Omega vs KTU (69:51)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 18:00 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ nesunkiai įveikė „KTU“ krepšininkus

2014 gruodžio 12 d., Penktadienis, 22:00 val., peržiūros: 1293

Gruodžio 12 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos salėje įvyko įmonių lygos, reguliariosios antro etapo rungtynės tarp "Omega" (šeimininkai) ir "KTU" ekipų. Pirmame kėlinyje žymiai geriau atrodė šeimininkai, kurie pirmavo 22:07. Antrame ketvirtyje "Omega" išsaugojo savo pranašumą ir dar jį padidino – 36:18. Trečiame kėlinyje "KTU" krepšininkams artėti nepavyko, o šeimininkai ramiai laikė saugų pranašumą savo rankose – 54:36. Paskutinis kėlinukas buvo tik formalumas ir "Omega" šventė pergalę rezultatu 69:51.

Geriau rungtynes pradėjo šeimininkai, kurie pirmavo 8:2, tačiau netrukus "KTU" krepšininkams pavyko sumažinti atsilikimą per pusę (10:7). Likusią kėlinio dalį šeimininkų ekipa laimėjo sausai 12:0 ir po pirmų dešimties minučių pirmavo 22:7.

Antrojo kėlinuko pradžioje komandos žaidė apylygiai ir skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė (27:11). Šeimininkai tada spurtavo 7:0 ir pirmavo jau saugia 23 taškų persvara (34:11). Svečiai likusią kėlinio dalį laimėjo 7:2 ir po pirmosios rungtynių pusės atsilikinėjo 18:36.

Trečiame kėlinuke komandos žaidė rezultatyviai ir gana apylygiai. Pirmąją kėlinuko dalį "Omega' sugebėjo susigrąžinti turėtą 23 taškų persvarą (50:27). Per likusią kėlinuko dalį "KTU" krepšininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą. Po trečiojo ketvirčio 54:36 pirmavo "Omega".

Paskutiniame ketvirtyje šeimininkai žaidė atsipalaidavę ir jų turėta persvara buvo aptirpusi iki 13 taškų (62:49), tačiau iki rungtynių pabaigos "Omega" laimėjo atkarpą 7:2 ir laimėjo rungtynes galutiniu rezultatu 69:51.

Po rungtynių nugalėtojų treneris R. Urkis sakė: "Tobulėti mums yra dar daug kur, ypač gynyboje, taip pat reikėtų tobulinti individualų žaidėjų meistriškumą"

Omega: Tadas Vaitkevičius – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Povilas Liesis – 17 tšk. (12 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 17 tšk.

KTU: Gražvydas Visockas – 15 tšk., Rytis Krušinskas – 15 tšk. (11 atk. kam.), Tomas Kučiukas – 10 tšk.

„Celsis“ nesunkiai įveikė „Omegos“ ekipą. (2015 vasario 20 d., penktadienis, 22:34 val.)„Autotoja“ užtikrintai įveikė „KTU“ ekipą (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 16:28 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„ASU & NMA AgroVIS“ užtikrintai įveikė „KTU“ (2014 lapkričio 22 d., šeštadienis, 20:20 val.)„Omega“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Autotojos“ (2014 gruodžio 20 d., šeštadienis, 01:05 val.)„ACME“ palaužė „KTU“ ekipą (2015 sausio 13 d., antradienis, 22:52 val.)„Autotojos“ tritaškiai pribaigė „KTU“ (2015 vasario 27 d., penktadienis, 21:13 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ nugalėjo „Celsis“ ekipą (2015 balandžio 03 d., penktadienis, 23:41 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)