Sanitex vs Omega (71:55)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 15:45 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Pirmą rungtynių pusę galingai sužaidus „Sanitex“ komanda įveikė „Omegą“

2014 spalio 26 d., Sekmadienis, 20:17 val., peržiūros: 945

Spalio 26 dieną J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko Įmonių lygos, reguliariosios B pogrupio rungtynės tarp "Sanitex" (šeimininkai) ir "Omega" (svečiai). Pirmame kėlinuke "Sanitex" galingai spurtavo ir po kėlinio buvo stipriai išsiveržę į priekį – 28:10. Antrame kėlinyje šeimininkai sugebėjo dar labiau atitrūkti nuo varžovų – 43:22. Trečiame ketvirtyje "Omega" krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą – 53:40. Paskutiniame ketvirtyje svečiai rungtynių baigties nesugebėjo ir turėjo pripažinti "Sanitex" pranašumą rezultatu 71:55.

Rungtynes komandos pradėjo gana apylygiai ir tik vieno taško persvara pirmavo šeimininkai 6:5. Tada, "Sanitex" spurtavo 12:0 ir išsiveržė į priekį dviženkle persvara (18:5). "Omegai" atsakius į tai taikliu dvitaškiu, šeimininkai laimėjo dar vieną atkarpą 10:3 ir kėlinį baigė pirmaudami 28:10.

Antrąjį kėlinį geriau pradėjo "Omega", kuri sumažino atsilikimą spurtuodama 7:0 (28:17). Tuojau po to sekė šeimininkų 15:2 laimėta atkarpa , kuri leido "Sanitex" krepšininkams išsiveržti į priekį 24 taškų persvara (37:19). Iki kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo smeigti vieną taiklų tritaškį metimą ir kėlinys baigėsi rezultatui esant 43:22.

Trečiame kėlinuke "Omega" krepšininkai atrodė šiek tiek geriau ir nuo pat kėlinio pradžios pradėjo tirpdyti turimą deficitą. Pirma, 13:4 laimėta atkarpa priartino svečius prie varžovų iki 12 taškų (47:35), o vėliau šeimininkams pirmaujant 50:35, 5:0 (50:40). Kėlinį užbaigė taiklus M. Kruvelio tritaškis metimas ir po trečiojo kėlinio 53:40 pirmavo "Sanitex".

Paskutiniame ketvirtyje svečiai dar kartą buvo šiek tiek priartėję prie varžovų (59:49), tačiau "Sanitex" vėl sugebėdavo atsiplėšti ir išlaikyti saugią persvarą savo rankose. Rungtynės baigėsi rezultatu 71:55.

Po rungtynių "Sanitex" treneris sakė: "Labai gerai pradėjome varžybas, pirmame kėlinyje turėjome 18 taškų, antrame 21 taško persvarą. Trečiame, ketvirtame kėlinukuose varžovai buvo apšilę, tačiau, manau išsaugojom daugiau jėgų ir neleidome mūsų prisivyti"

Sanitex: Giedrius Katliorius – 21 tšk., Paulius Stankūnas – 17 tšk., Tadas Chramelia – 12 tšk., Nerijus Vaitkevičius – 12 tšk.

Omega: Aidas Dastikas – 15 tšk., Remigijus Kasperavičius – 13 tšk. (11 atk. kam., 5 išpr. praž.), Ričardas Brovka – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Apolo2014 spalio 26 d., 22:05 val.
Sumaišyta statistika: vietoje Pauliaus Vaškevičiaus suvesta Nerijaus Vaitkevičiaus rezultatai
„Sanitex“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vilmistą“ (2014 lapkričio 02 d., sekmadienis, 18:09 val.)„Sanitex“ nesunkiai įveikė „Lesto“komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 22:59 val.)Įmonių lygoje „Sanitex“ komandos pergalė (2014 lapkričio 09 d., sekmadienis, 18:40 val.)Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“ (2014 lapkričio 07 d., penktadienis, 23:14 val.)Itin nerezultatyviose rungtynėse „Sanitex“ paskutinėmis sekundėmis šventė pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Celsis“ antroje rungtynių pusėje pranoko „Omegą“ ir išlygino rezultatą (2015 balandžio 07 d., antradienis, 22:59 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)