Senukai vs Vėjų linija & Garliavos duona (70:64)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 00:00 val., peržiūros: 1321

Ketvirtadienio vakarą Kauno švaros sporto salėje "Senukai" "Rind" įmonių lygos, mažosios taurės J pogrupio rungtynėse, priėmė "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkus. Nuo pat susitikimo pradžios iniciatyva buvo aikštės šeimininkų pusėje, tačiau "Vėjų linija & Garliavos duona" nuolat lipo varžovams ant kulnų ir neleido atsiplėšti. Nors paskutiniame kėlinyje "Senukai" turėjo solidžią persvarą, svečiai surengė galingą spurtą ir ištirpdė atsilikimą, tačiau "Senukams" pavyko atsilaikyti ir išlikto nenugalėtiems. Ringtynės baigėsi rezultatu 70:64.

Rungtynės prasidėjo šešiais iš eilės šeimininkų taškais. "Vėjų linija & Garliavos duona" pamažu įsibėgėjo, tačiau sumažinti atsilikimą jiems pavyko tik antroje kėlinuko pusėje (15:13). Pasibaigus pirmajam ketvirčiui komandas skyrė du taškai – 18:16.

Antrajojo kėlinuko pradžia sėkmingiau klostėsi svečių ekipai, "Vėjų linija & Garliavos duona" spurtavo 2:7 ir persvrėrė rezulatatą savo naudai – 20:23. "Senukai" ilgai nesnaudė ir atsakė aštuoniais taškais, susigrąžindami lyderių poziciją (28:23). Persvarą aikštės šeimininkai išsaugojo iki kėlinuko pabaigos, po kurio pirmavo 38:32.

Trečiojo kėlinio pradžia kiek geriau klostėsi "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkams, svečiai suažino atsilikimą iki trijų taškų (43:40), o netrukus ir iki minimumo (45:44). Vis dėlto antroje ketvirčio dalyje "Senukai" kontroliavo situaciją ir baigė kėlinį "sausa" atkarpa 9:0 ir pasiekė dviženklę persvarą – 56:46.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo aikštės šeimininkų spurtu 12:3, po kurio komandas skyrė jau 19 taškų (68:49). Neišsigandę didelio daficito, "Vėjų linija & Garliavos duona" krepšininkai antroje kėlinio pusėje pakilo į šturmą ir pelnė 12 taškų iš eilės, sumažindami atsilikimą iki šešių taškų, tačiau laiko pakovoti dėl pergalės svečiams pritrūko ir susitikimas baigėsi rezultatu 70:64 "Senukų" naudai.

Senukai: Simanas Karalius – 18 tšk., Mindaugas Vitkauskas – 15 tšk. (5 išpr. praž.), Audrius Dedela – 12 tšk. (5 išpr. praž.)

Vėjų linija & Garliavos duona: Paulius Bartuška – 12 tšk., Vytautas Vaškevičius – 10 tšk. (10 atk. kam.), Benas Mockus – 10 tšk., Laurynas Varnas – 10 tšk.

Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 11 d., antradienis, 22:49 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Senukai“ lengvai įveikė „Baltic logistic solution“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:22 val.)