Kauno tiltai vs Sanitex (73:65)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 06 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Tik po atkaklios kovos „Kauno tiltai“ įveikė „Sanitex“ ekipą

2015 sausio 06 d., Antradienis, 23:27 val., peržiūros: 948

Antradienio vakarą Jachtklubo sporto salėje įvyko Įmonių lygos "RInd" pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Kauno tiltai" (šeimininkai) ir "Sanitex" ( svečiai). Nuo pirmųjų minučių žaidimo "Sanitex" lengvai įgijo dviženklį pranašumą ir laikė iniciatyvą savo rankose, tačiau antroje rungtynių pusėje "Kauno tiltai" ekipa sugebėjo atsitiesti ir po sunkios kovos palaužė varžovus. "Kauno tiltai" iškovojo nelengvą pergalę , rezultatu – 73:65.

Rungtynės prasidėjo Pauliaus Stankūno tritaškiais metimais, kur "Sanitex" komanda įgijo dviženklį pranašumą ( 2:12). Po minutės pertraukėlės "Kauno tiltai" ekipai nepavyko susitvarkyti savo žaidimo, o svečiai toliau tolo nuo varžovų ( 5:20). Likus žaisti apie dvi minutes šeimininkai sugebėjo spurtuoti 6:0 atkarpa ir apmažino skirtumą prieš kėlinuko pabaigą. Rezultatas – 11:21.

Antrąjį ketvirtį "Kauno tiltai" pradėjo "sausa" atkarpa ir sumažino skirtumą iki 5 taškų ( 16:21). Toliau "Sanitex" ekipos puolimas pradėjo strigti ir iniciatyvą į savas rankas perėmė šeimininkai , kur sugebėjo priartėti prie varžovo iki trijų taškų ( 23:26). Po taiklaus A.Kaminsko tritaškio metimo rezultatas tapo lygus (31:31). Vis dėlto, paskutinę minutę "Sanitex" pataikė du tolimus metimus ir prieš ilgąją pertrauką susigrąžino 6 taškų pranašumą - 31:37.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu ir pranašumas išaugo iki dviženklio ( 31:42). VIs dėlto, "Kauno tiltai" ekipa pademonstravo tikrą kovingumą ir kietą gynybą, kur leido laimėti atkarpą net 14:2 ir pirmą kartą šios dienos rungtynės įsiveržė į priekį ( 45:44). Kėlinuko pabaigą sėkmingiau sužaidė svečiai ir perėmė iniciatyvą į savas rankas - 47:48.

Paskutinį ketvirtį "Kauno tiltai" pradėjo "užsivedę" ir įgijo 5 taškų pranašumą ( 53:48), tačiau "Sanitex" sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą. Toliau tarp ekipų vyko kieta ir atkakli kova. Nė viena komanda neįrodė didesnio savo pranašumo. Vis dėlto, "Kauno tiltai" sėkmingiau sužaidė rungtynių pabaigą, kur įgijo saugų pranašumą ir išlaikė iki rungtynių pabaigos bei šventė nelengvą pergalę, rezultatu – 73:65.

Kauno tiltai: Evaldas Jančauskas – 15 tšk., Artūras Kaminskas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Čekanauskas – 9 tšk.

Sanitex: Paulius Vaškevičius – 19 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Paulius Stankūnas – 18 tšk., Mindaugas Krūvelis – 11 tšk.

"Kauno tiltai" tai buvo pirmoji pergalė antrame etape, o "Sanitex" ekipa patyrė trečią pralaimėjimą iš trijų galimų.

Užtikrintai žaidę „Kauno Tiltai“ įveikė „Sanitex“ komandą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 21:15 val.)„Rapala“ tik po atkaklios kovos palaužė „Kauno tiltai“ ekipą (2015 sausio 20 d., antradienis, 23:09 val.)„Rapala“ palaužė „Sanitex“ ekipą (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 22:37 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ nesunkiai įveikė „Sanitex“ ekipą. (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 18:24 val.)„Kauno Tiltai“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 00:22 val.)„Kauno tiltai“ nepasigailėjo lygos debiutantų „Fima & Elmova“ ekipos. (2014 spalio 21 d., antradienis, 23:36 val.)„Kauno tiltai“ po atkaklios kovos pasiekė revanšą prieš „Rapalą“ (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 22:52 val.) „Restauratoriai & Hausa“ šventė pergalę prieš „Sanitex“ (2015 sausio 18 d., sekmadienis, 23:46 val.)„Hidraulinės sistemos & eSporto baras“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Sanitex“ (2014 lapkričio 16 d., sekmadienis, 18:00 val.)„Ryterna“ nesunkiai nugalėjo „Sanitex“ (2015 vasario 18 d., trečiadienis, 21:10 val.)