KAMS vs Kauno grūdai (88:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KAMS“ bokštų nesustabdę „Kauno Grūdai“ krito aštuntą kartą iš eilės

2015 vasario 18 d., Trečiadienis, 23:06 val., peržiūros: 1021

Trečiadienį (02.18) Kauno mechanikos mokykloje įvyko „Įmonių“ lygos rungtynės tarp šeimininkų „KAMS“ ir „Kauno Grūdų“. Pirmojoje rungtynių pusėje tritaškiais laikesi „Kauno Grūdai“, antrojoje rungtynių pusėje iš toli pataikė prasčiau ir pralaimėjo grupės lyderiui – 88:72 (22:23, 24:19, 21:14, 21:16).

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai išsiveržę į priekį (6:0). Svečiams pirmuosius taškus pelnė A.Makūnas, tačiau iškart po to sekė keturi iš eilės G.Mažeikos taškai (10:2). „Kauno Grūdai“ pradėjo švaistyti tritaškius ir skirtumas greitai sumažėjo iki trijų taškų (14:11). Panašus skirtumas laikėsi viso pirmojo kėlinuko metu, tačiau kėlinio pabaigoje A.Makūno ir A.Praninsko metimai leido „Kauno Grūdams“ pirmą kartą išsiveržti į priekį – 22:23.

Antrajame kėlinyje, kaip ir pirmajame svečiams sunkiai sekėsi stabdyti G.Mažeiką ir J.Pavlavičių. Visgi visi „KAMS“ mėginimai atitrūkti baigdavosi keliais „Kauno Grūdų“ tritaškiais, taip neleidžiant įsibegėti. Kėlinuko pabaigoje „KAMS“ turėjo šešių taškų persvarą (40:34), tačiau per likusį laiką skirtumas dar truputi sumažėjo ir šeimininkai pirmavo vos 4 taškais – 46:42.

Po ilgosios pertraukos „Kauno Grūdai“ ženkliai mažiau atakavo iš toli, o „KAMS“ tuo pasinaudoję laimėjo atkarpą (14:5) ir padidino skirtumą iki 13 taškų – 60:47. „Kauno Grūdai“ sumažino atsilikimą iki devynių taškų, tačiau šeimininkai iki baigiantis kėliniui spėjo įgyti dviženklį pranašumą – 67:56.

Ketvirtajame kėlinyje „KAMS“ neleido varžovams priartėti arčiau nei 10 taškų skirtumas ir išsaugoję dviženklę persvarą šventė pergalę – 88:72.

KAMS: Justinas Pavlavičius – 27 tšk. (19 atk. kam., 5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Gintautas Mažeika – 25 tšk. (14 atk. kam.), Laimonas Alionis – 19 tšk. (7 rezult. perd.), Karolis Čepukas – 10 tšk. (5 rezult. perd.)

Kauno grūdai: Andrius Praninskas – 24 tšk., Aidas Makūnas – 23 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 15 tšk. (6 rezult. perd.)

Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno Grūdai“ įrodė savo pranašumą prieš „ASU & NMA AgroVIS“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)„Baubilas“ be didesnio vargo įveikė „Kauno grūdų“ ekipą. (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:16 val.)A.Makūno vedami „Kauno Grūdai“ palaužė „KTU“ komandą (2014 lapkričio 30 d., sekmadienis, 15:23 val.)„KAMS“ iškovojo užtikrintą pergalę (2015 vasario 05 d., ketvirtadienis, 00:07 val.)„KAMS“ po atkaklios kovos palaužė „Baubilą“ ir keliauja į pusfinalį (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 00:28 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)„KAMS“ antrajame aštuntfinalio mače neleido suabejoti savo pranašumu ir perkopė „Kauno Tiltų“ laiptelį (2015 kovo 24 d., antradienis, 23:09 val.)„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 01:01 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)