KTU vs Lietuvos geležinkeliai (56:50)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 13:15 val. @ Kauno technologijos universiteto statybos ir architektūros fakultetas, Studentų g. 48, Kaunas, LT-51367

Tragiškai paskutinį kėlinį sužaidę „Lietuvos geležinkeliai“ suklupo pireš „KTU“

2015 sausio 25 d., Sekmadienis, 17:17 val., peržiūros: 889

Sekmadienėį (01.25), KTU Statybos ir Architektūros fakulteto sporot salėje įvyko "Įmonių" lygos, "Mažosios" taurės runtynės, kuriose susitiko "KTU" (šeimininkai) ir "Lietuvos geležinkeliai" (svečiai). Po tragiškai sužaisto ketvirtojo kėlinuko "Lietuvos eležinkeliai" prarado persvarą ir pralaimėjo varžovams – 56:50 (6:18, 26:15, 12:15, 12:2).

Rungtynes žymiai geriau pradėjo svečiai, kurie išsiveržė į priekį (2:9). "KTU" žaiėjams sunkiai sekėsi įsilieti į žaidimą, ir "Lietuvos geležinkeliai" tik dar labiau padidino pranašumą (6:18). Antrajame kėlinyje pasipylė taiklūs tolimi "KTU" ekipos tritaškiai ir skirtumas nebedidėjo. Dėka T.Žvirblio ir A.Vaičiulio veiksmų, "Lietuvos eležinkeliai" kėlinuko pradžioje dar neleido varžovams lengvai priartėti, tačiau po R.Krušinsko benefiso, "KTU" pavyko išlyinti rezultatą (30:30). Taiklus K.Baltakio metimas leido šeimininkams pirmą kartą įšsiveržti į priekį, tačiau taiklus T.Žvirblio tritaškis po viejų kėlinukų sugrąžino svečiams minimalų pranašumą – 32:33.

Po ilgosios pertraukos "KTU" startavo užtikrinčiau (38:33), tačiau A.Vaičiulio pastangomis "Lietuvos geležinkeliai" susirąžino pranašumą (38:41). V.Pliaua atsakė dvitaškiu, tačiau vėliau sekė septyni iš eilės geležinkeliečių taškai ir svečiai susikrovė aštuonių taškų pranašumą (40:48). Visgi kėlinį solidžiau užbaigė "KTU" (44:48).

Ketvirtasis kėlinys virto tikra traedija "Lietuvos eležinkelių" krepšininkams. Pelnę vos du taškus , svečiai nesugebėjo nieko padaryti "KTU" krepšininkų ynybai ir pralaimėję lemiamą kėlinį (12:2), kartu pralaimėjo ir rungtynes – 56:50.

KTU: Vytautas Pliauga – 15 tšk., Rytis Krušinskas – 13 tšk., Kęstutis Baltakys – 11 tšk.

Lietuvos geležinkeliai: Aurelijus Vaičiulis – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Tomas Žvirblis – 10 tšk., Dalius Grušauskas – 8 tšk.

Tris kėlinius pirmavę „Lietuvos geležinkeliai“ ketvirtame turėjo pripažinti „ACME“ pranašumą (2015 vasario 17 d., antradienis, 22:26 val.)„Omega“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Lietuvos geležinkeliai“ ekipą (2015 sausio 17 d., šeštadienis, 00:46 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Lietuvos geležinkeliai“ palaužė „Chemcentras“ (2014 lapkričio 28 d., penktadienis, 22:02 val.)„Lietuvos Geležinkeliai“ palaužė „Celsį“ (2015 vasario 10 d., antradienis, 23:36 val.)„Omega“ nesunkiai įveikė penkiese žaidusius „Lietuvos geležinkelius“ (2015 kovo 06 d., penktadienis, 22:40 val.)„Lietuvos geležinkeliai“ paskutiniajame ketvirtyje įveikė „Celsį“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 23:23 val.)„KTU“ tik po pratęsimo įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą. (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 15:53 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„Callcredit“ užtikrintai įveikė „Lietuvos Geležinkelius“ (2014 spalio 30 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„Acme“ neatsilaikė prieš „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 00:29 val.)