Callcredit vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (74:48)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Vidaus reikalų ministerijos sporto centras, Griunvaldo g. 16, Kaunas, LT-44330

„Callcredit“ antrąjį etapą pradėjo lengva pergale

2014 gruodžio 11 d., Ketvirtadienis, 22:56 val., peržiūros: 883

Ketvirtadienį, gruodžio 11 dieną įvyko įmonių lygos "Rind" rungtynės, tarp "Callcredit" (šeimininkai) ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" (svečiai). Abiems komandoms šis susitikimas buvo pirmasis antrajame etape. Nuo pirmųjų minučių iniciatyvą į savo rankas paėmę šeimininkai, iškovojo lengvą pergalę rezultatu – 74:48(22:13,21:9,17:12,14:14) ir pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynės prasidėjo kiek chaotišku žaidimu. Svečiai pirmosiomis minutėmis dažniau klydo nei rinko taškus. Tuo tarpu "Callcredit" komanda, nors pirmosiomis minutėmis taip pat sunkiai rinko taškus, greičiau sustygavo savo žaidimą ir antrojoje kėlinio, dalyje dėka puikaus puolimo pradėjo tolti nuo savo varžovų. Šeimininkų gretose pirmajame kėlinyje labiausiai išsiskyrė Arūnas Rimas, pelnęs 9 taškus. Po pirmojo kėlinuko – 22:13, "Callcredit" naudai.

Antrasis kėlinys prasidėjo šeimininkų spurtu – 12:0, ir sužaidus vos 15 minučių, komandas skyrė jau daugiau nei 20 taškų. Kėlinio pabaigoje "Kartlandas.lt &EasyIT.lt – Colemont" šiek tiek išsijudino ir sumažino varžovų persvarą iki 15 taškų, tačiau paskutinę kėlinio minutę Arūnas Rimas smeigė du tritaškius, vieną iš jų paskutinę kėlinio sekundę ir šeimininkai vėl nutolo per 20 taškų – 43:22.

Per pirmuosius du kėlinius "Calcredit" puikiai išnaudojo savo spaudimą nuo vidurio linijos, kuomet perimdavo daug kamuolių ir pelnydavo lengvus taškus greitų atakų metu. Pasimokę iš varžovų "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" po ilgosios pertraukos pabandė patys paspausti savo varžovus ir tai jiems kelis kartus puikiai pavyko. Tačiau "Callcredit" daug tokių dovanų varžovams nedovanojo ir tvirtai laikė rungtynių kontrolę savo rankose. Po 30 minučių kovos "Callcredit" užtikrintai buvo priekyje - 60:34.

Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas, nes persvarą buvo per didelė, kad ją "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" komanda sugebėtų ištirpdyti. Šeimininkų treneris leido pažaisti ir mažiau rungtyniavusiems žaidėjams. Ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo pats atkakliausias ir pasibaigė rezultatu – 14:14, o bendras rungtynių rezultatas nekėlė abejonių kas šiandien buvo stipresni, "Callcredit" iškovojo užtikrintą pergalę – 74:48.

Po rungtynių "Callcredit" komandos treneris Tomas Konovalovas sakė:

Manau jog pergalę lėmė nusiteikimas. Varžovai iki šiol buvo nematyti. Taip pat tai naujas etapas ir kiekvienos rungtynės yra labai svarbios, mes gausiai susirinkom ir gerai nusiteikėm. Ir iš principo išpildėm tą, ką ir ruošiamės išpildyti per kiekvienas rungtynes.

Callcredit: Arūnas Rimas – 20 tšk., Arūnas Muraška – 10 tšk., Martynas Dabulis – 8 tšk. (8 rezult. perd., 6 perimt. kam.)

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Tomas Bakanauskas – 15 tšk., Gintaras Sabas – 12 tšk. (5 išpr. praž.), Aleksand Marchockij – 9 tšk. (10 atk. kam.)

Paskutiniai komentarai (2 iš 2)

Anonimas2014 gruodžio 11 d., 22:39 val.
Vietoj Artiomo Marchockio rungtyniavo Aleksandr Marchockij - pataisykit
LPark2014 gruodžio 11 d., 22:36 val.
Ne tam Marchockiui statistika suvedet :D
„Calcredit“ iškovojo septintąją pergalę iš eilės. (2015 vasario 03 d., antradienis, 00:04 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Sweco“ ekipą. (2014 spalio 23 d., ketvirtadienis, 23:07 val.)„Callcredit“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno tiltus“ (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 22:55 val.)„Callcredit“ nesulaukė pasipriešinimo iš „Fimos & Elmovos“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:52 val.)„Callcredit“ gynyba sugniuždė „Jaunalietuvių sporto organizaciją“ (2015 kovo 05 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Callcredit“ komanda šventė pergalę prieš „Lietuvos dujas“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:49 val.)„Persvara“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2015 sausio 23 d., penktadienis, 01:11 val.) „Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont“ iškovojo pirmąją pergalę (2014 spalio 21 d., antradienis, 22:42 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)