Kauno grūdai vs Vėjų linija & Garliavos duona (92:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 20:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes spaudę „Kauno grūdai“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“

2014 lapkričio 11 d., Antradienis, 22:49 val., peržiūros: 1433

Antradienį, lapkričio 11 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" pirmenybių rungtynės, kuriose susitko "Kauno grūdai" (šeimininkai) ir "Vėjų linija & Garliavos duona" (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių šeimininkai perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas. "Vėjų linija & Garliavos duona" buvo pavykę sukurti intriga, tačiau "Kauno grūdai" užtikrintai sužaidė trečią ketvirtį ir iškovojo įtikinamą pergalę, rezultatu – 92:71.

Rungtynėms prasidėjus po greitų atakų šeimininkai įgijo keturių taškų pranašumą ( 12:8). "Vėjų linija & Garliavos duona" pavyko išlyginti rezultatą, tačiau "Kauno grūdai" toliau nestabdė apsukų ir kėlinuko pabaigą laimėjo atkarpa 10:2 ir igijo 11 taškų pranašumą. Rezultatas – 25:14.

Aantram ketvirčiui prasidėjus "Vėjų linija & Garliavos duona" pavyko įveikti spaudimą ir skirtumą sumažino iki šešių taškų, o dar po keletos minučiu ir iki 2 taškų ( 38:36). Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. LIkus žaisti tris sekundes T.Barštys įsmeigė tritaškį metimą, kur tai leido šeimininkams prieš ilgąją pertrauką įgyti minimalų pranašumą. Rezultatas – 43:42.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus "Vėjų linija & Garliavos duona" ekipa užduso "Kauno grūdų" gynybos gniaužtuose ir įpusėjus kėlinukui turėjo dviženklį pranašumą ( 59:49). Po minutėlės pertraukėlės svečių žaidimas nepagerėjo, o šeimininkai toliau didino pranašumą ( 69:54).Likus žaisti dvi minutes svečiai sugebėdavo šeimininkų prasiveržimus stabdyti tik asmeninimės pražangomis, o tuo pasinaudoję "Kauno grūdai" realizavo baudos metimus ir padidino atotrūkį iki 19 taškų. Rezultatas – 77:58.

Paskutinį ketvirtį šeimininkai pradėjo tolimais metimais ( 86:63). Įpusėjus kėlinukui "Vėjų linija & Garliavos duona" pavyko atgyvinti puolimą, tačiau neilgam. Likusias keletą minučių užtikrintai sužaidė šeimininkai, kur atstatė savo pranašumą bei iškovojo pergalę, rezultatu – 92:71.

Po laimėtų rungtynių "Kauno grūdų" ekipos treneris, R.Michalkevičius, teigė:" Smagios rungtynės. Šiandien visi pasižaidemė. Galėjome pažaisti greitesnį krepšinį, nes turėjo rezervą ant suolo."

Kauno grūdai: Tautvydas Barštys – 30 tšk., Rytis Vainikevičius – 15 tšk., Aidas Makūnas – 14 tšk. (7 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Mindaugas Balsys – 14 tšk.

Vėjų linija & Garliavos duona: Andrius Raila – 24 tšk. (11 atk. kam.), Vytautas Vaškevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Remigijus Rapalas – 6 tšk.

Klaidos pražudė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2014 lapkričio 24 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Lesto“ neturėjo šansų prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2015 kovo 02 d., pirmadienis, 21:02 val.)„Agava ASS & E+H“ nesunkiai įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 15 d., pirmadienis, 21:20 val.)„Senukai“ be didesnio vargo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą. (2015 vasario 23 d., pirmadienis, 21:59 val.)„Senukai“ po atkaklios kovos palaužė „Vėjų liniją & Garliavos Duoną“ (2015 sausio 23 d., penktadienis, 00:00 val.)„KMT“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2014 gruodžio 22 d., pirmadienis, 21:49 val.)„LSMU VA & Statybų vizija“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2014 spalio 28 d., antradienis, 00:20 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Kauno Grūdai“ įrodė savo pranašumą prieš „ASU & NMA AgroVIS“ (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 00:30 val.)„Lietuvos Dujos“ išplėšė pergalę iš „Vėjų linijos ‒ Garliavos Duonos“ rankų (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 21:48 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Vėjų linija & Garliavos duona“ sutriuškino „Fima & Elmova“ (2015 vasario 02 d., pirmadienis, 22:22 val.)