda niekaip negalėjo įveikti šeimininkų zonines gynybos ir šeimininkai tuo naudodamiesi vis didino persvarą. Svečių komandoje visus 3 kėlinio taškus pelnė Martynas Gailiūnas, kuris vis stengėsi sugražinti komandą į žaidimą ir kovoti dėl pergalės. Žinoma ASU & NMA ,,AgroVIS“ komanda nebuvo nusiteikus pralaimėti ir po 30 minučių žaidimo buvo priekyje (60:47).

Ketvirtajame kėlinyje šeimininkai vis tolo ir svečiam buvo sunku juos pavyti. Nors likus žaisti 2 minutes ASU & NMA ,,AgroVIS“ pirmavo tik 10 taškų ir atrodė, jog intriga grįžta į varžybas, tačiau šeimininkai sužaidė užtikrintai varžybų galą ir laimėjo rungtynes rezultatu (82:65).

Po rungtynių laimėtojų komandos treneris Rolandas Rakštys teigė: Iš ryto padarėme apšilimą turėjome varžybas ir žinoma antrose mums visada geriau sekasi. Šiandien laimėti padėjo mūsų patirtis

Pralaimėtojų komandos naudingiausias žaidėjas Martynas Gailiūnas teigė: Šiandien, nepaisant to, kad į rungtynes atėjome ypač gausiai, nesugebėjome apsiginti prieš greitą varžovų puolimą, bet didžiausia problema buvo neatkovoti kamuoliai tiek prie savo, tiek prie varžovų krepšio.

ASU & NMA „AgroVIS“: Andrius Kleinauskas – 20 tšk. (6 išpr. praž.), Danas Laurinavičius – 17 tšk. (10 išpr. praž.), Aurimas Stanevičius – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Andrius Bagotyrius – 14 tšk., Gediminas Vasiliauskas – 11 tšk. (19 atk. kam., 6 rezult. perd.)

LESTO: Martynas Gailiūnas – 45 tšk. (7 perimt. kam., 9 išpr. praž.), Linas Gasiūnas – 9 tšk., Remigijus Petrikėnas – 4 tšk.

„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„ASU & NMA „AgroVIS“ be didesnio vargo įveikė „Fima & Elmova“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 23:13 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ palaužė "Senukus" (2015 kovo 07 d., šeštadienis, 20:33 val.)Įtemptose rungtynėse „ASU & AgroVIS“ palaužė „Agavos ASS & E+H“ pasipriešinimą (2015 vasario 21 d., šeštadienis, 19:29 val.)„KMT“nesunkiai įveikė „Lesto“ (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Autotoja“ antrą kartą įveikė ASU & NMA „AgroVIS“ ir žengia į ketvirtfinalį (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 00:57 val.) ASU & NMA „AgroVIS“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „KMT“ komandos pasipriešinimą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 22:55 val.)„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus. (2015 sausio 12 d., pirmadienis, 00:10 val.)