Omega vs Vieningas Kaunas (66:71)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Permainingose rungtynėse „Vieningas Kaunas“ išvargo pergalę prieš „Omega“

2014 lapkričio 07 d., Penktadienis, 23:14 val., peržiūros: 1481

Penktadienį, lapkričio 7 dieną, Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Rind" reguliariojo sezono rungtynės tarp šeimininkų "Omega" ir svečių "Vieningas Kaunas". Pirmojo kėlinio pradžioje iniciatyvą į savo rankas ėmė "Omega" ir atrodė,kad šiose rungtynėse viskas išsispręs jau pirmoje rungtynių pusėje, tačiau "Vieningas Kaunas" turėjo kitų planų. Stiprus antrasis kėlinys leido svečiams įgyti solidžią persvarą, kurią jie ir išlaikė visų rungtynių metu. Šios rungtynės baigėsi "Vieningas Kaunas" naudai 71:66.

Nuo pat pirmų rungtynių minučių šeimininkai lengvai rinko taškus, bei greit išsiveržė į priekį. Įpusėjus pirmajam kėliniui, šeimininkai turėjo susikrovę, dvidešimties taškų persvarą, tačiau svečiai nebuvo linkę pasiduoti bei sužaidę atkarpą 10-0, sumažino deficitą iki keturių taškų. Visgi kėlinį "Omega" užbaigė kėlinį dviem baudų metimais ir po jų, rezultatas tapo 22-16 šeimininkų naudai.

Antrajame ketvirtyje rungtynės klostėsi visiškai kitokia linkme nei pirmajame. Deividas Rinkūnas, pelnęs 8 taškus iš eilės inicjiavo savo komandos spurtą 20-0. Šeimininkams antrajame kėlinyje prireikė daugiau nei 5 minučių, kad sugebėtų pelnyti pirmuosius taškus. Vis dėlto viskas klostėsi "Vieningas Kaunas" naudai ir jie rungtynių ketvirtį laimėjo 27-10.

Trečiasis rungtynių kėlinys klostėsi apylygiai, tai viena, tai kita komandos surengdavo kelias sėkmingas atakas iš eilės. Visgi, šiame ketvirtyje menką pranašumą sugebėjo pelnyti svečiai rezultatu 20-18.

Vis dėlto, "Omega" nebuvo linkusi pasiduoti ir ketvirtojo kėlinio pradžioje surengė "sausą" atkarpą 10-0 ir taip prisivijo varžovus iki keturių taškų. Visą paskutinį kėlinį lipę ant kulnų šeimininkai taip ir nesugebėjo persverti rezultato savo naudai. Komandinio žaidimo ir susikaupimo dėka, svečiai sugebėjo iškovoti sunkią, tačiau svarbią pirmąją pergalę rezultatu 71-66.

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ iškovojo pergalę prieš „Vieningą Kauną“ (2015 kovo 18 d., trečiadienis, 23:23 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)Permainingoje kovoje „DNC Eoltas & ISL Santermita“ nugalėjo „Omega“ ekipą (2014 lapkričio 21 d., penktadienis, 20:21 val.)Visas rungtynes pirmavę ,,Vieningo Kauno“ komanda iškovojo penktąją pergalę iš eilės.(73:89) (2015 sausio 25 d., sekmadienis, 23:21 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)„Vieningas Kaunas“ sutriuškino „Best 4 you“ (2015 sausio 11 d., sekmadienis, 20:39 val.)„Vieningas Kaunas“ neturėjo daug vargo su Sporto Asociacija „Persvara ‒ 2“ (2014 gruodžio 19 d., penktadienis, 22:26 val.)„Vieningas Kaunas“ pasiekė labai lengvą pergalę (2015 vasario 01 d., sekmadienis, 20:03 val.)Sunki „Vieningo Kauno“ pergalė (2015 kovo 15 d., sekmadienis, 20:47 val.)Finalas be intrigos ‒ lengvas „Vieningo Kauno“ triumfas (2015 gegužės 02 d., šeštadienis, 19:38 val.)