Rapala vs Autotoja (74:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Visas rungtynes pirmavusi „Rapala“ ketvirtame kėlinyje išsaugojo persvarą prieš „Autotoją & Ekodorą“

2014 lapkričio 03 d., Pirmadienis, 22:34 val., peržiūros: 925

Lapkričio 3 dieną Lietuvos sporto universiteto sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Rapala" priemė svečius "Autotoją & Ekodorą". "Rapala" iki šių rungtynių buvo iškovojusi vieną pergalę ir vieną kartą buvo pralaimėjusi. "Autotoja & Ekodora" turėjo vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėjusi.

Sužaidus pirmas dvi minutes rezultatas buvo lygus (4:4). Trečią minutę spurtą pradėjo "Rapala", kurio metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (11:4). Įpusėjus šeštai minutei komandas skyrė 10 taškų (18:8), o minutės pertraukėlės paprašė "Autotoja & Ekodora", Po jos keturis taškus iš eilės pelnė M.Kvedaras (18:12). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė devyni taškai (24:15). Netrukus šeimininkų pranašumas sumažėjo iki keturių taškų (24:20). Baigiantis kėliniui M.Pažėra padidino "Rapalos" pranašumą iki šešių taškų (26:20).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos gynyboje žaidė be klaidų. Vėliau šeimininkų persvara padidėjo iki 10 taškų (30:20). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė 11 taškų (35:24). Septintą minutę spurtą pradėjo "Rapala", kurio metu šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako (43:24). Paskutines dvi minutes geriau žaidė "Autotoja & Ekodora". Svečiai gynėsi be klaidų, o patys pelnę keturis taškus sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų (43:28).

Trčiame kėlinyje pirmi taškus pelnė šeimininkai (45:28). Netrukus tritaškiu atsakė svečiai (45:31). Trečią minutę spurtą pradėjo "Rapala". Šeimininkai laimėjo trijų minučių atkarpą rezultatu 11:2 (56:33). Baigiantis pirmai kėlinio pusei minutės pertraukėlės paprašė "Autotoja & Ekodora". Po jos "Rapalos" puolimas visiškai užstrigo. Tuo pasinaudojusi "Autotoja & Ekodora" pelnė 12 taškų be atsako (56:45).

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo M.Kvedaras, o M.Pažėra į tai atsakė dvitaškiu ir taikliu tritaškiu (61:47). "Autotoja & Ekodora" pamažu artėjo prie varžovų. Baigiantis ketvirtai minutei komandas skyrė tik šeši taškai (62:56). Labiau priartėti varžovams "Rapala" neleido. Pamažu didindami persvarą šeimininkai septintą minutę pirmavo rezultatu 70:59. Devintą minutę "Autotoja & Ekodora" buvo sumažinusi persvarą iki septynių taškų (70:63), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidė ir pergalę iškovojo "Rapala" (74:65).

"Rapala" iškovojo antrą pergalę, o "Autotoja & Ekodora" pralaimėjo antrą kartą.

"Rapalos" treneris Gediminas Mickevičius: "Pirmoje rungtynių pusėje persvarą padėjo įgyti geri žaidėjai, gera gynyba. Gerai pataikėme, o įgyta persvara leido gerai jaustis visas likusias rungtynes." Paklaustas, kaip komanda kompensavo varžovų ūgio pranašumą, treneris atsakė: "Gera gynyba, stengėmės vienas kitą suprasti, padėti aikštelėje, atsitverti varžovus. Nepalikome, kad žaidėjai gintųsi vienas prieš vieną, visada padėdavome vieni kitiems. Žaidėme komandinį žaidimą." Paklaustas, kodėl varžovai prisivijo antroje rungtynių pusėje, treneris atsakė: "Leidome ir jiems pažaisti daugiau :) Tiesiog varžovai nėra tokie silpni, kad mes atitrūktume nuo jų ir laimėtume labai lengvai."

Rapala: Laurynas Kalėda – 23 tšk., Mindaugas Pažėra – 19 tšk., Raimundas Mickevičius – 9 tšk.

Autotoja & Ekodora: Mantas Kvedaras – 20 tšk., Hermenegildas Žilys – 15 tšk. (11 atk. kam.), Renatas Issak – 15 tšk.

Galingai rungtynes pradėjęs „Celsis“ nesunkiai nugalėjo „Autotoją“ (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:56 val.)„ACME“ įrodė savo pranašumą prieš „Autotoją“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 22:51 val.)Įtemptoje rungtynių pabaigoje pergalę išplėšė „Autotoja & Ekodora“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:03 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)Negausiai susirinkę „Rapalos“ krepšininkai išplėšė pergalę prieš „Ryternos“ ekipą (2015 vasario 25 d., trečiadienis, 23:16 val.)Ketvirtame kėlinyje „Sweco“ įrodė pranašumą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Rapala“ sezoną pradėjo lengva pergale prieš „Baltic logistic solution“ ekipą. (2014 spalio 20 d., pirmadienis, 23:57 val.)„Autotoja“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje palaužė negausiai susirinkusią „Celsis“ ekipą (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 22:40 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)„Autotoja“ įrodė pranašumą prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2015 vasario 06 d., penktadienis, 21:53 val.)