Kauno grūdai vs Kautra & Mesoderma – DB (68:111)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 sausio 12 d., Pirmadienis, 21:10 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Kautra & Mesoderma“ – DB“ nušlavė „Kauno Grūdus“

2015 sausio 13 d., Antradienis, 01:01 val., peržiūros: 1028

Sausio 12 dieną, Kauno energijos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos "Rind" rungtynės. savo jėgas išbandė "Kauno Grūdai" (šeimininkai) ir "Kautra & Mesoderma – DB". Jau nuo pirmųjų rungtynių minučių svečiai parodė, jog šiose rungtynėse jie yra favoritai. Nesustabdomai puldami, kiekvieno kėlinuko metu jie vis didino turimą persvarą ir galutinis rezultatas buvo (68 – 111) svečių komandos naudai.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo taip, kad jau po pirmojo svečių spurto (0-14) jau buvo daugmaž aišku, kas iš šios salės išeis kaip nugalėtojas. Toliau nesustabdomai puldami, svečiai per pirmą kėlinuką suvertė net 39 taškus. Kėlinukui pasibaigus rezultatas buvo (16 – 39)

Antrasis kėlinukas nieko naujo neparodė. Nors svečių puolimas kiek aprimo, tačiau gynyba – ne. Per pirmą kėlinuką šeimininkams leidę įmesti 16 taškų, antrame leido vos 14. "Kautros & Mesodermos – DB" gretose išsiskyrė Robertas Turskis, per antrą kėlinuką įmetęs 11 iš komandos 20 taškų. Taigi, svečiams laimėjus šį kėlinuką rezultatu (14-20), ilgosios pertraukos metu, rezultatas buvo (30 – 59) svečių naudai.

Paprastai, kai komandas skiria didelis taškų skirtumas, komandos atsipalaiduoja ir pradeda "užmušinėti laiką" ketvirtajame kėlinyje. Tačiau šįkart to neprireikė. Jau po ilgosios pertraukos tiek šeimininkai, tiek svečiai supratę jog nugalėtojas jau aiškus pradėjo tiesiog žaisti taip, kad nebūtų liūdna. Greiti tritaškiai iš šeimininkų pusės ir gražūs dėjimai iš svečių pusės parodė, jog visiems čia jau viskas aišku. Taigi, Abi komandos tiesiog pabaigė žaisti likusias 20 minučių taip, kaip norėjo ir galutinis rungtynių rezultatas buvo (68 – 111) svečių komandos naudai.

Kauno grūdai: Aidas Makūnas – 34 tšk. (6 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Domantas Sprindys – 27 tšk., Andrius Praninskas – 3 tšk.

Kautra & Mesoderma – DB: Paulius Grėbliūnas – 25 tšk. (18 atk. kam., 6 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Tomas Petrošius – 21 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Jonas Grigaras – 16 tšk. (7 rezult. perd.), Mantas Karauskas – 14 tšk. (14 atk. kam.), Robertas Turskis – 14 tšk., Audrius Labanauskas – 11 tšk. (8 rezult. perd.)

„Kautra & Mesoderma“ komandos žaidėjas Tadas Vaitkūnas:

"Na varžovai nepilnos sudėties buvo, tik vienas iš lyderių. Varžovai matyt netikėjo savo pergale. tiek jie, tiek mes atsipalaidavę žaidėm"

„Kautra & Mesoderma – DB“ nesunkiai įveikė „KAMS“ (2014 gruodžio 17 d., trečiadienis, 23:26 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ sutriuškino „Vilmistos“ ekipą (2015 sausio 08 d., ketvirtadienis, 00:11 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ lengvai nugalėjo „Baltic Logistic Solutions“ (2014 lapkričio 25 d., antradienis, 23:18 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Chemcentrą“ (2015 sausio 20 d., antradienis, 01:02 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ įveikė „Senukus“ ir džiaugėsi antra pergale (2014 lapkričio 20 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)„Chemcentras“ įveikė „Kauno grūdus“ (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 23:53 val.)„Kautra & Mesoderma – DB“ išlygino aštuntfinalio serijos rezultatą (2015 kovo 27 d., penktadienis, 19:57 val.)„DNC Eoltas & ISL Santermita“ po permainingos kovos palaužė „Kauno grūdus“ (2015 sausio 06 d., antradienis, 00:10 val.)„Kautra & Mesodama ‒ DB“ tvirtu mostu paguldė ant menčių „DNC Eoltą & ISL Santermitą“ (2015 sausio 26 d., pirmadienis, 22:49 val.)„Baubilas“ pasinaudojo kiekybiniu pranašumu ir palaužė „Kauno Grūdus“ (2015 vasario 03 d., antradienis, 23:54 val.)