Jaunalietuvių sporto organizacija vs Lietuvos dujos (52:77)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:45 val. @ Kauno centro sporto mokykla, Miško g. 3, Kaunas, LT-44321

„Lietuvos Dujos“ be rimtesnio pasipriešinimo nušlavė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 23:47 val., peržiūros: 1103

Sekmadienio vakarą KKL „Įmonių“ lygos „Rind“ pirmenybėse į dvikovą stojo „Jaunalietuvių sporto organizacija“ ir „Lietuvos Dujos“. Jau pirmasis kėlinys parodė, kad svečiai neketina varžovams suteikti tuščių svajonių apie intrigą. Užtikrintai dominavę visas 40 minučių „Lietuvos Dujų“ vyrai savo pranašumą didino kiekvieno kėlinuko metu. Galiausiai finalinis švilpukas užfiksavo įtikinamą „Lietuvos Dujų“ pergalę rezultatu (52:77).

Nors susitikimą komandos pradėjo rezultatyviomis atakomis, tačiau „Lietuvos Dujų" taiklūs tolimi metimai leido svečiams įgyti nežymų pranašumą (8:11). Neilgai trukus „Lietuvos Dujos“ įjungė aukštesnę pavarą, kuri varžovams buvo gerokai per aukšta. Svečiai spurtavo net 2:12 ir skirtumas tarp komandų žaibiškai tapo dviženklis (10:23). „Jaunalietuvių sporto organizacija“ kėlinuką užbaigė keturiais taškais iš eilės bei kiek pataisė savo padėtį (14:23).

Antrojo kėlinio metu „Lietuvos Dujos“ ir toliau įrodinėjo, jog yra šio susitikimo favoritai. Dar vienas svečių spurtas 3:12 varžovams paliko labai miglotas viltis atkurti susitikime intrigą (17:35). Tiesa, šeimininkai laimėję atkarpą 7:1, sumažino savo deficitą iki 12-os taškų (24:36). Tačiau kėliniui baigiantis „Lietuvos Dujos“ ir vėl atstatė apčiuopemesnį pranašumą (26:42).

Trečiojo kėlinio metu svečiai kiek sumažino apsukas puolime, tačiau tai jiems netrugdė užtikrintai laikyti žaidimo vadžias savo rankose. Nors ir ne taip, kaip pirmus du kėlinius žaidusios „Lietuvos Dujos“ sugebėjo laimėti ir šį ketvirtį. „Jaunalietuvių sporto organizacija“ per šias dešimt minučių surinko vos 9-is taškus, kai tuo tarpu „Lietuvos dujos“ surinko 16 ir prieš lemiamą ketvirtį ekipas skyrė jau 23 taškai (35:58).

Paskutinysis kėlinukas prasidėjo eiliniu „Lietuvos Dujų“ spurtu 3:7 ir komandas jau skyrė 27 taškai (35:65). Sužaidus dar keletą minučių praraja tarp ekipų padidėjo iki 29-ių taškų (43:72). Per likusį ketvirčio laiką svečiai galėjo sau leisti prabangą atsipalaiduoti. Tuo tarpu „Jaunalietuvių sporto organizacija“ tuo pasinaudojusi kiek sumažino savo atsilikimą, tačiau pagrindinis faktas išliko nepakitęs – rungtynes užtikrintai laimėjo „Lietuvos Dujos“ (52:77).

Jaunalietuvių sporto organizacija: Tomas Klimavičius – 23 tšk. (10 atk. kam.), Darius Kisielius – 13 tšk. (6 išpr. praž.), Rokas Drulia – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Lietuvos dujos: Mantvydas Gečionis – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Romas Nemeikša – 13 tšk., Merūnas Insoda – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“ buvo pranašesni prieš „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:37 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos palaužė „Jaunalietuvių sporto organizacija“. (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 22:31 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ neturėjo daug vargo su „Jaunalietuvių sporto organizacija“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:49 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ įveikė „Jaunalietuvių Sporto Organizaciją“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 23:36 val.)„Lietuvos Dujos“ įrodė savo pranašumą prieš „Hidraulines Sistemas“ (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 01:10 val.)Atkaklioje ir įnirtingoje kovoje „Lietuvos dujos“ po pratęsimo palaužė „Sporto asociacija „Persvara“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 01:12 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ pasiekė solidžią pergalę (2015 sausio 04 d., sekmadienis, 23:35 val.)„Lietuvos dujos“ po emocingos dvikovos įveikė savo varžovus (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:11 val.)