IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo vs Dentist team (63:68)Įmonių lyga, „Rind“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Dentist team“ ketvirtame kėlinyje įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“

2015 vasario 01 d., Sekmadienis, 20:58 val., peržiūros: 1089

Vasario 1 dieną "Kauno technikos kolegijos" sporto salėje įvyko "Įmonių" lygos "Rind" pirmenybių Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" priemė svečius "Dentist team". "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" buvo iškovoję keturias pergales ir aštuonis kartus buvo pralaimėję. "Dentist team" savo sąskaitoje turėjo keturias pergales ir septynis pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes "Dentist team" buvo priekyje 0:3. Netrukus pirmus taškus pelnė "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" (2:3). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė svečiai (2:10). Sužaidus septynias minutes svečiai buvo priekyje (8:14). Aštuntą minutę spurtą pradėjo "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo". Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (18:14). Kėlinio pabaigoje "Dentist team" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (18:16).

Sužaidus pirmas dvi antro kėlinio minutes "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" pirmavo rezultatu 20:16. Įpusėjus kėliniui komandas vis dar skyrė keturi taškai (23:19). Šeštą minutę "Dentist team" pasivijo varžovus (23:23). Sekančią dviejų minučių atkarpą rezultatu 4:0 laimėjo šeimininkai (27:23). Devintą minutę spurtą pradėjo "Dentist team", kurie pelnė šešis taškus be atsako (27:29). Kėlinio pabaigoje "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" pasivijo varžovus (29:29).

Trečio ketvirčio pirmas dvi minutes be klaidų gynėsi šeimininkai, o keturi pelnyti taškai sugrąžino jiems persvarą (33:29). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė vienas taškas (34:33). Penktą minutę spurtą pradėjo "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo", kurio metu šeimininkai pelnė septynis taškus be atsako (41:33). Šeštą minutę "Dentist team" priartėjo prie varžovų (41:38). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (47:42). Per likusį laiką komandos žaidė apylygiai. Baigiantis kėlinio laikui taiklus M. Kadakauskio tritaškis padidino šeimininkų persvarą iki šešių taškų (53:47).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui du taškus pelnė "Dentist team" (53:49). "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" į tai atsakė penkiais be atsako pelnytais taškais (58:49). "Dentist team" pamažu vijosi varžovus. Po taiklių I. Aksomaičio metimų šeštą minutę "Dentist team" sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (59:57). Sužaidus šešias minutes komandas skyrė keturi taškai (61:57). Patikimos svečių gynybos ir gero puolimo dėka jiems pavyko pelnyti 10 taškų be atsako (61:67). Per paskutinę minutę su puse "Dentist team" persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 63:68.

"Dentist team" iškovojo penktą pergalę, o "IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo" pralaimėjo devintą kartą.

"Dentist team" komandos treneris Raimondas Krasnickas: "Praeitas rungtynes prieš šiandienos varžovų komandą buvome laimėję 50 taškų skirtumu, tai šiandien tikėjomės lengvos kovos, bet ačiū vyrams, kad gale rungtynių susikaupė ir iškovojo tokią pergalę." Paklaustas, ką darė geriau ketvirtame kėlinyje kai pavyko įgyti persvarą, treneris atsakė: "Visas rungtynes nieko gero nedarėme. Ketvirtame kėlinyje truputi metimų pakrito, kelis kartus apsigynėme ir perlaužėme žaidimą." Paklaustas, kokie pranašumai buvo prieš varžovus, treneris atsakė: "Mūsų priekinė linija gal buvo aukštesnė, bet mes to nelabai išnaudojome. Iš po krepšio daug metimų prametėme, kuriuos turėjome tikrai sumesti."

IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo: Egidijus Kumža – 23 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tautvydas Buzas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Martynas Kadakauskis – 8 tšk.

Dentist team: Ignas Aksomaitis – 15 tšk., Vaidotas Stalerūnas – 14 tšk., Arūnas Žotkevičius – 14 tšk., Darius Jegorovas – 10 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

Anonimas2015 vasario 01 d., 21:49 val.
Taikumo, ramybės ir draugiškumo įsikūnijimas Arūnas Žotkevičius gavo techninę pražangą???! :O Pasaulio pabaiga
„Kauno Švara“ nesunkiai įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ ekipą (2015 kovo 04 d., trečiadienis, 05:10 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 01 d., sekmadienis, 20:49 val.)Trečiose ketvirtfinalio rungtynėse „Vieningas Kaunas“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 balandžio 12 d., sekmadienis, 21:01 val.)Po permainingos kovos „Kauno Švara“ įveikė „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ (2015 sausio 21 d., trečiadienis, 00:21 val.)Aštunfinalį „ACME“pradėjo sunkia pergale prieš „IT-Taškas.lt kompiuterius & Festo“ (2015 kovo 17 d., antradienis, 22:16 val.)Dramatiškoje rungtynių pabaigoje „IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ palaužė „ACME“ (2015 kovo 22 d., sekmadienis, 21:00 val.)„Dentist team“ neturėjo vilčių prieš „Kauno švarą“ (2014 gruodžio 09 d., antradienis, 22:29 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ paliko oponentus be pergalių (2015 vasario 22 d., sekmadienis, 21:19 val.)„IT-Taškas.lt kompiuteriai & Festo“ nesunkiai įveikė „Best 4 You“ (2015 vasario 08 d., sekmadienis, 20:48 val.)„Dentist team“ turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 vasario 27 d., penktadienis, 23:19 val.)