Ryterna vs LSMU VA & Statybų vizija (48:79)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„LSMU VA & Statybų vizija“ sutriuškino „Ryterną“

2015 sausio 07 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 1125

2014 sausio 7 dieną, Įmonių lygos, „Rind“ pirmenybėse, Kauno energijos sporto salėje susitiko „LSMU VA & Statybų vizija“ (šeimininkai) ir „Ryterna“ (svečiai). Jau pirmame kėlinyje susikrovę 17 taškų pranašumą svečiai atrodo patiesė pamatus lengvai pergalei, tačiau antrame ketvirtyje šeimininkai pademonstravo puikią gynybą ir subalansuotą puolimą ir sušvelnino deficitą iki 6 taškų – 30:36. Trečią kėlinį laimėję 20 taškų skirtumu "Statybų vizija" išsprendė rungtynių likimą ir ketvirtasis kėlinys tebuvo formalumas – 48:79.

Rungtynės prasidėjo D. Špakausko dvitaškiu, o tuomet jau svečiai surengė galingą spurtą – 17:0 ir rezultatas tapo 2:17. Du taškus pelnė Antanas Silvestravičius, o dviem tritaškiais atsakė Tautvydas Švedas ir Marius Petrauskas ir rezultatas – 4:23. Iki ketvirčio pabaigos keturis taškus surinko Paulius Lekečinskas, o dviem atsakė Marius Petrauskas ir po pirmo kėlinio - 8:25.

Antrą kėlinį atkarpa 8:0 pradėjo "Ryterna" ir skirtumas aptirpo iki vienženklio – 16:25. Tritaškį pataikė Tautvydas Švedas, o tada dar aštuonis taškus be atsako sumetė šeimininkai ir rezultatas tapo – 24:28. Po du taškus apsikeitė komandos, o iki kėlinio pabaigos keturis taškus pelnė "Ryterna", o šešiais atsakė „LSMU VA & Statybų vizija“ ir po dviejų kėlinių – 30:36.

Trečias kėlinys prasidėjo „LSMU VA & Statybų vizija“ komandos apurtu 12:0 ir jie susikrovė aštuoniolikos taškų pranašumą – 30:48. Du taškus pelnė Modestas Šidlauskas, o dar septyniais taškais atsakė svečiai – 32:55. Keturis taškus pelnė "Rytertna", o septyniais atsakė "Statybų vizija" ir po trijų ketvirčių – 36:62.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas ir „LSMU VA & Statybų vizija“ dar padidino skirtumą ir laimėjo rungtynes rezultatu – 48:79.

"Ryterna": Modestas Šidlauskas – 13 tšk., Darius Špakauskas – 12 tšk., Paulius Lekečinskas – 10 tšk.

"LSMU VA & Statybų vizija": Tomas Žvaliauskas – 20 tšk. (6 rezult. perd.), Tautvydas Švedas – 19 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Petrauskas – 17 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Gražvydas Davidavičius – 12 tšk. (10 atk. kam.).

„LSMU VA & Statybų vizija“ ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Ryterną“ (2015 balandžio 08 d., trečiadienis, 21:53 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ turėjo pripažinti „Sweco“ pranašumą (2015 vasario 13 d., penktadienis, 22:11 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ gana lengvai įveikė „Sweco“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 20:20 val.)Penkiese žaidę „LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 01:07 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ po pratęsimo prasibrovė į finalinį ketvertą (2015 balandžio 13 d., pirmadienis, 21:26 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ tiesiausiu keliu prasibrovė į finalą (2015 balandžio 26 d., sekmadienis, 22:46 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Rapala“. (2015 sausio 14 d., trečiadienis, 12:36 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ reto grožio rungtynėse palaužė „Kautra & Mesoderma – DB“ (2015 kovo 30 d., pirmadienis, 22:15 val.)„LSMU VA & Statybų Vizija“ palaužė „Kautrą & Mesodermą – DB“. Serijos rezultatas 1-0 (2015 kovo 26 d., ketvirtadienis, 03:47 val.)