Restauratoriai & Hausa vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (94:52)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 16 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Vos penkiese susirinkę Sporto asociacijos „Persvara ‒ 2“ ekipos žaidėjai buvo sutriuškinti „Restauratorių & Hausos“ ekipos

2014 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 00:32 val., peržiūros: 1059

Sekmadienį, lapkričio 16 dieną, Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko "Švyturio" – Kauno krepšinio "Įmonių" lygos, "Rind" pirmenybių C pogrupio rungtynės, tarp vietos "Restauratorių & Hausos" ir svečių Sporto asociacijos "Persvara – 2" ekipų. Jau nuo pat rungtynių pradžios šeimininkai ėmė triuškinti negausiai susirinkusius varžovus, ko pasekoje iškovojo ketvirtą pergalę iš eilės ir toliau žengia be pralaimėjimų. 94:52 (29:11, 25:4, 18:21, 22:16).

Jau nuo pat pirmų susitikimo minučių žymiai geriau žaidę aikštės šeimininkai išsiveržė į priekį. Vos kelis taškus per pusę kėlinuko surinkę svečių krepšininkai ir toliau nesugebėjo sustabdyti "Restauratorių & Hausos" greito puolimo, ko pasekoje pirmasis ketvirtis baigėsi rezultatu 29:11.

Antrasis kėlinukas buvo tikras košmaras Sporto asociacijos "Persvara – 2" ekipai. Jau nuo pat kėlinuko pradžios spurtavę aikštės šeimininkai įgijo triuškinantį pranašumą, o per šį ketvirtį vos keturis taškus sukrapštę svečių komandos žaidėjai papuolė į labai gilią duobę. 54:15.

Po ilgosios pertraukos svečių ekipos puolimas žymiai pagerėjo bei pagyvėjo, ko pasekoje jiems pavyko sužaisti kelias sėkmingas atkarpas bei šiek tiek sušvelninti deficitą, tačiau jis buvo pernelyg didelis, todėl "Restauratoriai & Hausa" per didelės grėsmės nepajuto. 72:36.

Paskutinė rungtynių dalis, greičiausiai, formalumu buvo tapusi jau pirmame kėlinyje, tačiau nepaisant to abi komandos, ypač pralaimintieji, nesiruošė atsipalaiduoti ir toliau kovojo, tačiau šį vakarą ryškiai geriau atrodę aikštės šeimininkai iškovojo jau ketvirtą pergalę iš tiek pat žaistų rungtynių. 94:52.

Po rungtynių, dėl patirtos traumos pralaimėtojų ekipos trenerio asistento pareigas ėjęs Justinas Pileckas, kalbėjo: "Gaila, kad patyrėme tokią skaudžią nesėkmę. Vienas žaidėjas susirgęs, kitas traumuotas, o kodėl kiti nesusirinko, tai net neįsivaizduoju. Sunku visas rungtynes žaisti tuo pačiu penketu, kiek prisisaugoti, kad neišsibauduoti. Varžovai šiandien buvo visa galva stipresni ir tas aiškiai atsispindi rezultate".

"Restauratoriai & Hausa": Jonas Snūdaitis – 28 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Veršinskas – 20 tšk. (11 atk. kam.), Karolis Čepanonis – 13 tšk., Juris Goštautas – 10 tšk. (21 atk. kam.)

Sporto asociacija "Persvara – 2": Jonas Marciulevičius – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Ovidijus Ašmena – 12 tšk., Gintas Brazaitis – 12 tšk.

Permainingoje kovoje Sporto asociacijos „Persvara-2“ ekipa nugalėjo „Celsis“ (2014 spalio 29 d., trečiadienis, 01:34 val.)„Rapala“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Restauratorių & Hausos“ pranašumą (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 22:57 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)„KAMS“ be didesnio vargo susitvarkė su „Sporto asociacija „Persvara“ – 2“ (2014 lapkričio 26 d., trečiadienis, 23:54 val.)Antroje rungtynių pusėje įsibėgėję „Chemcentro“ krepšininkai nugalėjo „Restauratorius & Hausą“ (2015 kovo 16 d., pirmadienis, 07:25 val.)Paskutinėse sezono rungtynėse Sporto asociacija "Persvara-2" neturėjo vargo prieš "Best 4 you" (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 20:57 val.)Sporto asociacija „Persvara“ po atkaklios kovos įsirašė antrąją pergalę (2014 lapkričio 12 d., trečiadienis, 00:56 val.)Lemiamose rungtynėse dėl patekimo į ketvirtfinalį pranašesni buvo „Restauratoriai & Hausa“ ekipa. (2015 kovo 23 d., pirmadienis, 00:11 val.)„Best 4 you“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 20:22 val.)Ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis leido „Restauratoriams & Hausa“ įveikti „LSMU VA & Statybų Viziją“ (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:32 val.)