LESTO vs Agava ASS & E+H (56:101)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 11 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Agava ASS & E+H“ komanda sutriuškino varžovus.

2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 00:10 val., peržiūros: 1082

Šių metų sausio 11 dieną, J. Dobkevičiaus vidurinėje mokykloje, susitiko Įmonių lygos, mažosios taurės komandos: "LESTO" (šeimininkai) ir „Agava ASS & E+H“ (svečiai). Visas rungtynes pirmavę ir įrodę ženklų pranašumą, „Agava ASS & E+H“ komanda nepasigailėjo varžovų ir sutriuškino juos 45 taškų skirtumu. 101:56.

Varžybos prasidėjo svečių komandos spurtu ir neperkandama gynyba, kurios dėka sužaidus kiek mažiau nei pusę kėlinio „Agava ASS & E+H“ komanda pirmavo rezultatu 15:0. Likusi kėlinio dalis, "LESTO" komandos atžvilgiu buvo kur kas rezultatyvesnė ir pelnyti 16 taškų, kurių neužteko prisivyti varžovų ar bent sumažinti skirtumą. Po pirmojo kėlinio 32:16 pirmavo „Agava ASS & E+H“ komanda.

Antrasis ketvirtis prasidėjo „Agava ASS & E+H“ komandos tritaškiu, tačiau po jo sekė varžovų atsakas. Iš eilės pelnyti 9 šeimininkų taškai neleido varžovams įsisiautėti ir dar labiau atitolti. Likusę kėlinio dalį komandos keitėsi taikliais metimais ir sužaidus du kėlinius rezultatu 54:42 pirmavo svečiai.

Po ilgosios pertraukos, kaip ir pirmajame kėlinyje, iniciatyva priklausė „Agava ASS & E+H“ komandos naudai. Sužaidus 7 trečio kėlinio minutes skirtumas iššoko iki 23 taškų ir pasibaigus kėliniui rezultatu 76:54 pirmavo „Agava ASS & E+H“ komanda.

Paskutinį ketvirtį, išsibaudavę ir likę 4'iese žaisti "LESTO"komanda, įstrigo „Agava ASS & E+H“ ekipos geležinėje ginyboje ir per kėlinį sugebėjo pelnyti viso labo 2 taškus . Rungtynės pasibaigė „Agava ASS & E+H“ komandos triuškinančiu 45 taškų skirtumu 101:56

LESTO: Martynas Gailiūnas – 30 tšk. (8 išpr. praž.), Linas Gasiūnas – 10 tšk. (11 atk. kam.), Remigijus Petrikėnas – 7 tšk.

Agava ASS & E+H: Almantas Sutkus – 29 tšk., Giedrius Prabulis – 27 tšk., Antanas Ramanavičius – 17 tšk. (14 atk. kam.)

Po varžybų „Agava ASS & E+H“ komandos treneris Audrius Šalaševičius kalbėjo: Varžovai susirinko penkiese, išsibaudavo. Varžybos buvo lyg treniruočių pobūdžio. Tokios ir varžybos, mes atsipalaidavę, nesusikaupę pradėjom rungtynes, antroj pusėj pagerinom gynybą ir varžovai sustojo.

„Agava ASS & E+H“ iškovojo pirmą pergalę (2014 lapkričio 05 d., trečiadienis, 22:50 val.)„Agava ASS & E+H“ nisileido „Senukams“ (2015 sausio 09 d., penktadienis, 02:11 val.)„Agava ASS & E+H“ ekipa pasinaudojo varžovų klaidomis ir žengė į ketvirtfinalį (2015 kovo 25 d., trečiadienis, 00:20 val.)„Agava ASS & E+H” po permainingos kovos išlygino ketvirtfinalio serijos rezultatą (2015 balandžio 09 d., ketvirtadienis, 22:20 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Agava ASS & E+H“ be didesnio vargo susidorojo su „Fima & Elmova“ (2015 vasario 09 d., pirmadienis, 23:45 val.)„Agava ASS & E+H“ antrame etape ir toliau išlieka nepralaimėjusi (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 22:30 val.)„KAMS“ jau pirmoje rungtynių dalyje susitvarkė su savo varžovais. (2014 lapkričio 13 d., ketvirtadienis, 00:47 val.)Visas varžybas pirmavusi ,,Agava ASS & E+H” komanda įveikė savo varžovus ,,KMT” užtikrinamu rezultatu. (2015 sausio 23 d., penktadienis, 23:58 val.)„Agava ASS & E+H“ pasiekė nelengvą pergalę (2015 sausio 05 d., pirmadienis, 23:19 val.)