Sporto asociacija „Persvara“ vs Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont (76:72)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 22 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Šančių vidurinė mokykla, Vokiečių g. 164, Kaunas, LT-45299

„Persvara“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus

2015 sausio 23 d., Penktadienis, 01:11 val., peržiūros: 807

Ketvirtadienį, sausio 22 dieną, Šančių vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos, antrojo etapo, H pogrupio dvikova tarp Sporto asociacijos "Persvara" (šeimininkai) ir "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" (svečiai) ekipų. Penkiese susirinkę svečiai net tris kėlinius pirmavo, tačiau ketvirtajame atrodė vangiai (galbūt prie to prisidėjo ir nuovargis) bei patyrė nesėkmę.

Pirmasis kėlinys prasidėjo gan rezultatyviu komandų žaidimu. Komandos keitėsi sėkmingomis atakomis ir "Persvaros" kolektyvas vis turėdavo mažytę persvarą, tačiau kėliniui perkopus į antrąją pusę, ekipų rezultatyvumas kiek sumažėjo ir tuo pasinaudojo svečiai, kuriems pavyko persverti rezultatą ir pirmauti po pirmojo ketvirčio – 21:22. Antrąjį kėlinį užsivedę pradėjo "Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont" ekipa, kuri spurtavo 10:0 ir privertė savo varžovus paprašyti minutės pertraukėlės. Po pertraukėlės, vaizdas aikštelėje apsivertė aukštyn kojomis ir "Persvaros" ekipa surengė savo spurtą 11:0 bei taip išlygino rezultatą. Vis tik kėlinį sėkmingiau užbaigė svečiai, kurie laimėjo atkarpėlę 7:2 ir po pirmosios rungtynių pusės turėjo penkių taškų pranašumą – 34:39.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo taikliu šeimininkų ekipos žaidėjo M. Stankevičiaus dvitaškiu, tačiau tuomet sekė svečių ekipos žaidėjų V. Bulkevičio ir J. Kulveco benefisas. Jie per šį ketvirtį pelnė visus 22 komandos taškus, 15 ir 7 atitinkamai, kuomet visa "Persvaros" ekipa įmetė 21 tašką. Nepaisant nuostabaus šių dviejų žaidėjų pasirodymo, komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas praktiškai nepakito. Po trijų kėlinukų rezultatas 55:61. Ketvirtajame kėlinyje pradėję spausti savo varžovus, šeimininkai surezgė 11:0 spurtą ir įgavo penkių taškų pranašumą. Vis tik tuomet sekė svečių sausa atkarpa 8:0 ir jie susigrąžino trijų taškų pranašumą. Likus žaisti kiek mažiau nei dviems minutėms, S.Pakalniškis prasiveržė pro varžovų gynybą ir pataikė iš po krepšio, o po to M.Stankevičius pataikė itin svarbų tritaškį ir išvedė savo komanda į priekį, tiesa tik dviejais taškais. Visgi, lemiamu momentu sėkmingai užpulti svečiai nesugebėjo, o S.Pakalniškis dviem taikliais baudų metimais įtvirtino savo ekipos pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 76:72.

Sporto asociacija „Persvara“: Mantas Stankevičius – 20 tšk. (5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Karolis Vosylius – 13 tšk. (16 atk. kam.), Saulius Pakalniškis – 12 tšk., Marius Satkevičius – 11 tšk.

Kartlandas.lt & EasyIT.lt – Colemont: Vytis Bulkevičius – 32 tšk., Juras Kulvecas – 24 tšk. (13 atk. kam.), Audrius Žilinskas – 7 tšk. (15 atk. kam.)

M.Stankevičius ("Persvara"):
"Pavyko iškovoti pergalę, nes varžovai žaidė be suolelio ir tai nevisi pagrindiniai buvo. Tai pagrindinė priežastis, o ir šiaip pats komandos žaidimas jau šiek tiek geriau atrodė, nei daugelį praeitų kartų".

Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)„Kauno Aerouostas & Lana Lecta“ po atkaklios kovos palaužė „Kartlandą.lt & Easy.lt Colemont“ (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 22:30 val.)„Callcredit“ po įtemptos kovos palaužė „Sporto asociaciją „Persvara“ ekipą (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:22 val.)Sporto Asociacija „Persvara“ netikėtai parklupdė „Callcredit“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 22:31 val.)Sporto asociacija „Persvara“ pirmą etapą baigė lengva pergale (2014 lapkričio 27 d., ketvirtadienis, 23:48 val.)Tik po atkaklios kovos „Jaunalietuvių sporto organizacija“ palaužė „Kartlandas.lt & EasyIT.lt“ (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 22:54 val.)„KAMS“ po sunkios kovos privertė pasiduoti „Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Kauno aerouostas & Lana lecta“ vos nepaleido pergalės iš rankų (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Lietuvos dujos“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Kartlandas.lt EasyIT.lt-Colemont“ (2015 sausio 15 d., ketvirtadienis, 23:42 val.)„Jaunalietuvių sporto organizacija“ po permainingos kovos nugalėjo “Kartlandas.lt & EasyIT.lt ‒ Colemont“ ekipą. (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 22:56 val.)