KTU vs Lietuvos geležinkeliai (76:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą.

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 15:53 val., peržiūros: 1052

Sekmadienį, vasario 22 dieną, KTU statybos ir architektūros fakultete, įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "KTU" ir "Lietuvos geležinkelių" ekipos. Rungtynes geriau pradėjo "KTU" ekipa, kuri po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį – (22:17). Antrame kėlinyje šeimininkams pavyko dar vienu tašku padidinti skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 6 taškai – (42:36). Trečiasis kėlinys geriau susiklostė "Lietuvos geležinkeliams", kuriems pavyko sumažinti skirtumą per pusę ir po trijų kėlinių komandas skyrė tik 3 taškai – (57:54). Ketvirtasis kėlinys nebuvo labai rezultatyvus, svečiams pavyko išlyginti rezultatą ir po keturių kėlinių rezultatas tapo lygus – (62:62). Pratęsimo metu "KTU" ekipai pavyko atitrūkti nuo varžovų ir rungtynės baigėsi rezultatu – (76:68).

Pirmasis kėlinys prasidėjo puikiai sužaista "KTU" ekipos atkarpa – (15:2), vėliau sekė "Lietuvos geležinkelių" laimėta atkarpa – (0:13) ir likus žaisti nepilnas 2 minutes rezultatas tapo lygus – (15:15). Per likusį laiką šeimininkams pavyko atitrūkti 5 taškais ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (22:17).

Antro kėlinio pradžia geriau susiklostė svečiams, kurie sužaidus 3 minutes sugebėjo sumažinti skirtumą iki 1 taško – (30:29). Prabėgus dar 2 minutėms "KTU" ekipai pavyko pelnyti 4 taškus iš eilės ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 5 taškai – (34:29). Antroje kėlinio dalyje šeimininkams pavyko dar vienu tašku atitolti nuo varžovų ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 6 taškai – (42:36).

Trečiasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant keliomis tiksliomis atakomis, po kurių skirtumas tarp komandų nepakito ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo – (49:44). Visgi antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko šiek tiek tiksliau pabaigti kėlinį ir komandas po trijų kėlinių jau skyrė tik 3 taškai – (57:54).

Ketvirtasis kėlinys komandoms nebuvo labai rezultatyvus, komandos surengė vos po kelias tikslias atkas. "Lietuvos geležinkeliams" buvo pavykę persverti rezultatą, bet šeimininkai greitai išlygino rezultatą ir ketvirtasis kėlinys baigėsi lygiu rezultatu – (62:62).

Pradėjus žaisti pratęsimą pirmieji į priekį įsiveržė svečiai, bet netrukus 6 taškus pelnė šeimininkai ir sužaidus 2 minutes "KTU" ekipa pirmavo rezultatu – (68:65). Visgi lemiamu momentu "Lietuvos geležinkeliams" ėmė stygti jėgų, svečiai ėmė skubėti, pradėjo rengti greitas atakas, kurios nepasiteisino ir šeimininkai tuo pasinaudoję laimėjo atkarpą (10:3) ir laimėjo rungtynes rezultatu – (76:68).

Po laimėtų rungtynių "KTU" komandos treneris kalbėjo: "Pavyko susikaupti ir laimėjome."

Po pralaimėtų rungtynių "Lietuvos geležinkelių" treneris kalbėjo: "Rungtynės buvo neblogos, trūko atsarginių žaidėjų, labai greitai pavargome."

KTU: Vytautas Pliauga – 25 tšk., Antanas Kilas – 15 tšk. (6 perimt. kam.), Rytis Krušinskas – 14 tšk. (11 atk. kam., 6 rezult. perd.)

Lietuvos geležinkeliai: Tomas Žvirblis – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Andrius Grabauskas – 17 tšk. (15 atk. kam., 6 išpr. praž.), Gediminas Naujalis – 11 tšk. (13 atk. kam.), Linas Gudanavičius – 11 tšk. (10 atk. kam.), Mindaugas Visockis – 10 tšk.

„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)„Kauno Švara“ eliminavo „Lietuvos Geležinkelius“ (2015 kovo 21 d., šeštadienis, 00:46 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)Vėlai startavę „Sweco“ krepšininkai sugebėjo įrodyti savo pranašumą prieš „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 21:45 val.)