Autotoja vs ASU & NMA „AgroVIS“ (63:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

Pirmajame aštuntfinalio susitikime pranašesni buvo „Autotoja“ komanda.

2015 kovo 19 d., Ketvirtadienis, 23:40 val., peržiūros: 1150

Kovo 19 dieną, V. Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje, susitiko dvi Įmonių lygos „Rind“ pirmenybių aštuntfinalio komandos, „Autotoja“ (šeimininkai) ir „ASU & NMA „AgroVIS““ (svečiai). Šis susitikimas tarpusavio aštuntfinalio serijoje buvo pirmasis. Jame, po atkaklios kovos, rezultatu pergale džiaugėsi „Autotoja“ komanda 63:57 (15:20; 14:10; 19:15; 15:12;)

Rungtynės prasidėjo svečių komandos geresniu startu, kuris leido sužaidus 3 minutes pirmauti rezultatu 7:3. Tačiau šeimininkai neleido varžovams labiau atitrūkti ir sužaidus 5 minutes rezultatas 10:11 „ASU & NMA „AgroVIS““ komandos naudai. Per likusias minutes , vedami Aurimo Stanevičiaus, svečiai padidino savo turėtą persvarą iki 5 taškų ir po 10 minučių pirmavo rezultatu 20:15.

Antrojo ketvirčio pirmąją pusę vyko apylygė kova, komandos keitėsi taikliais metimais ir sužaidus 5 minutes komandas vis dar skyrė 5 taškai svečių naudai. (23:28) Tačiau per likusį kėlinio laiką „Autotoja“ ekipa sumažino atsilikimą iki minimalaus ir į ilgąją pertrauką išėjo turėdama vieno taško deficitą. (29:30)

Po ilgosios pertraukos trečią kėlinį ASU & NMA „AgroVIS““ komanda pradėjo tolimu metimu, tačiau į tai varžovai atsakė Manto Kvedaro dvitaškiu. Sužaidę tris minutes ir atsilikinėdami 4 taškų skirtumu, „Autotoja“ komanda pradėjo spurtą 13:2 pataikydama 3 paeiliui tritaškius metimus ir sukurdama rezultatyvias atakas, po kurių susikrovė 7 taškų pranašumą. Per likusias minutes, nurimę ir į savąjį žaidimą grįžę „ASU & NMA „AgroVIS““ krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3 taškų. Po 3 kėlinių rezultatu 48:45 priekyje šeimininkai.

Ketvirtą kėlinį šeimininkai pradėjo Aurimo Dervinsko dvitaškiu su pražanga, į tai varžovai atsakė tritaškiu metimu. Likus žaisti mažiau nei 4 minutes komandas skyrė 6 taškai šeimininkų naudai (58:52) tačiau tuomet svečių komandos žaidėjas Gediminas Vasiliauskas surengė spurtą pelnydamas 5 taškus be atsako ir likus žaisti mažiau nei 2 minutes rezultatas buvo 58:57 priekyje „Autotoja“. Tačiau per likusį laiką, nesugebėję rezultatyviai užbaigti atakų, „ASU & NMA „AgroVIS““ krepepšininkai buvo priversti bauduoti varžovus. „Autotoja“ komanda pasinaudojo baudų metimais ir šventė pergalę rezultatu 63:57.

Autotoja: Vytautas Žvirblis – 15 tšk., Marius Neščiokas – 13 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Aurimas Dervinskas – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Kvedaras – 11 tšk.

ASU & NMA „AgroVIS“: Gediminas Vasiliauskas – 23 tšk. (17 atk. kam.), Aurimas Stanevičius – 18 tšk., Andrius Bagotyrius – 7 tšk.

Po rungtynių „Autotoja“ komandos treneris kalbėjo: Tikėjomės, kad kova bus arši, beveik vienodas vietas užėmėm pogrupiuose. Varžovams gavosi geriau sužaisti pirmąją rungtynių pusę, mums atrają. Gale padėjo mūsų spaudimas, zona sustojom ir laimėjom.

Tritaškių negailėjusi „Autotoja“ triumfavo mažajame finale (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:39 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)Ketvirtfinalį „Autotoja“ pradėjo sutriuškindama „Senukus“ (2015 balandžio 02 d., ketvirtadienis, 22:30 val.)ASU & NMA „AgroVIS“ nesunkiai susitvarkė su „Lesto“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 19:29 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)Lemiamose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ įrodė savo pranašumą (2015 balandžio 28 d., antradienis, 23:26 val.)Lemiamose serijos rungtynės „Autotoja“ neleido „Senukams“ pasvajoti apie pusfinalį (2015 balandžio 16 d., ketvirtadienis, 23:54 val.)Po atkaklios kovos „Senukai“ išlygino serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 23:58 val.)