ACME vs KTU (67:57)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 13 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą

2015 sausio 13 d., Antradienis, 22:52 val., peržiūros: 1103

Sausio 13 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės tarp "Acme" (šeimininkai) ir "KTU" ekipų. Nors rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė "KTU" krepšininkai, tačiau rungtynėms įsibėgėjus "Acme" krepšininkai žaidė vis geriau ir galop palaužė "KTU" ekipą rezultatu (67 – 57)

Rungtynėms prasidėjus, kiek geriau atrodė "KTU" krepšininkai. Pirmasis kėlinukas buvo gan ramus. Krepšinis buvo nelabai chaotiškas ir atakos kiek labiau pocizinės. Svečių gretose išsiskyrė Antanas Kilas pelnęs 10 iš komandos 22 taškų. Šį kėlinuką "KTU" ekipa laimėjo rezultatu (15 – 22)

Antrasis kėlinukas prasidėjo gan apylygiai. Tačiau po kelių minučių "KTU" komandos lyderis Antanas Kilas gavo ketvirtą pražangą ir buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio. Tai turbūt ir lėmė "KTU" puolimo trugdžius. Per antrą kėlinuką svečiai pelnė vos 6 taškus, o tuo tarpu "Acme" įmetė 16. Taigi, ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (31 – 28) "Acme" komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje prasidėjo tikras chaosas. Abi komandos pradėjo labai skubėti, bei mėtyti neužtikrintus, skubotus metimus. Tiesa, toks žaidimas per daug nepaveikė nei vienos, nei kitos komandos. VIsą trečią ketvirtį rezultatas išliko apylygis. Vis dėl to, šį kėlinuką nors ir minimaliu skirtumu, tačiau laimėjo šeimininkai. Taigi, po trijų kėlinių rezultatas buvo (49 – 45) šeimininkų naudai.

Paskutinis rungtynių kėlinukas buvo kur kas palankesnis "Acme" ekipai. VIsas varžybas kovoję su varžovais taškas į tašką, šeimininkai paskutiniame ketvirtyje pagaliau pradėjo kiek atitrūkti. Su kiekviena ketvirčio minute, "Acme" pranašumas pamažu didėjo. Galutinis rungtynių rezultatas (67 – 57).

ACME: Ignas Plečkaitis – 16 tšk. (5 išpr. praž.), Julius Vizgaitis – 13 tšk., Gintaras Klumbys – 11 tšk., Audrius Kmita – 10 tšk.

KTU: Antanas Kilas – 26 tšk. (7 išpr. praž.), Vytautas Tilinskas – 11 tšk., Kęstutis Baltakys – 6 tšk. (11 atk. kam.)

"Acme" komandos treneris Audrius Kmita:

"Manau pergalę lėmė tritaškiai. Mes juos pataikėme, o priešininkai ne. Manau tai buvo pagrindinė priežąstis."

„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „KTU“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 16:55 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„Autotoja & Ekodora“ nesunkiai įveikė „Acme“ ekipą (2014 gruodžio 10 d., trečiadienis, 01:57 val.)„Celsis“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Acme“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 22:46 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus (2014 gruodžio 12 d., penktadienis, 22:00 val.)„Acme“ atsilaikė prieš „Best 4 You“ komandos spurtą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Omegą“ (2015 sausio 28 d., trečiadienis, 02:15 val.)