IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Sporto asociacija „Persvara“ – 2 (63:59)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių

2015 vasario 22 d., Sekmadienis, 21:19 val., peržiūros: 1195

Vasario 22 dieną įvyko Įmonių lygos rungtynės, kuriose susitiko „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ir svečiai „Sporto asociacija „Persvara“ – 2. Favoritais laikyti šeimininkai jau po pirmojo kėlinio beveik panaikino intrigą pirmaudami rezultatu 27:19. Antrąjį kėlinį minimaliu rezultatu laimėjo svečiai. (41:34). Trečiajame kėlinyje lyderių vedina svečių ekipa persvėrė rezultatą ir prieš lemiamą ketvirtį jau pirmavo minimaliu rezultatu. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nenorėjo nervingos kovos ir per pirmas kėlinio minutes susikrovė 7 taškų pranašumą, skirtumas laikėsi iki pat rungtynių pabaigos, tačiau intriga nedingo, visgi taikliais baudos metimais šeimininkai itvirtino pergalę rezultatu 63:59.

Pirmajame kėlinyje gausiai susirinkę šeimininkai žaidė labai intensyviai, bei greitai, tad šis kėlinys tapo gana rezultatyvus, po penkių minučių komandas jau skyrė 9 taškai. Po dviejų taiklių tritaškių svečiai sumažino atsilikimą, visgi per kėlinį pramesti 4 baudos metimai neleido dar labiau priartėti ir komandai teko tenkintis 8 taškų deficitu. (27:19)

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sukūrė 0:6 spurtą, kurio iniciatorius buvo G.Brazaitis per šį kėlinį pelnęs 11 taškų. „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ komandą vėl išgelbėjo du taiklūs tritaškiai, kurie po antrojo kėlinio užtikrino gana saugią persvarą. (41:34).

Trečiajame kėlinyje svečiai vėl sukurė rezultatyvią atkarpą 0:6 ir jau įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus 46:46. Besibaigiant kėliniui dar pergalių neturinti „Sporto asociacija „Persvara“ – 2 komanda įsiveržė į priekį ir prieš ketvirtą ketvirtį turėjo vieno taško persvara. (52:53)

Lemiamą kėlinį šeimininkai pradėjo pelnydami 9 taškus be atsako taip įgydami 8 taškų pranašumą. „Sporto asociacija „Persvara“ – 2 pelnė 3 taškus ir intriga pasiekė aukščiausią tašką, tačiau dar arčiau priartėti nepavyko, beveik ištiksėjus laikui svečiai turėjo imtis pražangų taktikos,o 3 iš 4 baudos metimų pataikę šeimininkai išsaugojo pergalę savo rankose rezultatu 63:59

Po rungtynių „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ treneris M.Kadakauskas sakė: Tikėjomės lengvesnės kovos, varžovai puikiai kovojo, tiek dėl atšokusių kamuolių tiek gynyboje. Džiaugiamės kad per paskutinį kėlinį neatsipalaidavome ir susikaupę išplėšėmę šią svarbią pergalę.

„Sporto asociacija „Persvara“ – 2 treneris J.Pileckas sakė: Trūko žaidėjų, varžovai turėjo daugiau keitimų. Antrojoje dalyje pakeitus gynybos sistema viskas susitvarkė, gaila paskutinėmis minutėmis sėkmė nusisuko.

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 19 tšk., Tautvydas Buzas – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Rytis Gasparavičius – 11 tšk.

Sporto asociacija „Persvara“ – 2: Gintas Brazaitis – 18 tšk. (14 atk. kam., 6 išpr. praž.), Jonas Marciulevičius – 14 tšk. (5 išpr. praž.), Vilius Narbutas – 8 tšk.

„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko „Fima & Elmova“ be pergalių (2014 lapkričio 17 d., pirmadienis, 01:05 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „Lietuvos geležinkelius“ (2014 gruodžio 01 d., pirmadienis, 14:54 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ prikėlė intrigą, bet pergale džiaugėsi „Best 4 You“ (2014 gruodžio 21 d., sekmadienis, 21:26 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„IT-Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ ketvirtfinalio starte skėlė antausį „Vieningam Kaunui“ (2015 kovo 29 d., sekmadienis, 21:48 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ lemiamose rungtynėse dėl ketvirtfinalio įveikė „ACME“ (2015 kovo 24 d., antradienis, 22:26 val.)"IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" antroje rungtynių pusėje palaužė savo varžovus (2015 kovo 08 d., sekmadienis, 22:00 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)„IT ‒ Taškas.lt Kompiuteriai & Festo“ nesunkiai susitvarkė su Sporto Asociacijos „Persvaros ‒ 2“ penketuku (2014 gruodžio 14 d., sekmadienis, 23:35 val.)